Встановлення ванни у Нововолинську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нововолинську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Нововолинську

Дмитро В

Був(ла) на сайті 6 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Нововолинську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Нововолинську

Відгуки по встановленню ванн у Нововолинську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж ванни є одним з найдорожчих і відповідальних моментів, і проводиться, як правило, на завершальному етапі капітального ремонту у ванній. Виходячи з параметрів: розміру, типу, форми, ваги й матеріалу виробництва ванни, приймається рішення, яким повинен бути метод найкращого виконання потрібних робіт.

Потрібно мати на увазі, що кваліфікована установка ванни передбачає наявність спеціальних знань, навичок і досвіду, а також розуміння вимог, дотримання умов, що пред'являються до приміщення.

Чи зможете ви самостійно встановити сталеву, акрилову або чавунну ванну?

Провальні спроби власними силами зробити установку та монтаж сталевої, чавунної або акрилової ванни не рекомендуються. Це пов'язане з непотрібним ризиком недотримання стандартів, допущення будь-якої помилки або порушення правил безпеки. Наслідки такого підходу можуть виявитися досить негативними: крім зниження рівня комфорту та безпеки домочадців, є можливість, що ви затопите не тільки свою квартиру, а також сусідів.

Виклик недосвідченого, некомпетентного або неперевіреного фахівця зовсім не найкращий з варіантів. В першу чергу установка кутової, овальної або ж круглої ванни може затягнутися, і що надзвичайно важливо, на виконану сантехнічну послугу ви не отримаєте жодної гарантії. Немає потреби піддаватися ризику, а запросити перевіреного, надійного, досвідченого майстра, який якісно впорається з поставленим завданням.

Мастер911: професійна установка та збірка кутової ванни

Слюсарі-сантехніки маркетплейса Master911 володіють чималим досвідом в монтажі чавунних, акрилових, металевих ванн різних конструкцій, габаритів і форм.

На стадії заповнення форми замовлення на виклик техніка, ми завжди ставимо замовнику кілька питань про сантехнічне обладнання, побажання, особливості та місце його монтажу, після чого зможемо видати первинну рекомендацію та визначитися з ціною послуги.

Ціни на типові сервісні послуги є в сервісному прайс-листі та при першому запиті надаються замовникові. У тому випадку, коли ж потрібна нестандартна сервісна послуга, тоді точна сума буде встановлена сантехніком в момент приходу на місце, після розрахунку повного обсягу робіт. Але в будь-якому випадку ми обіцяємо, що величина розрахунку буде дорівнювати тій, яка позначена в прайс-листі.

Прийнявши рішення звернутися за допомогою в маркетплейс Мастер911, ви будете мати:

 • надання гарантійної, якісної та надійної роботи - установки круглої, овальної або ж кутової ванни;
 • оперативний приїзд досвідченого, професійного та сертифікованого сантехніка;
 • консультацію та інформацію про орієнтовну або ж конкретну ціну сервісної послуги;
 • можливість оформити заявку щодня, без вихідних і свят, в цілодобовому режимі.

Наші майстри не лаються, доброзичливі та чуйні до всіх побажань клієнтів, не димлять цигаркою, обов'язково прибирають за собою робочу зону, показують серйозне ставлення до своїх обов'язків.

Переваги звернення до маркетплейса Мастер911

Ми співпрацюємо тільки з сертифікованими сантехніками, кожен з яких ще до отримання допуску до обслуговування замовників захистив свою професійну підготовку, з успіхом склавши тестовий іспит, а також пройшов спеціальне навчання та верифікацію документів. Але, не дивлячись на подібні заходи, ніхто не застрахований від випадкових помилок, і тому ми готові надати дієву допомогу в разі появи конфліктної ситуації.

Всі сервісні слюсарі-сантехніки в будь-якому замовленні надають гарантійні зобов'язання на свої послуги. Всі наші клієнти отримують акт виконаних послуг після закінчення монтажних робіт. При оплаті за послугу сантехніка - установку ванни - у вас є ряд можливостей: готівковою або безготівковими переказами. Будь-яка сервісна послуга (наприклад: установка ванни з масажем, ванни без ніжок або кутової ванни) надається згідно з договором, де описані аспекти виконання робіт, терміни виконання, сам процес, конкретні умови відповідальності сантехніка. Якщо вам довелося помітити будь-яку помилку в роботі виконавця або зіткнутися з його непрофесійною дією, терміново звертайтеся в службу підтримки клієнтів нашого сервісу.

Вартість установки кутової, овальної або круглої ванни

Якщо вам треба з'ясувати, скільки буде коштувати монтаж акрилової ванни, ванни з джакузі або установка овальної чавунної ванни, в будь-який момент ви зможете ознайомитися з нашими розцінками. У затвердженому документі вказані розцінки на типові сервісні послуги, без урахування транспортних витрат і вартості запчастин, витратних матеріалів, які можуть знадобитися під час установки. Сервіс домашнього ремонту Мастер911 постійно прагне до прозорого та зрозумілого всім нашим клієнтам ціноутворення, а також до комфортного рівня техобслуговування. Дотримуючись цієї мети, ми завжди готові видати клієнтам оперативну консультацію та зорієнтувати за приблизною вартістю потрібної сервісної послуги. Здебільшого, названа ціна, яка була визначена спочатку, при оплаті не змінюється.

Виклик сантехніка у Нововолинську з виїздом за вказаною адресою по Волинській області

Приймаємо замовлення в передмістях Нововолинська

Якщо наші замовники знаходяться в передмісті Нововолинська (), прихід професіонала також не потребує багато часу - в середньому 4-5 годин.

Виконуємо роботи по Волинській області

Маркетплейс Мастер911 має кваліфікованих, сертифікованих майстрів-сантехніків в більшості населених пунктів Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин). Тому, замовники, які проживають в далеких населених пунктах, яким потрібна професійна збірка, установка ванни, в день подачі заявки можуть сподіватися на надання їм замовленої послуги. Подібний сервіс, не рахуючи всіх приємних моментів, ще й дає можливість заощадити гроші на автотранспортних витратах. Часом бувають такі випадки, коли через підвищену сезонну завантаженість, виїзд майстра-сантехніка згідно з ситуацією переміщається на найближчу дату. Щодо цього ми обов'язково повідомляємо замовників завчасно, на етапі складання замовлення.

Ми працюємо в межах Нововолинська

Наші клієнти, які живуть в м. Нововолинськ, можуть очікувати виїзд без вихідних фахівця - приблизно протягом 3-х годин з моменту подання замовлення в сервісі побутових послуг Мастер911.

Якщо вам потрібна термінова установка ванни за ціною, яка дуже здивує, - звертайтеся в сервіс побутового ремонту Master911.

Співпрацюючи з нами, особисто ви зможете переконатися в рівні наданого нашими фахівцями сервісного обслуговування та високій професійній якості запропонованих сантехнічних послуг!