Ремонт пилососа у Кривому Розі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пилососа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пилососів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт безпровідного пилососа

Заміна акумулятора пилососу

Ремонт двигуна пилососу

Ремонт робота пилососу

Заміна акумулятора робота пилососа

Ремонт плати керування пилососу

Цінові пропозиції по ремонту пилососів від найкращих майстрів у Кривому Розі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пилососів у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пилососів у Кривому Розі

Відгуки по ремонту пилососів у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найвідомішими причинами виходу домашнього пилососу з ладу, у тому числі й просунутих модифікацій, є: виробничий брак, перегрів апаратури, зношування вузлів або порушення правил експлуатації.

До показників, які свідчать про те, що побутова техніка поламана, можна зарахувати:

 • Пилосос запускається, однак не регулюються оберти. Наскільки показала практика, майже завжди початок проблеми обумовлюється пробоєм усередині симистора. В більшості випадків, щоб повернути апаратурі робочий стан, потрібно відремонтувати або замінити цю запчастину.
 • Невисока ефективність втягування пилу. У ряді випадків така проблема пов'язана із засміченням системи фільтрації або пошкодженням шланга (наявність заломів, втрата герметичності, утворення тріщин, проколів, розривів тощо). Набагато рідше причиною падіння потужності може бути іскріння щіток або вихід з ладу електромотора.
 • Пилосос видає незрозумілі звуки. Якщо в процесі роботи побутовий пилосос випромінює гуркіт, свист або скрегіт, це зазвичай означає поломку корпусу підшипників. Використання техніки в такому режимі може стати причиною заклинювання мотора, і як наслідок – потреба у дорогому та трудомісткому ремонті.
 • Наявність неприємного запаху. Якщо в процесі роботи пилососа відчувається огидний запах, це може обумовлюватися рядом основних причин: надмірним заповненням резервуара, засміченістю шланга, щітки або фільтра, замиканням контактів агрегату, горінням або плавленням деталей.
 • Ваш пилосос перестав включатися. Основних причин буде небагато: просто спрацював захист від перегріву, несправність електродвигуна, пошкодження вимикача чи ні подачі електроенергії.
 • Пилосос погано всмоктує пил, вологу, бруд. Однією з ряду відомих претензій, що найчастіше зачіпають миючі види моделей пилососів, стають такі, коли апаратура працює, повітря всмоктує, тільки бруд, пил і воду не прибирає. З високою ймовірністю в даному варіанті можна звинувачувати неправильне налаштування або зношування турбощітки.

Сервіс домашнього ремонту Master911 пропонує якісний, оперативний та гарантійний ремонт пилососів-роботів у Кривому Розі та, крім того, обладнання дротових та акумуляторних видів від усіх знаменитих на цей час виробників: Zelmer (Зелмер), Dyson (Дайсон), LG (ЛЖ), Electrolux (Електролюкс), Philips (Філіпс), Xiaomi (Ксіомі), Bosch (Бош), Thomas (Томас), Daewoo (Деу), Samsung (Самсунг), незалежно від моделі та року випуску.

Виконавець робіт маркетплейсу Master911

Всі професіонали нашого сервісу працюють з особистими інструментами, при необхідності беруть обладнання в майстерню і завжди готові загальнодоступно пояснити, яким чином і що саме вони мають намір виконувати. Виконавці Master911 не вживають непристойної лексики, пунктуальні, не курять і ввічливі в процесі роботи, а також обов'язково прибирають робоче місце після ремонту.

Будь-який майстер з технічного обслуговування, ремонту побутових пилососів вдома у Кривому Розі сервісу побутового ремонту Master911 перед тим, як бути прийнятим на роботу та отримати допуск до обслуговування клієнтів, пройшов курс навчання і з успіхом склав іспит (прохідний бал - 4,5 і вище). Як показала практика, фахівців, які пройшли відбір, залишається не більше 15% кандидатів.

Яким чином обчислюється ціна? Скільки коштуватиме ремонт побутового пилососа у Кривому Розі?

Один із ключових принципів роботи маркетплейсу Master911 - абсолютно прозора, зрозуміла і цілком доступна будь-якому замовнику процедура формування цін. Маючи таку мету, ми створили прейскурант, в якому вказано розцінку певної типової послуги в області "ремонт пилососа-робота у Кривому Розі", "ремонт акумуляторного пилососа у Кривому Розі" та інше.

Під час оформлення заявки на виклик фахівця ми завжди ставимо питання про дату випуску, її виробника, моделі техніки та причину несправності. Виходячи з наданих відомостей, кожен клієнт ще до прибуття фахівця може сподіватися на інформацію про орієнтовну, а в деяких випадках і точну вартість необхідної послуги. Але іноді трапляється так, що особливості поломки техніки надмірно великі, тому конкретно визначити причину збою в роботі практично неможливо без виконання діагностики. У зазначеному випадку сума за кошторисом буде оголошена фахівцем уже після приходу. У будь-якому випадку ми запевняємо Вас, що ця вартість точно узгоджуватиметься з тією сумою, що зазначена в прейскуранті.

Що отримують наші замовники?

 • Оперативний приїзд виконавця на потрібну адресу.
 • Якісний та швидкий ремонт пилососів надійно, з гарантією, недорого у Кривому Розі. Всі наші майстри щодня мають справу з техобслуговуванням різних видів і модифікацій пилососів від безлічі компаній-виробників, завдяки чому їх досвіду, практичним навичкам, компетентності та знанням слід повністю довіритись.
 • Персональна відповідальність за якісний рівень наданих послуг. Якщо Ви помітили допущену виконавцем недбалість або помилку, звертайтеся, ми виправимо будь-які виявлені недоліки.

Крім цього

 • Страхування. Практично кожен технік попередньо проходить перевірку персональних даних. Виходячи з цього, якщо випадково Ви зіткнулися з несумлінністю майстра, зверніться до сервісної служби підтримки клієнтів, і ми завжди вирішимо інцидент.
 • Гарантія. Виконавці маркетплейсу Master911 надають сертифікат гарантії на ці послуги.
 • Оплату можна зробити комфортним способом. За обслуговування та ремонт пилососів у Кривому Розі можна здійснити оплату будь-яким зручним шляхом: готівкою або безготівковим перерахуванням.
 • Працюємо в режимі 24/7 для прийому заявок на ремонт, сервіс, налагодження пилососа у Кривому Розі, у тому числі у вихідні та свята.
 • Зумовлена в договорі ціна. Ціна потрібної сервісної послуги визначається при формуванні договору та не підлягає змінам до завершення ремонту.
 • Оперативний виїзд майстра (приблизно через 3 години після замовлення).
 • Наявність договору на надання послуг. Після завершення надання сервісних послуг, згідно з договором, ми надаємо акт виконаних робіт.
 • Прозора, адекватна ціна. Вартість робіт повністю відповідає професіоналізму та досвіду виконавця.
 • Неухильне наведення порядку на робочому місці включається до сервісної послуги "ремонт пилососа з водним фільтром у Кривому Розі".

Робота ведеться у Кривому Розі і на виїздах по Дніпропетровській області.

Якщо Вас цікавить якісний, недорогий, оперативний ремонт пилососів-роботів у Кривому Розі та відновлення інших модифікацій подібного побутового обладнання, звертайтесь до сервісу Master911.

Ми працюємо в межах міста Кривий Ріг

Ті замовники, які знаходяться в районах міста, мають можливість сподіватися на оперативний приїзд техніка за потрібним місцем проживання приблизно протягом 3-х годин з часу оформлення заявки.

Виконуємо роботи з Дніпропетровській області

Маркетплейс Master911 співпрацює з кваліфікованими професіоналами майже у всіх населених пунктах області (Дніпропетровської) (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Це дозволяє мати очевидні переваги всім нашим клієнтам. По-перше, будь-який з них може розраховувати на прихід досвідченого майстра в день подачі заявки, а по-друге, на оперативний, недорогий та якісний ремонт пилососів з аквафільтром, вбудованих пилососів, пилососів-роботів, ціна якого виявиться нижчою з причини скорочення витрат на автотранспорт.

Іноді, у зв'язку з великою сезонною зайнятістю, приїзд техніка може бути пересунутий на найближчу дату.

Приймаємо заявки в передмісті Кривого Рога

Трохи більше часу займе прихід професіонала для мешканців передмістя Кривого Рога (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля) - близько чотирьох-п'яти годин.