Заміна компресора холодильника у Запоріжжі

від 500 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компресора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну компресора в холодильниках у Запоріжжі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні компресора в холодильниках у Запоріжжі

Відгуки по заміні компресора в холодильниках у Запоріжжі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Мотор-компресор є найважливішою деталлю холодильника, відповідальної за циркуляцію фреону. Найчастіше, найнадійніше рішення у разі пошкодження холодильного компресора – виключно встановлення нового, через те, що проведений ремонт не завжди гарантує його коректну роботу, справну службу та тривалу експлуатацію у майбутньому. До основних факторів збою компресора потрібно віднести:

 • різкі стрибки напруги в мережі;
 • довготривалу роботу холодильника на високих обертах, без відключень через включений режим заморозки;
 • негерметичні закриття дверей обох камер холодильного обладнання.

Показники виходу з ладу компресора:

 • абсолютно нехарактерні звуки під час роботи холодильного агрегату (тріск, скрипи, клацання, деренчання);
 • безупинна робота двигуна;
 • двигун запускається, тільки охолодження не здійснюється;
 • наростання "снігової шуби" на стінці холодильника;
 • підвищення температури в основній камері;
 • промерзання продуктів.

Чи можлива самостійна заміна компресора холодильника?

Багато власників домашніх холодильників, зіштовхуючись із пошкодженням мотора-компресора, бажають зробити відновлення власними руками. Здійснити це зовсім не просто, і для цього знадобляться не тільки навички та відповідні технічні знання, а й обладнання, монтажні інструменти. До того ж внаслідок припущення помилок у ході непрофесійної роботи існує небезпека погіршення проблеми, що здатне стати причиною капітального ремонту, в тому числі й повною відмовою холодильника в роботі.

Найкраще рішення в подібній ситуації, якщо компресор зовсім не працює або працює не коректно, - звернення за допомогою до досвідченого техніки з ремонту холодильних агрегатів в маркетплейсі Master911. Усі виконавці у нашому сервісі пропонують перелік послуг з ремонту побутового обладнання за адресою. Наш технік зробить професійну діагностику та очний огляд, встановить чітку причину неполадки та зробить необхідний ремонт, а в разі доцільності - заміну компресора холодильника за розумною ціною. Все це надасть шанс виключити ризики та дозволить заощадити на витратах, пов'язаних з транспортуванням габаритного обладнання до сервісу та назад – на місце, та мати гарантійні зобов'язання спеціаліста на виконаний ремонт.

Master911 - безпечна установка або заміна компресора холодильника

У разі виявлення будь-якої поломки в роботі домашнього холодильника звертайтеся до сервісу Master911. Ми оформляємо заявки на виклик техніка у цілодобовому режимі у святкові, робочі та вихідні дні. Наші професіонали працюють з рефрижераторами різних марок і моделей: Норд, Samsung (Самсунг), Vestfrost (Вестфрост), Lg, Snaige (Снайге), Liebherr (Лібхер), Beko (Беко), ARDO (Ардо), Atlant (Атлант), Whirlpool (Вірпул), Донбас, Rainford, Indesit (Індезіт) та інших.

У момент заповнення замовлення ми постійно задаємо низку уточнюючих питань щодо марки, року виготовлення холодильника та виробника та обов'язково самої причини звернення (наприклад, діагностика, ремонт або заміна мотора-компресора холодильника, вартість послуги). Ціна, на основі прийнятих даних, буде названа замовнику ще до приходу майстра, також буде надано і попередню рекомендацію. Ціна всіх стандартних послуг вказана в прейскуранті, якщо у режимі телефонного дзвінка не вдалося встановити чітку причину несправності та масштаб необхідних ремонтів, тоді конкретна розцінка буде озвучена тільки після приходу техніки та діагностичних робіт. Ми Вас запевняємо, що після завершення діагностики оголошена техніком вартість буде відповідати зазначеній у прайс-листі.

Якщо Ви зателефонували до сервісу побутових послуг Master911, то можете сподіватися на:

 • терміновий виїзд майстра за вказаною адресою;
 • оперативну, попередню, компетентну консультацію та інформацію за орієнтовною ціною до приїзду техніка;
 • високу якість сервісної послуги;
 • відповідний варіант оформити замовлення 24/7.

Наші майстри забезпечують порядок та чистоту на власному місці роботи, не димлять цигаркою та не матюкаються.

Потрібна заміна або діагностика компресора холодильника?

Сервіс побутового ремонту Master911 надає послуги з виправлення холодильного обладнання практично всіх брендів із терміновим виїздом спеціаліста у великі міста та невеликі населені пункти Запорізької області.

Наші переваги:

 • Працюємо відповідно до договірних зобов'язань. Перед виконанням роботи, пов'язаної з діагностикою, ремонтом, налагодженням або обслуговуванням холодильної техніки, ми оформляємо договірну угоду із замовниками. У ньому визначається ціна сервісної послуги, яка буде збігатися з тією, що відображена в прайсі.
 • Комфортний спосіб оплати: безготівковим переказом, готівкою або банківською карткою.
 • Підтримка порядку на робочій ділянці. Неодмінне прибирання місця роботи є частиною кожної послуги.
 • Допомога у вирішенні спірних нюансів. Усі виконавці Master911 перед виходом на роботу пройшли необхідну перевірку наданих особистих даних. Отже, у разі несумлінного ставлення майстра до роботи або грубості в поведінці, повідомляйте про подію нам - і ми виявимо підтримку у вирішенні інциденту.
 • Гарантія. Кожен виконавець сервісу домашнього ремонту Master911 видає гарантійні зобов'язання на виконані послуги та замінені вузли, блоки, деталі.
 • Особиста відповідальність за якість. За якісний рівень послуг, що надаються, професіонали несуть серйозну відповідальність. У зв'язку з цим, якщо раптом помітили якісь дефекти в ремонті професіонала, дзвоніть у службу підтримки замовників, і ми запевняємо Вас, що все буде виправлено досить швидко.

Ми працюємо у Запоріжжі з виїздом по Запорізькій області

Працюємо в передмісті Запоріжжя

Ті, хто перебуває в приміській зоні Запоріжжя (Балабине, Малокатеринівка, Григорівка, Біленьке, Новоолександрівка, Розумівка, Приморське, Богатирівка, Матвіївка, Михайлівка), можуть чекати на прихід фахівця вже через 5 годин.

Оформляємо замовлення в Запоріжжя, виїжджаючи на місце

У випадку, якщо Ви мешкаєте в межах міста Запоріжжя, виїзд фахівця додому займе орієнтовно три години після складання заявки

Виконуємо ремонти по Запорізькій області

Маркетплейс Master911 має у своєму розпорядженні техніки в кожному дрібному і великому населеному пункті Запорізької області (Запоріжжя, Гуляйполе, Вільнянськ, Приморськ, Бердянськ, Дніпрорудне, Кам'янка-Дніпровська, Енергодар, Василівка, Молочанськ, Токмак, Мелітополь, Пологи, Чернігівка, Степногірськ, Балабине, Кушугум, Малокатеринівка, Комишуваха, Михайлівка, Веселе, Мирне, Приазовське, Якимівка, Кирилівка, Кам'яне). У зв'язку з цим, наші замовники, які проживають у названій області, можуть розраховувати на прибуття спеціаліста здебільшого у день складання замовлення. У цьому випадку неабиякою перевагою є не лише оперативність надання послуги, висока якість, а й суттєва економія коштів на транспортних витратах.

Іноді, через високу сезонну завантаженість, приїзд професіонала може перенестися на наступний день, про цей факт особисто Вас повідомлять під час оформлення замовлення.

Якщо Вас цікавить професійна заміна компресора холодильника та підійде вигідна вартість послуги, телефонуйте до сервісу Master911. Ми також обіцяємо, що наданий нашими майстрами сервіс Вам обов'язково сподобається!