Ремонт робота пилососа

від 400—800 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт робота пилососа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт роботів пилососів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту роботів пилососів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Робот-пилосос – сучасний помічник та незамінний пристрій у будь-якій квартирі, у приватному будинку, на дачі. Велика різноманітність таких пилососів позитивно впливає на їхню популярність серед споживачів, а тому робот можна зустріти практично у кожному будинку. Але навіть найякісніші моделі виходять з ладу з різних причин, а отже, потрібне професійне обслуговування.

Замовити послугу ремонт робота-пилососа можна за вигідними цінами, звернувшись за допомогою на сервіс Мастер911. Менеджери допоможуть швидко підібрати досвідчених фахівців, готових до обслуговування техніки різних брендів.

Причини поломки робота-пилососа 

Список можливих причин, внаслідок яких пилосос може зламатися, досить різноманітний. Природному зносу піддаються різні щітки, сенсорні датчики, за допомогою яких робот орієнтується в просторі й точно знає, де йому потрібно зробити прибирання. Причому наявність проблем виникає через механічні пошкодження через апаратний збій.

Найчастіше професійний ремонт робота-пилососа з викликом майстра додому потрібний, виходячи з наступного списку найпоширеніших причин поломок:

 • Наявність зовнішніх пошкоджень після ударів, випадкового падіння.
 • Різкі перепади напруги, коли пристрій знаходиться на зарядці.
 • Недотримання основних експлуатаційних умов, зазначених компанією-виробником.
 • Природне зношування комплектуючих, які мають відповідний робочий ресурс. 

Не менш поширеною причиною є і заводський брак, але в цій ситуації несправність виявляється у перші кілька днів активної експлуатації техніки. Однак на цю причину припадає мінімальна кількість поломок, оскільки більшість брендів ретельно стежать за якістю своєї продукції.

Поширені проблеми 

Попри те, що за своєю конструкцією пристрій досить простий і нагадує колесо, безліч дрібних деталей ускладнюють процес розбирання та подальше відновлення. З цієї причини у разі несправностей необхідно звернутися за кваліфікованою допомогою та замовити послугу ремонт роботів-пилососів за вигідною вартістю, вказаною у прайсі на сервісі. 

Серед популярних проблем відзначають такі:

 1. Заклинює щітка і техніка не виконує своїх завдань.
 2. Відсутня подача води для вологого прибирання.
 3. Пристрій занадто довго «думає» після запуску конкретного робочого режиму та деякий час стоїть на одному місці.
 4. Наявний нехарактерний гучний шум, вібрація.

Найбільш проблемними вважаються акумуляторні пристрої для басейну, для миття вікон та інших поверхонь. Це з тим, що акумуляторні батареї постійно перебувають у роботі, отже швидко зношуються. В результаті техніка регулярно розряджається і не справляється зі збиранням раніше виділеної площі. У такому випадку потрібно замінити акумулятор, адже старі батареї не піддаються ремонтним роботам.

Як полагодити роботи-пилососи?

Терміновий ремонт роботів-пилососів із викликом фахівця додому потрібний, незалежно від року випуску моделі, умов її експлуатації. Більшість несправностей помітні під час візуального огляду пристрою: на дисплеї висвічуються різні коди помилок, після розшифрування яких можна зрозуміти, що саме сталося.

В результаті процес виконання ремонтних робіт відбувається у кілька етапів:

 1. Діагностика зламаного пристрою із застосуванням спеціального набору інструментів, різних приладів.
 2. Відновлення пошкоджених комплектуючих, які можна відремонтувати. Деталі, що не підлягають ремонту, потребують обов'язкової заміни. Для цього професіонал підбирає потрібні запчастини, відштовхуючись від конструктивних особливостей кожної моделі.
 3. Перевірка пилососа в різних робочих режимах, щоб переконатися в якісно виконаних ремонтних роботах. 

Під час перевірки спеціаліст разом з клієнтом вибирають найбруднішу поверхню з метою протестувати роботу пилососа в складних умовах. 

Скільки коштує ремонт робота-пилососа: актуальні ціни на послуги 

Сервіс роботів-пилососів пропонує послуги з ремонту за вигідними цінами, зазначеними у спеціальному прайсі. Однак дізнатися точну вартість і терміни розв'язання проблеми можна за допомогою проведеної діагностики.

Спеціаліст звертає увагу на такі критерії:

 • компанія-виробник техніки;
 • точна назва моделі, її рік випуску (якщо було кілька модифікацій);
 • ступінь поломки (що саме вийшло з ладу і які зусилля потрібно докласти для вирішення завдання).

Покупка нових комплектуючих розраховується окремо від ремонтних процесів: професіонал підбирає відповідні запчастини, виходячи з виділеного бюджету від клієнта, а також з урахуванням особливостей моделі. 

Професійний ремонт від фахівців сервісу Мастер911: основні переваги

Довіряти власну техніку необхідно справжнім професіоналам, які мають досвід роботи з різними моделями. На сервісі клієнти зможуть обрати спеціалістів певної кваліфікації для розв'язання задач різного ступеня складності. Кожне замовлення супроводжує особистий помічник, який залишається із клієнтом на зв'язку 24/7.

Додатково запропоновано такі переваги:

 • Допомога у підборі якісних та оригінальних комплектуючих для заміни.
 • Демократична цінова політика, завдяки якій усі бажаючі зможуть скористатися послугами майстрів.
 • Оперативна реакція на залишені заявки – фахівці обслуговують усі райони та виїжджають навіть у вихідні, святкові дні.
 • Продумана система накопичення балів із можливістю майбутньої економії до 50% при оплаті наступних послуг.

Перед тим, як викликати майстра додому, користувачі сервісу можуть ознайомитися з реальними відгуками про його роботу. На підставі даних відгуків формується рейтинг та оцінка кожного фахівця. Клієнти можуть ділитися своїм враженням про співпрацю з професіоналом із завершення всіх робіт.