Заміна компрессора холодильника у Стрию

350 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Львівській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Львівській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Львівській області

Всі міста Львівській області
Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни

Мотор-компресор є найважливішим приладом холодильного та морозильного обладнання, що відповідає за циркуляцію холодоагенту (фреону). Найнадійніше рішення у випадку відмови в роботі компресора - установка нового, тому що проведений ремонт не завжди гарантує його безперебійну роботу в майбутньому. До причин збою компресора потрібно відносити:

 • довготривалу роботу морозильної камери на високих оборотах, без перерв через активну шокову заморозки;
 • різке збільшення напруги в електричній мережі;
 • недостатньо герметичне прилягання дверей камер холодильників.

Ознаки перебою в роботі мотора-компресора:

 • перемерзання харчів;
 • електродвигун гуде, але охолодження не помічається;
 • в момент роботи холодильника чутні абсолютно нехарактерні звуки;
 • підвищення температурного режиму в основній камері;
 • наростання сніжної кірки на стінках холодильного обладнання;
 • безперервна робота електродвигуна.

Чи допускається самостійна заміна компресора холодильника?

Чимало власників домашніх холодильників, зіткнувшись із поломкою двигуна-компресора, намагаються провести відновлення власними силами. Слід зазначити, що виконати це самостійно досить складно, і для цього знадобляться не тільки практичні навички, а й інструменти. До того ж, у результаті допущення помилок в процесі непрофесійної роботи, існує ризик погіршити проблему, це може стати причиною капітального ремонту аж до повної відмови холодильника в роботі.

Безпрограшне рішення в ситуації, коли мотор-компресор зовсім не працює або працює не коректно - звернення за допомогою до навченого фахівця з ремонту холодильників в маркетплейсі Master911. Всі майстри в нашому сервісі надають реєстр послуг з ремонту побутового обладнання за адресою. Наш технік зробить професійну діагностику та детальний огляд, встановить точну причину несправності та виконає необхідний ремонт, а при утворенні необхідності - заміну компресора холодильника за адекватною вартістю. Все це дасть шанс уникнути ризиків і дозволить заощадити кошти на витратах, які пов'язані з транспортуванням габаритної техніки в сервісний пункт і назад, і отримати гарантії виконавця на виконаний ремонт.

Master911 - компетентна заміна компресора побутового холодильника

При виявленні несправності в експлуатації побутового холодильника звертайтеся в сервіс Master911. Ми оформляємо замовлення на виклик техніка цілодобово у вихідні, святкові та робочі дні. Наші майстри готові працювати з холодильниками будь-яких моделей і марок: Vestfrost (Вестфрост), Indesit (Індезіт), Liebherr (Лібхер), ARDO (Ардо), Whirlpool (Вірпул), Snaige (Снайге), Beko (Беко), Samsung (Самсунг), Lg, Донбас, Atlant (Атлант), Норд, Rainford та інших.

В момент оформлення замовлення ми постійно ставимо кілька питань з приводу марки, дати випуску холодильника та виробника, а також самої причини звернення (наприклад, ремонт, заміна або діагностика компресора холодильника, ціна). Вартість необхідної сервісної послуги, на підставі прийнятих відомостей, буде відома нашому клієнтові ще до прибуття фахівця, крім того, буде запропонована і попередня рекомендація. Ціна всіх типових послуг вказана в прейскуранті, якщо ж по телефону не вдалося з'ясувати точну причину несправності та обсяг необхідних ремонтів, тоді конкретна розцінка буде повідомлена виключно після приїзду техніка та діагностичних робіт. Ми гарантуємо, що після діагностичних робіт оголошена техніком вартість буде такою ж як у прайсі.

Зателефонувавши в сервіс Master911, ви можете сподіватися на:

 • подачу заявки цілодобово;
 • гарна якість наданої послуги;
 • швидкий виїзд виконавця за потрібною адресою;
 • оперативну консультацію та інформацію про приблизну ціну ще до приходу техніка.

Майстри нашого сервісу гарантують чистоту й порядок на своєму робочому місці, завжди культурні та не курять.

Необхідна заміна компресора в холодильнику?

Сервіс побутового ремонту Master911 може запропонувати послуги з ремонту холодильників всіх брендів з терміновим виїздом техніка в невеликі населені пункти та великі міста Львівської області.

Переваги сервісу побутового ремонту Master911:

 • Рішення конфліктних ситуацій. Всі техніки Master911 при прийманні на службу проходять обов'язкову перевірку паспортних даних. У зв'язку з цим, при прояві несумлінного ставлення майстра до своїх обов'язків, повідомляйте про подію нам, і ми надамо підтримку у розв'язанні інциденту.
 • Дотримання порядку на місці роботи. Неодмінне прибирання місця роботи вважається частиною будь-якої сервісної послуги.
 • Гарантія. Кожен технік сервісу послуг Master911 видає гарантійні сертифікати на послуги та встановлені блоки, деталі, вузли.
 • Комфортний спосіб оплати: безготівковим перерахуванням, готівкою або ж пластиковою карткою.
 • Договір. Перед початком будь-якої роботи, яка пов'язана з діагностикою, ремонтом, налагодженням або обслуговуванням холодильного обладнання, ми оформляємо договір з клієнтом. У ньому вказана ціна послуги, яка буде узгоджуватися із зафіксованою в прайс-листі.
 • Персональна відповідальність. За рівень якості послуг наші фахівці несуть персональну відповідальність. Саме тому, якщо раптом ви помітили будь-які недоліки в ремонті техніка, телефонуйте в нашу службу підтримки, ми запевняємо, що вони будуть усунені дуже швидко.

Працюємо щодня у Стрию і по Львівській області

Співпрацюємо з клієнтами по Львівській області

Маркетплейс Master911 співпрацює з фахівцями практично в кожному населеному пункті Львівської області (м. Турка, м. Сколе, м. Моршин, м. Трускавець, м. Борислав, м. Стрий, м. Стебник, м. Новий Калинів, м. Броди, м. Городок, м. Буськ, м. Комарно, м. Кам'янка-Бузька, м. Дубляни, м. Миколаїв, м. Рава-Руська, м. Перемишляни, м. Пустомити, м. Бібрка, м. Новояворівськ, м. Мостиська, м. Золочів, м. Судова Вишня, м. Яворів, м. Самбір, м. Рудки, м. Глиняни, м. Жовква, м. Хирів, м. Старий Самбір, м. Добромиль, м. Дрогобич, м. Радехів, м. Соснівка, м. Червоноград, м. Новий Розділ, м. Великі Мости, м. Белз, м. Жидачів, м. Сокаль, м. Винники, м. Львів, м. Ходорів, смт Великий Любінь, смт Новий Яричів, смт Східниця, смт Славське, смт Підбуж, смт Журавно, смт Меденичі, смт Брюховичі, смт Рудно, смт Гірник, смт Магерів, смт Куликів, смт Шкло, смт Івано-Франкове, смт Щирець, смт Запитів, смт Олесько, смт Красне, смт Підкамінь, смт Поморяни). Завдяки цьому, наші клієнти, які живуть в зазначеній області, мають можливість очікувати на прибуття майстра в день подачі заявки. У даній ситуації величезним плюсом буде не тільки швидкість надання послуги та якість, а й суттєва економія на автотранспортних витратах.

Часом, через велику сезонну зайнятість, приїзд фахівця, цілком ймовірно, перенесеться на інший день, про це вам повідомлять в момент складання замовлення.

Оформляємо замовлення в м. Стрий, виїжджаючи за адресою

Якщо ви проживаєте в межах міста Стрий, виїзд техніка за потрібною адресою займе приблизно 3 години після подачі замовлення

Приймаємо заявки в приміських зонах Стрия

Ті клієнти, які проживають в приміських зонах Стрия (), можуть очікувати приходу техніка вже через 5 годин.

Якщо вам потрібна компетентна заміна мотора-компресора холодильника й підійде доцільна вартість послуги, звертайтеся в маркетплейс Master911. Ми гарантуємо, що наданий нами сервіс вас приємно здивує!