Ремонт плати керування пилососа

від 500—800 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пилососа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт плат керування пилососів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту плат керування пилососів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Електронний модуль є однією з найважливіших деталей у конструкції кожного сучасного пилососа. Поломка блоку стає причиною відсутності якісної роботи: пристрій не всмоктує пил та бруд, не вмикається, «відмовляється» виконувати задані робочі режими. Тому модуль керування часто називають «мозком» будь-якої техніки. Конструктивно він є невеликою мікросхемою, яка в процесі інтенсивної експлуатації може вийти з ладу.

Тому потрібно замовити послугу ремонт плати керування пилососа, скориставшись швидким пошуком професіоналів відповідної кваліфікації на сайті сервісу Мастер911.

Причини виходу з ладу модуля керування пилососа 

Поломка плати часто відбувається внаслідок наступного списку найпоширеніших причин:

 • Природне зношування деталі (вироблення певного робочого ресурсу).
 • Часте одночасне натискання кількох кнопок на блоці керування, що призводить до навантаження на модуль.
 • Перевантаження або нестабільність електромережі, що призводить до перегріву деталей.
 • Механічні пошкодження, негативні впливи ззовні (найчастіше йдеться про попадання вологи або пряме попадання води під корпус).

Для розв'язання проблем, що виникли, потрібно викликати професіонала додому, скориставшись популярною послугою ремонт плати керування пилососа різних брендів. Майстер проведе обов'язкову діагностику пристрою та вкаже клієнту на певний список причин, які могли призвести до виникнення несправностей.

Типові ознаки поломки плати в пилососах 

Не рекомендується експлуатувати зламану техніку – це може призвести до поломки інших життєво важливих життєво важливих проблем. комплектуючих та до дорогого ремонту. Зрозуміти, що пилосос зламався і потребує професійного відновлення, нескладно.

На це користувачеві вкажуть такі поширені «симптоми»:

 1. Занадто голосно працює електродвигун – чути нехарактерний шум.
 2. Недостатня тяга під час збирання – на поверхні залишається пил та інше сміття.
 3. Пристрій «відмовляється» вмикатися, не перемикає режими.
 4. Під час експлуатації відчувається запах гару.

Розв'язати проблему зможе тільки професійний ремонт плати керування пилососа Zelmer, LG або інших брендів. Усі самостійні спроби призведуть до дорогої заміни зламаних комплектуючих.

Де дізнатися ціни на ремонт модуля в пилососах різних виробників? 

На сайті сервісу Мастер911 є актуальний прайс з цінами на послугу ремонт плати керування пилососа Samsung та інших брендів. Однак вартість вказана з позначкою «від», оскільки залежить від наступного списку критеріїв:

 • Певна компанія-виробник, повна назва моделі.
 • Особливості модифікації даної моделі.
 • Список деталей, що вийшли з ладу (від цього залежать подальші дії фахівця – відновлення або заміна запчастин).

Щоб відповісти на запитання щодо термінів та вартості послуги, професіонал вдається до необхідності проведення попередньої діагностики.

Причини звернутися за допомогою в сервіс Мастер911 

Сервіс надає своїм клієнтам скористатися актуальними послугами за вигідними цінами та викликати досвідчених майстрів додому.

Додатково доступні такі переваги:

 • Безкоштовні консультації від менеджерів.
 • Офіційні гарантії на проведені роботи.
 • Виклик фахівця у будь-який день та час.
 • Використання оригінальних запчастин для заміни.

Професіоналізм майстрів дозволяє їм ремонтувати пилососи різних виробників, використовуючи підготовлений арсенал інструментів та витратних матеріалів.