Заміна компресора холодильника у Херсоні

від 500 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компресора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну компресора в холодильниках у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні компресора в холодильниках у Херсоні

Відгуки по заміні компресора в холодильниках у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Будь-який вид компресора є найважливішим вузлом холодильника, що відповідає за циркуляцію холодагента (фреону). Часто найкраще рішення у разі відмови в роботі мотора-компресора - встановлення нового, зважаючи на те, що проведений ремонт не завжди може гарантувати його безперебійну роботу надалі. До причин збою компресора слід зарахувати:

 • різка зміна значення напруги в мережі;
 • негерметичні закриття дверей робочих камер холодильників;
 • тривалу роботу морозильника на великих обертах, без перерв під час запущеного режиму шокового заморожування.

Ознаки збою в роботі компресора:

 • наростання снігового шару на стінках холодильника;
 • постійна робота двигуна;
 • нехарактерні звуки під час роботи холодильного агрегату (тріск, клацання, деренчання, скрипи);
 • промерзання продуктів;
 • підвищення температурного режиму в камері;
 • двигун запускається, проте охолодження не відбувається.

Чи виконується самостійна заміна компресора холодильника?

Немало власників домашніх холодильників, зіштовхуючись із поломкою компресора, намагаються зробити відновлення самостійно. Необхідно зауважити, що здійснити це досить складно, і для цієї мети знадобляться не лише технічні знання та навички, а також інструменти, обладнання. Крім цього, внаслідок допущення помилок у процесі дилетантської роботи є загроза погіршити проблему, що здатне обернутися дорогим ремонтом, у тому числі й повним виведенням холодильного обладнання з ладу.

Найкраще рішення в ситуації, коли мотор-компресор зовсім не працює або працює не коректно - звернення за допомогою до досвідченого техніки з ремонту холодильного обладнання в сервісі Master911. Виконавці нашого сервісу надають послуги з ремонту домашнього обладнання вдома. Наш технік зробить детальний огляд і діагностику, визначить справжню причину поломки, що створилася, і зробить потрібний ремонт, а в разі доцільності - заміну мотора-компресора вашого холодильника за доступною ціною. Такий варіант надасть можливість виключити ризики та допоможе заощадити гроші на витратах, пов'язаних із транспортуванням габаритного обладнання до майстерні та назад - додому, та мати гарантійні зобов'язання спеціаліста на виконаний ремонт.

Master911 - професійна заміна або ремонт компресора холодильника

У разі виявлення будь-якої несправності в експлуатації побутового холодильника звертайтеся до сервісу Master911. Ми здійснюємо прийом замовлень на виклик спеціаліста в режимі 24/7 у робочі, святкові та вихідні дні. Наші техніки працюють з холодильниками будь-яких марок та моделей: Indesit (Індезіт), Beko (Беко), Донбас, Liebherr (Лібхер), Samsung (Самсунг), Snaige (Снайге), Atlant (Атлант), ARDO (Ардо), Whirlpool (Вірпул) ), Rainford, Lg, Норд, Vestfrost (Вестфрост) та інших.

Під час заповнення заявки ми постійно ставимо низку уточнюючих питань з приводу виробника, модифікації та року виготовлення морозильника, а також причини виклику (наприклад, ремонт, заміна або діагностика компресора холодильника, вартість). Ціна потрібної сервісної послуги, з урахуванням прийнятих даних, буде відома клієнту ще до прибуття спеціаліста. Крім цього, буде запропоновано і попередню консультацію. Ціна всіх стандартних послуг вказана у прайс-листі. Якщо ж по телефону не вдалося визначити точну причину поломки та обсяг необхідних ремонтних робіт, тоді конкретна розцінка буде озвучена після приїзду досвідченого майстра та діагностичних робіт. Ми запевняємо, що після завершення діагностичних робіт заявлена виконавцем ціна відповідатиме зазначеній у прайс-листі.

Якщо ви зателефонували до маркетплейсу Master911, ви можете сподіватися на:

 • високу якість сервісної послуги;
 • швидкий виїзд майстра за вказаною адресою;
 • оформлення замовлення в режимі 24/7;
 • компетентну інформацію та консультацію щодо приблизної загальної вартості до приходу фахівця.

Техніки нашого маркетплейсу обов'язково дотримуються чистоти на власному робочому місці, культурні й не палять.

Цікавить заміна або сервіс компресора в холодильнику?

Сервіс побутового ремонту Master911 пропонує послуги з ремонту холодильників практично всіх марок із терміновим виїздом виконавця у всі населені пункти Херсонської області.

Наші переваги:

 • Гарантія. Кожен технік сервісу послуг Master911 готовий надати гарантійні сертифікати на виконані послуги та встановлені блоки, деталі, вузли.
 • Забезпечення чистоти на робочій ділянці. Неодмінне прибирання місця роботи є важливою частиною кожної послуги.
 • Рішення гостроконфліктних моментів. Усі техніки Master911 перед виходом на службу пройшли обов'язкову верифікацію наданих персональних відомостей. Отже, при прояві несумлінного ставлення майстра до роботи або неввічливості в поведінці, повідомте про те, що трапилося нам, і ми підтримаємо рішення інциденту.
 • Робота ведеться відповідно до договірних умов. Перед початком роботи, пов'язаної з діагностикою, ремонтом, обслуговуванням або налагодженням холодильного агрегату, ми підписуємо договір з клієнтом. У ньому відзначається вартість сервісної послуги, яка надається відповідно до відображеної в прейскуранті.
 • Зручна система розрахунку: готівкою, банківською карткою або безготівковим переказом.
 • Особиста відповідальність, безпека та надійність. За якість послуг техніки несуть повну відповідальність. Тому, якщо ви помітили будь-які дефекти в ремонті майстра - звертайтесь до сервісної служби підтримки, і ми гарантуємо, що все буде виправлено дуже швидко.

Ми працюємо у Херсоні з виїздом по Херсонській області

Робота здійснюється по Херсонській області

Сервіс Master911 має спеціалістів у більшості дрібних і великих населених пунктів (region [r]} області (region_cities)). Тому наші замовники, які живуть у названій області, можуть розраховувати на прихід спеціаліста в день оформлення замовлення. У такій ситуації величезною перевагою виступає не лише швидкість надання послуги, якісність, а й значуща економія на автотранспортних витратах.

Іноді, через високу сезонну зайнятість, приїзд фахівця може перенестись на наступний день, про це вас проінформують під час оформлення заявки.

Проводимо прийом заявок у м. Херсон, виїжджаючи на місце

Якщо наші замовники мешкають у межах міста Херсон, виїзд виконавця може зайняти орієнтовно 3 години з часу оформлення заявки

Приймаємо заявки в приміській зоні Херсона

Ті, хто живе в приміських зонах Херсона (Олешки, Антонівка, Комишани, Зеленівка, Наддніпрянське, Білозерка, Музиківка, Чорнобаївка, Зимівник, Приозерне, Степанівка, Молодіжне, Інженерне), зможуть чекати на приїзд досвідченого техніка вже протягом 4-5 годин.

Якщо вам потрібна компетентна заміна компресора вашого кухонного холодильника, та підходить адекватна вартість послуги, звертайтесь до сервісу Master911. Ми обіцяємо, що наданий нашими фахівцями рівень сервісу вам неодмінно сподобається!