Заміна компрессора холодильника у Червонограді

350 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Львівській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Львівській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Львівській області

Всі міста Львівській області
Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни

Мотор-компресор є найважливішим пристроєм холодильника, відповідальним за охолодження. Досить часто, найнадійнішим рішенням за умови пошкодження холодильного компресора є виключно установка нового, тому що виконаний ремонт не обов'язково гарантує його безвідмовну службу, коректну роботу та тривалу експлуатацію надалі. До факторів збою мотора-компресора потрібно віднести:

 • різке збільшення напруги струму в домашній електромережі;
 • постійну роботу холодильника на великих оборотах, без перерв під час запущеного режиму суперзаморожування;
 • негерметичні закриття дверей обох камер холодильників.

Симптоми виходу з ладу холодильного компресора:

 • намерзання сніжної кірки на стінках холодильного обладнання;
 • в процесі роботи холодильного обладнання чутні нетипові звуки;
 • двигун працює, тільки охолодження не відбувається;
 • перемерзання продуктів у камері;
 • збільшення температурного режиму в камері;
 • постійна робота двигуна.

Чи допускається власноручна заміна компресора холодильника?

Чимало власників холодильників, стикаючись з поломкою двигуна-компресора, бажають виконати відновлення самостійно. Потрібно усвідомлювати, що зробити це зовсім не просто, і для цієї мети знадобляться не тільки практичні навички й відповідні технічні знання, але також спеціальне обладнання, монтажні інструменти. До того ж, у результаті допущення помилки в процесі дилетантської роботи, є ймовірність посилення проблеми, це може стати причиною капітального ремонту, а також безнадійним виходом холодильника з ладу.

Найкраще рішення в подібній ситуації, коли мотор-компресор зовсім не працює або функціонує зі збоями - звернення за допомогою до перевіреного фахівця з ремонту холодильників в маркетплейсі Master911. Всі фахівці нашого сервісу надають список послуг з ремонту холодильної техніки вдома. Наш фахівець виконає діагностику та детальний огляд, визначить справжню причину поломки та виконає необхідний ремонт або заміну мотора-компресора холодильника за адекватною вартістю. Все це дасть шанс виключити ризики й допоможе заощадити на витратах на перевезення габаритного обладнання в сервісний пункт і назад - додому, та отримати гарантії виконавця на виконаний ремонт.

Master911 - компетентна заміна мотора-компресора

При виявленні будь-якої несправності в експлуатації побутового холодильного агрегату, телефонуйте в маркетплейс Master911. Ми приймаємо заявки на виклик фахівця в режимі 24/7 у святкові, вихідні та робочі дні. Наші фахівці працюють з рефрижераторами будь-яких марок і моделей: Indesit (Індезіт), Liebherr (Лібхер), Донбас, Atlant (Атлант), Samsung (Самсунг), Vestfrost (Вестфрост), Snaige (Снайге), Норд, ARDO (Ардо), Rainford, Whirlpool (Вірпул), Beko (Беко), Lg та інших.

Під час заповнення замовлення ми ставимо кілька питань з приводу виробника, марки та дати випуску морозильника та причини виклику (наприклад, діагностика, ремонт або заміна компресора холодильника, ціна). Вартість послуги, якою потрібно, на базі отриманих даних, буде названа клієнту ще до приїзду техніка, крім того, буде запропонована попередня рекомендація. Сума всіх типових послуг зазначена в прайс-листі, в разі, якщо по телефону не вдалося з'ясувати справжню причину поломки та обсяг потрібних ремонтів, тоді остаточна розцінка буде повідомлена після діагностики. Ми стверджуємо, що озвучена майстром вартість буде відповідати зазначеній у прейскуранті.

Звернувшись в сервіс Master911, ви завжди зможете сподіватися на:

 • кваліфіковану інформацію та консультацію щодо ціни ще до приїзду техніка;
 • комфортний варіант подати замовлення цілодобово;
 • високу якість наданих послуг;
 • швидкий виїзд фахівця за потрібною адресою.

Виконавці нашого сервісу обов'язково гарантують чистоту на своєму робочому місці, не користуються непристойною лексикою та не курять.

Потрібна заміна компресора в холодильнику?

Маркетплейс Master911 пропонує послуги з виправлення холодильників практично всіх видів з терміновим виїздом виконавця до великих міст і маленьких населених пунктів Львівської області.

Плюси сервісу Master911:

 • Персональна відповідальність. За якісний рівень послуг наші техніки несуть персональну відповідальність. Тому, якщо раптом виявили будь-які дефекти в ремонті професіонала, звертайтеся в нашу службу підтримки, і ми гарантуємо, що все буде виправлено якнайшвидше.
 • Підтримка порядку на робочому місці. неухильне прибирання свого робочого місця вважається важливою частиною нашої послуги.
 • Зручна система оплати: безготівковим перерахуванням, банківською картою або ж готівкою.
 • Гарантійні умови. Кожен технік сервісу Master911 готовий надати гарантійні зобов'язання на усі послуги та змінення деталі.
 • Рішення конфліктних ситуацій. Всі фахівці Master911 при прийманні на роботу проходять обов'язкову верифікацію наданих персональних даних. Отже, при прояві несумлінного ставлення виконавця до своїх обов'язків, повідомте про подію нам, і ми посприяємо у розв'язанні інциденту.
 • Договір. Перед виконанням роботи, пов'язаної з діагностикою, обслуговуванням, ремонтом або налагодженням холодильного обладнання, ми укладаємо договір із замовником. У ньому вказується розцінка подається послуги, яка збігається з тією, що зафіксована в прайс-листі.

Працюємо щодня у Червонограді і також по Львівській області

Виконуємо роботи в приміських зонах Червонограда

Ті, хто знаходиться в приміській зоні Червонограда (смт Гірник, с. Завишень, с. Добрячин, с. Острів, с. Муроване, с. Велике, с. Бендюга), можуть очікувати приходу виконавця вже через 5 годин.

Виконуємо профілактичні роботи по Львівській області

Сервіс послуг Master911 має фахівців майже в кожному населеному пункті Львівської області (м. Турка, м. Сколе, м. Моршин, м. Трускавець, м. Борислав, м. Стрий, м. Стебник, м. Новий Калинів, м. Броди, м. Городок, м. Буськ, м. Комарно, м. Кам'янка-Бузька, м. Дубляни, м. Миколаїв, м. Рава-Руська, м. Перемишляни, м. Пустомити, м. Бібрка, м. Новояворівськ, м. Мостиська, м. Золочів, м. Судова Вишня, м. Яворів, м. Самбір, м. Рудки, м. Глиняни, м. Жовква, м. Хирів, м. Старий Самбір, м. Добромиль, м. Дрогобич, м. Радехів, м. Соснівка, м. Червоноград, м. Новий Розділ, м. Великі Мости, м. Белз, м. Жидачів, м. Сокаль, м. Винники, м. Львів, м. Ходорів, смт Великий Любінь, смт Новий Яричів, смт Східниця, смт Славське, смт Підбуж, смт Журавно, смт Меденичі, смт Брюховичі, смт Рудно, смт Гірник, смт Магерів, смт Куликів, смт Шкло, смт Івано-Франкове, смт Щирець, смт Запитів, смт Олесько, смт Красне, смт Підкамінь, смт Поморяни). Тому наші замовники, які живуть в зазначеній області, мають можливість сподіватися на прибуття професіонала в день подання замовлення. У цій ситуації величезною перевагою є не тільки швидкість надання послуги, якість, а й значна економія на автотранспортних витратах.

Часом, через високу сезонну завантаженість, прихід професіонала може перенестися на інший день, про що вам повідомлять в момент складання замовлення.

Оформляємо замовлення в м. Червоноград з виїздом за адресою

Якщо наші клієнти знаходяться на території міста Червоноград, виїзд досвідченого фахівця на місце займе приблизно три години з моменту подачі замовлення

Якщо вас зацікавила компетентна заміна компресора холодильника й підійде адекватна вартість послуги, звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911. Ми гарантуємо, що наш сервіс вам неодмінно сподобається!