Встановлення кухонної мийки у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Луцьку

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо ще кілька десятків років тому практично в усіх квартирах і заміських котеджах встановлювалися однотипні кухонні умивальники, то сьогодні на ринку представлений найширший асортимент виробів із численних матеріалів, розмірів і форм, які відрізняються методом установки.

Залежно від особливостей установки кухонні раковини можна поділити на такі категорії:

  • Накладні. Мийка кухонні накладна буває в різноманітних варіантах оформлення, а її установка може бути зроблена трьома методами (за допомогою брусків, кронштейнів або ж клею). Мийка може бути забезпечена сушильним виступом, 1-2 чашами. Матеріалом для виготовлення цієї мийки частіше є нержавіюча сталь із глянцевим або матовим покриттям. Спосіб підключення в кожній конкретній ситуації повинен визначатися фахівцем, йому ж радимо й доручити установку накладної кухонної мийки.
  • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю зажадає від її виконавця відмінної кваліфікації та солідного досвіду. Це можна пояснити як високою вартістю самої мийки (такого роду мийки виготовляють із дорогого штучного або натурального каменю), так і необхідністю в застосуванні спеціалізованих пристосувань для забезпечення високоякісного результату.
  • Врізні. Їх основна перевага - гігієнічність. Такі мийки вставляють у стіл, за допомогою чого під краями не наливається вода. Краще подібну роботу доручити кваліфікованому фахівцеві, особливо в тому випадку, якщо виріб має бути врізаний у стіл із дерева.
  • Інтегровані. Надійний монтаж раковини такого виду включає її монтаж рівно зі стільницею, що потребує досить ретельної підготовки поверхні та досконалої рівності країв самого умивальника. До жодної іншої мийки не висувають таких вимог, як до інтегрованих, це пояснюється їх конструктивними нюансами.

Самостійні спроби змонтувати пристрій рідко закінчуються добре, це ж стосується й ситуації, коли послугу делегують неперевіреним майстрам, які не залишають гарантії на виконану роботу.

Надійніше не ризикувати та звертатися в маркетплейс Master911: кваліфікований сантехнік швидко приїде додому, надійно здійснить необхідну роботу й візьме на себе стовідсоткову відповідальність за її надійність.

Маркетплейс Master911: оперативний монтаж мийки

Наші майстри постійно стикаються з монтажем кухонної мийки різних різновидів і володіють солідним досвідом. При отриманні заявки на виклик фахівця додому ми поставимо замовнику ряд додаткових питань щодо самої раковини й особливостей її установки. На основі подібних відповідей, ми можемо зорієнтувати щодо вартості майбутньої послуги та надати замовнику детальну консультацію.

У такій ситуації якщо спектр робіт можна визначити відразу, то робота є стандартною, її ціна буде порахована відповідно до зазначеної в прайс-листі.Якщо ж без безпосереднього огляду професіоналом виявити розмір майбутніх послуг неможливо, то ціну назве сантехнік вже після приїзду, - вартість не відрізнятиметься від тієї, що є в прайс-листі.

Замовникам сервісу побутових послуг Мастер911 ми можемо гарантувати:

  • можливість оформити заявку цілодобово;
  • бездоганну якість роботи - установки накладної кухонної мийки або ж умивальника будь-якого іншого типу;
  • швидкий приїзд фахівця;
  • надання інформації про ціну майбутньої роботи та консультації.

Фахівці маркетплейса Master911 відрізняються акуратністю, ввічливістю, дружелюбністю та відповідальністю. Вони не курять на роботі й не використовують матірної лайки.

Чому краще звертатися в Мастер911?

При зверненні в Master911 не бійтеся зіткнутися з малодосвідченим фахівцем й іншими питаннями, пов'язаними з цією проблемою. Кожен наш майстер довів майстерність вдалим складенням внутрішнього іспиту й підтвердив паспорт, тільки після цього він отримав допуск до роботи.

Неважливо, про яку послугу йдеться (монтаж кухонного пристрою в стільницю або підключення мийки іншого типу), майстри несуть відповідальність за якість і надають гарантійні зобов'язання. По завершенні роботи ви отримаєте акти виконаних робіт. Ми пропонуємо замовникам оплатити роботу будь-яким зручним варіантом - безготівкового або ж готівкою.

Скільки коштує підключення пристрою?

Ціна різної стандартної роботи, за винятком вартості додаткових запчастин і транспортних витрат, зазначена в прайс-листі маркетплейса Master911. Для нас важливо, щоб наше ціноутворення було не тільки повністю прозорим, а й доступним кожному замовнику. Ми зможемо надати інформацію про приблизну вартість замовленої роботи ще при подачі замовлення, та найчастіше озвучена ціна не змінюється.

Як замовити майстра у Луцьку на об'єкт і по Волинській області?

Надаємо послуги в м. Луцьк

Замовники, які живуть у м. Луцьк, зможуть розраховувати на приїзд до них професіонала приблизно через 2-3 години після отримання заявки.

Приймаємо заявки в передмісті Луцька

На 1-2 години довше зажадає очікування візиту сантехніка для клієнтів, які живуть у передмісті Луцька (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке).

Працюємо по Волинській області

Навіть ті замовники, хто перебуває в віддалених місцях, зможуть сподіватися на прибуття сантехніка в день прийому замовлення. Це реалізується завдяки тому, що Мастер911 має у своєму розпорядженні власних фахівців у багатьох регіонах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин).

Коли через підвищену сезонну завантаженість візит сантехніка відкладається на завтра, вас попередять негайно.

Цікавить надійна установка кухонної мийки за ціною, яка приємно здивує? Звертайтеся в сервіс Мастер911 - і ми гарантуємо, що гарна якість робіт, оперативність і рівень нашого сервісу вам сподобаються!