globe ru

Заміна компрессора холодильника у Дрогобичі

350 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Львівській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Львівській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Львівській області

Всі міста Львівській області
Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни

Мотор-компресор є важливим приладом холодильника, що відповідає за циркуляцію холодагенту (фреону). Найкраще рішення в разі пошкодження холодильного компресора - заміна, тому що виконаний ремонт не обов'язково гарантує його безперебійну роботу надалі. До основних причин збою мотора-компресора можна віднести:

 • тривалу роботу морозильника без перерв на високих оборотах через включений режим суперзаморожування;
 • нещільне прилягання дверцят однієї з камер холодильного обладнання;
 • швидка зміна значення напруги струму в електричній мережі.

Симптоми відмови в роботі холодильного компресора:

 • двигун запускається, проте охолодження не спостерігається;
 • в період роботи холодильника чутні сторонні звуки;
 • утворення сніжної кірки на задніх стінках холодильного обладнання;
 • перемерзання харчів;
 • підвищення температурного режиму в камері;
 • постійна робота електродвигуна.

Чи можливий самостійний ремонт або заміна компресора холодильника?

Багато власників домашніх холодильників, які зіштовхнулися з поломкою компресора, намагаються виконати ремонт самостійно. Потрібно усвідомлювати, що здійснити це зовсім не просто, оскільки для цього потрібні не тільки практичні навички, але й інструменти. До того ж існує ймовірність посилення проблеми, це здатне обернутися дорогим ремонтом, в тому числі й безнадійним виходом холодильного агрегату з ладу.

Найкраще рішення в такій ситуації, якщо компресор не працює або функціонує некоректно - звернення до перевіреного фахівця з налагодження холодильників у маркетплейсі Master911. Фахівці нашого сервісу надають список послуг з ремонту домашньої апаратури за адресою. Наш фахівець виконає професійну діагностику та огляд, встановить справжню причину несправності та виконає необхідний ремонт, а в разі доцільності - заміну компресора вашого холодильника за доступною ціною. Все це дасть шанс виключити ризики та дозволить заощадити на витратах, пов'язаних з перевезенням габаритного обладнання в майстерню і назад, і мати гарантії на проведений ремонт.

Master911 - безпечна заміна компресора домашньої апаратури

При виявленні будь-якої несправності в експлуатації домашнього холодильника, телефонуйте в маркетплейс Master911. Ми оформляємо замовлення на виклик майстра додому цілодобово у вихідні, робочі та святкові дні. Наші фахівці працюють з холодильниками різних моделей і марок: Whirlpool (Вірпул), Vestfrost (Вестфрост), Atlant (Атлант), Rainford, Indesit (Індезіт), Lg, Samsung (Самсунг), ARDO (Ардо), Liebherr (Лібхер), Beko (Беко), Норд, Донбас, Snaige (Снайге) та інших.

В момент заповнення заявки ми завжди ставимо кілька питань щодо року випуску холодильника, моделі та фірми-виробника і, крім того, причини звернення (наприклад, ремонт, діагностика або заміна мотора-компресора холодильника, вартість). Ціна сервісної послуги буде відома замовнику ще до приходу майстра, також буде надана консультація. Вартість всіх типових послуг відзначена в прейскуранті, якщо ж у телефонному режимі не вдалося встановити чітку причину виходу з ладу та обсяг необхідних робіт з ремонту, тоді конкретна ціна буде повідомлена після діагностики. Ми гарантуємо, що після діагностики ціна буде збігатися із зазначеною в прайс-листі.

Якщо ви звернулися в сервіс побутового ремонту Master911, ви зможете сподіватися на:

 • можливість оформити заявку 24/7;
 • оперативну консультацію та інформацію щодо приблизної вартості до прибуття майстра;
 • швидкий виїзд техніка за потрібною адресою;
 • професіоналізм, високий рівень якості та компетентність наданої сервісній послуги.

Наші виконавці дотримуються чистоти на своєму робочому місці, завжди культурні та не курять.

Необхідний сервіс або заміна компресора в холодильнику?

Сервіс послуг перевірених майстрів Master911 надає послуги з налагодження холодильних агрегатів всіх типів з терміновим виїздом фахівця в невеликі населені пункти та великі міста Львівської області.

Плюси сервісу Master911:

 • Гарантійні умови. Кожен технік сервісу Master911 надає гарантійні сертифікати на виконані послуги й замінені деталі.
 • Зручна оплата: пластиковою карткою, безготівковим переказом або ж готівкою.
 • Договір. Перед виконанням роботи, яка пов'язана з діагностикою, ремонтом, обслуговуванням або ж налагодженням холодильника, ми підписуємо договір із замовником. У ньому фіксується вартість послуги, яка буде відповідати тій, що у прайсі.
 • Підтримка чистоти на місці роботи. Обов'язкове прибирання свого робочого місця вважається важливою частиною будь-якої послуги.
 • Допомога в розв'язанні конфліктів. Усі виконавці Master911 перед виходом на службу пройшли необхідну перевірку наданих паспортних даних. Отже, в разі несумлінного ставлення фахівця до роботи, повідомте про це нам, і ми надамо підтримку у розв'язанні конфлікту.
 • Відповідальність. За рівень якості послуг майстри беруть на себе повну відповідальність. У зв'язку з цим, якщо ви виявили будь-які недоліки в роботі майстра, телефонуйте в службу підтримки замовників. Ми запевняємо, що всі вони будуть виправлені якнайшвидше.

Працюємо щодня у Дрогобичі з виїздом по Львівській області

Приймаємо заявки в м. Дрогобич, виїжджаючи за адресою

Якщо наші замовники проживають в межах міста Дрогобич, виїзд майстра на вашу адресу може зайняти орієнтовно 3 години з моменту складання замовлення

Робота здійснюється по Львівській області

Маркетплейс Master911 має фахівців у більшості великих та дрібних населених пунктів Львівської області (м. Турка, м. Сколе, м. Моршин, м. Трускавець, м. Борислав, м. Стрий, м. Стебник, м. Новий Калинів, м. Броди, м. Городок, м. Буськ, м. Комарно, м. Кам'янка-Бузька, м. Дубляни, м. Миколаїв, м. Рава-Руська, м. Перемишляни, м. Пустомити, м. Бібрка, м. Новояворівськ, м. Мостиська, м. Золочів, м. Судова Вишня, м. Яворів, м. Самбір, м. Рудки, м. Глиняни, м. Жовква, м. Хирів, м. Старий Самбір, м. Добромиль, м. Дрогобич, м. Радехів, м. Соснівка, м. Червоноград, м. Новий Розділ, м. Великі Мости, м. Белз, м. Жидачів, м. Сокаль, м. Винники, м. Львів, м. Ходорів, смт Великий Любінь, смт Новий Яричів, смт Східниця, смт Славське, смт Підбуж, смт Журавно, смт Меденичі, смт Брюховичі, смт Рудно, смт Гірник, смт Магерів, смт Куликів, смт Шкло, смт Івано-Франкове, смт Щирець, смт Запитів, смт Олесько, смт Красне, смт Підкамінь, смт Поморяни). Завдяки чому наші клієнти, які проживають у названій області, мають можливість сподіватися на приїзд професіонала в день подачі заявки. У такій ситуації чималою перевагою висувається не тільки оперативність надання послуги, якість, а й суттєва економія на транспорті.

Іноді, через велику сезонну зайнятість, прихід професіонала може перенестися на інший день, про це вас проінформують в момент складання заявки.

Робота ведеться в приміських зонах Дрогобича

Ті клієнти, які, живуть в передмісті Дрогобича (м. Трускавець, м. Борислав, м. Стебник, с. Лішня, с. Доброгостів, с. Раневичі, с. Болехівці, с. Почаєвичі, с. Старе Село, с. Михайлевичі, с. Рихтичі, с. Нове Село, с. Станиля, с. Модричі, с. Дережичі), можуть чекати техніка вже протягом 5 годин.

Якщо вам необхідна професійна заміна несправного або ж установка нового компресора холодильника й підійде розумна вартість послуги, звертайтеся в сервіс Master911. Ми гарантуємо, що рівень сервісу вам точно сподобається!