Встановлення ванни у Червонограді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Червонограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Червонограді

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Червонограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Червонограді

Відгуки по встановленню ванн у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як правило, на завершальному етапі ремонту у ванній кімнаті виконується установка ванни. Залежно від типу, ваги, форми, розміру та виду матеріалу, з якого виготовлена ванна, залежить рішення, яким повинен бути спосіб оптимального проведення необхідних робіт.

Майте на увазі, що кваліфікований монтаж ванни означає наявність спеціальних знань, навичок і досвіду, як і розуміння функціональних особливостей, дотримання параметрів, висунутих до кімнати.

Чи можна власноруч змонтувати ванну?

Невдалі спроби власними силами здійснити установку та монтаж сталевої, чавунної або акрилової ванни не рекомендуються. Це пов'язане з непотрібним ризиком порушення правил безпеки, відхилення від прийнятих норм або випадкового допущення будь-якої похибки. Наслідки цього можуть бути дуже серйозними: крім зниження якості безпеки й комфорту, з'явиться загроза в тому, що ви затопите не тільки свою квартиру, але й сусідів, які проживають поверхом нижче.

Звернення за допомогою до недосвідченого, некомпетентного та неперевіреного виконавця теж не найкращий варіант. У першу чергу монтаж овальної, кутової або ж круглої ванни може зайняти багато часу, і що найважливіше, на послугу, що надається вам не дадуть жодних гарантійних зобов'язань. Немає потреби ризикувати, а запросіть досвідченого, перевіреного, надійного майстра, який швидко та якісно впорається із замовленою роботою.

Мастер911: професійна установка овальної, круглої та кутової ванни

Слюсарі-сантехніки сервісу домашнього ремонту Мастер911 володіють чималим досвідом в монтажі металевих, чавунних, акрилових ванн різних габаритів, конструкцій і форм.

Під час заповнення замовлення на виклик техніка на адресу, ми завжди ставимо замовнику ряд питань про сантехнічне обладнання, особливості, побажання та місце його монтажу, після чого зможемо зорієнтувати в ціні послуги та надати первинну консультацію.

Розцінки на всі типові сервісні послуги вказані в сервісному прайсі, і при першому запиті будуть запропоновані клієнту. У тому випадку, якщо ж потрібна нетипова сервісна послуга, то остаточна ціна буде визначена майстром-сантехніком під час приїзду на місце, після визначення точного обсягу завдань. Але ми з повною відповідальністю гарантуємо, що вартість буде дорівнювати тій, яка написана в прайс-листі.

Прийнявши рішення звернутися за допомогою в сервіс Мастер911, ви отримаєте:

 • інформацію та первинну консультацію про приблизну або конкретну розцінку послуги;
 • забезпечення якісної, надійної та гарантійної сервісної послуги - монтажу кутової, овальної або круглої ванни;
 • швидкий приїзд слюсаря-сантехніка;
 • можливість подати замовлення щодня, в режимі 24/7, в тому числі в вихідні та святкові дні.

Наші техніки доброзичливі й уважні до всіх бажань замовників, не курять, демонструють серйозне ставлення до своїх обов'язків, не лаються, обов'язково прибирають робоче місце.

Переваги сервісу Master911

Ми працюємо тільки з надійними фахівцями, кожен з яких ще до отримання доступу до обслуговування клієнтів захистив свою професійну підготовку, добре склавши тестовий іспит, а також пройшов верифікацію особистих документів і спеціалізоване навчання. Однак, попри це, ніхто не застрахований від випадкових похибок, тому наші майстри завжди готові надати ефективне сприяння в разі утворення конфліктної ситуації.

Оплатити роботу сантехніка - установку ванни - ви зможете найзручнішим чином: безготівковими переказами або готівкою. Будь-яка сервісна послуга (зокрема: монтаж кутової ванни, установка ванни з джакузі або ванни без ніжок) надається згідно з договором, в якому описані критерії проведення робіт, сам процес, конкретні умови відповідальності сантехніка, терміни виконання. Всі наші сантехніки надають гарантійні зобов'язання на їх послуги. В кінці виконання роботи з установки ванни, ви отримаєте акт про виконання сервісних послуг. Якщо ви раптом побачили якусь помилку в роботі сантехніка або ж зіткнулися з його непрофесійною дією, звертайтеся в нашу службу підтримки.

Яка приблизно вартість установки ванни?

Якщо вам треба поцікавитися, скільки може коштувати монтаж акрилової ванни, зборка ванни з джакузі або установка чавунної овальної ванни, в такому випадку ви зможете ознайомитися з нашими розцінками. У документі є ціни на всі типові сервісні послуги, без урахування вартості витратних матеріалів, запчастин, які будуть потрібні під час монтування та транспортних витрат. Сервіс Мастер911 прагне до абсолютно прозорого та зрозумілого кожному нашому замовнику ціноутворення й до високого рівня комфорту. Дотримуючись цієї мети, ми готові в будь-який момент надати клієнтам первинну консультацію та зорієнтувати за приблизною ціною заявленої послуги. Як правило, зазначена вартість, яка була встановлена спочатку, по закінченню робіт не змінюється.

Виклик сантехніка у Червонограді з виїздом по Львівській області

Ми працюємо в м. Червоноград

Усі замовники, які проживають в рамках Червонограда, мають можливість розраховувати на швидкий виїзд фахівця - приблизно протягом трьох годин з часу подачі заявки в сервісі побутового ремонту Мастер911.

Працюємо в приміській зоні Червонограда

Якщо тільки наші замовники проживають в передмістях Червонограда (Гірник, Завишень, Добрячин, Острів, Муроване, Велике, Бендюга), приїзд фахівця теж не займе багато часу - в середньому не більше чотирьох годин.

Виконуємо роботу по Львівській області

Маркетплейс Master911 має кваліфікованих, перевірених сантехніків у більшості н.п. Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). У зв'язку з цим, замовники, що знаходяться в далеких точках, яких цікавить професійна збірка, установка сучасної ванни, мають можливість розраховувати на надання їм замовленої послуги в день складання виклику. Такий сервіс, крім явних плюсів, ще й дозволяє заощадити на автотранспортних витратах. Часом виникають випадки, якщо через підвищену сезонну завантаженість, виїзд сантехніка вимушено відкладається на інший день. Про це рішення ми повідомляємо замовникам заздалегідь, на стадії подачі заявки на виклик.

В тому випадку, якщо вам потрібна швидка установка нової ванни за розумною ціною, - звертайтеся в наш сервіс.

Оформивши співпрацю з нами, ви самі зможете переконатися в рівні наданого нашими техніками сервісного обслуговування та досить високій професійній якості пропонованих сантехнічних послуг!