Заміна компресора холодильника у Миколаєві

від 500 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компресора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну компресора в холодильниках у Миколаєві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні компресора в холодильниках у Миколаєві

Відгуки по заміні компресора в холодильниках у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Компресор вважається важливою деталлю холодильника, що відповідає за охолодження. Найчастіше найкраще рішення за умови збою в роботі холодильного компресора - заміна, оскільки проведений ремонт не завжди може гарантувати його тривалу експлуатацію, правильну роботу та безвідмовну службу в майбутньому. До факторів порушення компресора слід зарахувати:

 • різкі стрибки напруги струму в домашній електричній мережі;
 • постійна робота холодильника без відключень, на великих обертах через запущену функцію шокового заморожування;
 • негерметичне прилягання дверцят однієї з камер холодильних агрегатів.

Симптоми виходу з ладу компресора:

 • підвищення температури в основній камері;
 • промерзання харчів;
 • безупинна робота електродвигуна;
 • намерзання снігового шару на задніх стінках холодильного агрегату;
 • двигун включається, але охолодження не відзначається;
 • в процесі роботи холодильного обладнання чути абсолютно нехарактерні звуки (тріск, клацання, скрипи, деренчання).

Чи можливий самостійний ремонт або заміна компресора холодильника?

Багато власників домашніх холодильників, які зіткнулися з поломкою мотора-компресора, намагаються зробити ремонт самотужки. Слід зазначити, що це досить непросто, оскільки цього потрібні як технічні знання і навики, і навіть спеціальне устаткування, інструменти. Крім того, внаслідок припущення прорахунків у ході ремонту є небезпека ускладнити проблему, що може обернутися дорогим ремонтом аж до повної відмови холодильного агрегату в роботі.

Найбезпечніше рішення у подібній ситуації, коли компресор не працює або функціонує зі збоями, - звернення до перевіреного фахівця з ремонту холодильників у маркетплейсі Master911. Всі фахівці в нашому сервісі надають послуги з ремонту побутового обладнання вдома. Наш технік проведе діагностику і візуальний огляд, визначить чітку причину проблеми, що виникла, і виконає необхідний ремонт або заміну компресора холодильника за адекватною вартістю. Такий підхід дасть можливість виключити ризики та дозволить заощадити на витратах, пов'язаних із транспортуванням габаритного обладнання до майстерні та назад, та мати гарантійні зобов'язання виконавця на виконаний ремонт.

Master911 - оперативна заміна або діагностика компресора домашнього холодильника

У разі виявлення будь-якої поломки в роботі домашнього холодильного обладнання звертайтеся до сервісу Master911. Ми ведемо прийом заявок на виклик майстра у цілодобовому режимі у святкові, вихідні та робочі дні. Наші техніки вміють працювати з холодильниками всіх марок та моделей: Samsung (Самсунг), Vestfrost (Вестфрост), Донбас, ARDO (Ардо), Rainford, Indesit (Індезіт), Liebherr (Лібхер), Lg, Whirlpool (Вірпул), Snaige), Beko (Беко), Atlant (Атлант), Норд та інших.

У момент оформлення заявки ми незмінно ставимо низку уточнюючих питань щодо дати випуску морозильника, виробника та марки і, крім того, причини виклику (наприклад, діагностика, ремонт або заміна компресора холодильника, ціна). Вартість потрібної послуги, на базі прийнятих відомостей, буде названа клієнту ще до приїзду спеціаліста, також буде запропоновано первинну рекомендацію. Ціна всіх послуг зазначена у прейскуранті, коли в режимі телефонного дзвінка не вдалося встановити справжню причину виходу з ладу та масштаб необхідних ремонтних робіт, тоді конкретну ціну буде повідомлено після приходу майстра та діагностики. Ми гарантуємо, що після діагностичних робіт заявлена майстром ціна буде відповідати зафіксованій у прайсі.

Якщо Ви звернулися до сервісу Master911, то можете розраховувати на:

 • комфортний варіант оформити замовлення 24/7;
 • кваліфіковану попередню інформацію та консультацію щодо приблизної ціни ще до приїзду майстра;
 • компетентність, високий рівень якості та професіоналізм наданої послуги;
 • швидкий виїзд майстра за отриманою адресою.

Виконавці нашого маркетплейсу підтримують чистоту на своєму робочому місці, не димлять сигаретою і не матюкаються.

Потрібен ремонт або заміна компресора холодильника?

Сервіс послуг Master911 надає послуги з ремонту холодильних агрегатів усіх торгових марок з оперативним виїздом спеціаліста в маленькі населені пункти та великі міста області.

Переваги маркетплейсу Master911:

 • Забезпечення чистоти в робочій зоні. Обов'язкове прибирання робочого місця є частиною кожної послуги.
 • Гарантійні зобов'язання. Кожен спеціаліст сервісу Master911 видає гарантійні умови на виконані послуги та нововстановлені блоки, вузли, деталі.
 • Відповідальність. За якість обслуговування майстри беруть на себе повну відповідальність. У випадку, якщо раптом виявили будь-які недоробки в ремонті виконавця, звертайтесь до служби підтримки замовників, - і ми запевняємо Вас у тому, що все буде усунуто в найкоротший термін.
 • Наявність договору. Перед початком роботи, пов'язаної з діагностикою, налагодженням, ремонтом або обслуговуванням холодильного обладнання, ми підписуємо договірну угоду з клієнтами. У ньому позначається ціна послуги, яка буде збігатися з відображеною в прейскуранті.
 • Допомога у вирішенні спірних моментів. Усі виконавці Master911 перед виходом на службу проходять необхідну перевірку наданих персональних відомостей. Отже, при прояві несумлінного ставлення майстра до своїх обов'язків або неввічливості в поведінці, повідомте про те, що трапилося нам - і ми виявимо сприяння в усуненні інциденту.
 • Комфортний порядок оплати: готівкою, безготівковим перерахуванням або пластиковою карткою.

Ми працюємо у Миколаєві з виїздом на адресу по Миколаївській області

Працюємо по Миколаївській області

Сервіс побутових послуг Master911 має фахівців майже в кожному населеному пункті (region[r]} області (region_cities)). Завдяки чому наші замовники, які мешкають у названій області, мають можливість розраховувати на прихід спеціаліста у день оформлення замовлення. У такій ситуації неабиякою перевагою висувається не лише швидке надання послуги, якість, а й значна економія коштів на автотранспортних витратах.

Іноді через велику посезонну зайнятість приїзд професіонала перенесеться на наступний день, про що Вам повідомлять у момент складання заявки.

Працюємо в м. Миколаїв з виїздом додому

Якщо наші клієнти живуть у межах міста Миколаїв, виїзд досвідченого фахівця за вказаною адресою займе мінімум часу - приблизно три години з часу складання заявки

Робота ведеться в передмісті Миколаїва

Ті, хто живе у приміських зонах Миколаїва (Воскресенське, Шевченкове, Полігон, Святомиколаївка, Мішково-Погорілове, Калинівка, Галицинове, Лимани, Миколаївське, Котляреве, Костянтинівка, Весняне, Крива Балка, Сливине), зможуть очікувати приходу фахівця вже за 5 годин.

У разі, якщо Вас зацікавила професійна заміна мотора-компресора холодильника та підходить адекватна вартість послуги, телефонуйте до Master911. Ми гарантуємо, що наданий нашими фахівцями рівень сервісу не розчарує наших клієнтів!