Встановлення кульового крану у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Луцьку

Відгуки по встановленню кульових кранів у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Система водопостачання в будинку, у квартирі або ж у промисловому приміщенні вимагає використання запірної арматури, призначеної для надання можливості ввімкнути/вимкнути воду.

Кульовий кран виступає дуже поширеним механізмом, від численних пристроїв він відрізняється своєю простотою, відмінною надійністю й тривалим терміном роботи.

Хоч установка кульового крана на пластикову трубу або ж на трубу з якогось іншого матеріалу не вважається чимось надмірно складним, однак цю роботу краще доручити кваліфікованому майстру, що володіє досвідом і практичними навичками. Важливо брати до уваги, що запорукою успіху грамотного монтажу запірної арматури, вважається грамотний процес підготовки: перевірка різьблення, а також підбір якісного кульового крана.

Перевірити, чи грамотно була виконана установка кульового крана на металопластикову трубу, надзвичайно просто: якщо в процесі роботи була похибка, то через час стануть помітні такі результати, як протікання й некоректне регулювання напору. Тим людям, хто не боїться самостійно здійснити таку нелегку задачу, або ж довірити її комусь «із вулиці», хто не здатний дати ніяких гарантій, треба пам'ятати про можливість найбільш жалюгідного результату - поломки пристрою.

Щоб чітко знати, що кран був змонтований згідно з усіма стандартами, слід звертатися в маркетплейс Мастер911. Перевірений фахівець негайно прибуде до вас, надійно виконає необхідну роботу.

Маркетплейс Мастер911: швидка установка кульового крана на стояк

Наші майстри можуть похвалитися величезним досвідом у цьому, вони зможуть підібрати ідеальний для певної труби (з поліпропілену, чавуну, сталі, пластика) кульовий кран і забезпечать якісну й безпроблемну експлуатацію.

У процесі подачі замовлення ми поставимо замовнику кілька уточнювальних питань про нарізку, прочищення або ж калібрування труби, вигляд крана, матеріал трубопроводу, необхідність у демонтажі попереднього вентиля.

Якщо на основі відомостей, переданих клієнтом, нам зрозумілий обсяг необхідних робіт, то ця послуга стандартна, і її ціна буде тут же порахована. А якщо для виявлення масштабу потрібних робіт знадобиться огляд майстра, то вартість буде озвучена ним на місці. Однак ми можемо точно сказати, що вона буде збігатися з ціною, вказаною в прайс-листі маркетплейса Master911.

Звертаючись до нас, неодмінно можете бути впевнені в:

  • високій якості виконаної роботи - установки кульового крана на батарею або трубу;
  • можливості подати замовлення 24 години на добу, без вихідних;
  • наданні консультації та інформації про вартість замовленої роботи;
  • негайному візиті до вас сантехніка.

Наші сантехніки завжди культурні та оперативні, вони не курять на робочому місці, дуже відповідально ставляться до своєї роботи й не використовують лайки.

Чому краще звертатися в Мастер911?

Ми не співпрацюємо з сумнівними сантехніками, безперечно, кожен фахівець отримує допуск до обслуговування замовників виключно після закінчення спеціального навчання, складення іспиту на підтвердження навичок і перевірки документів. Утім, навіть коли ви раптом знайшли якусь помилку, допущену в роботі, або зіткнулися з недоброзичливою поведінкою, ви завжди зможете розраховувати на негайну допомогу в урегулюванні вашого конфлікту. Зателефонуйте в службу підтримки нашого сервісу послуг.

За надійність наданої послуги наші фахівці беруть на себе всю відповідальність, а також дають гарантію, чи то установка пристрою на металопластикову трубу або якась інша послуга. Розрахуватися за роботу фахівця ви зможете готівкою або безготівково.

Яка вартість установки кульового крана?

Ми добиваємося, щоб будь-якому замовнику було зрозуміло наше ціноутворення. Так що в нашому прайсі є ціна стандартних робіт (не враховуючи вартості витратних матеріалів, запчастин, а також автомобільних витрат). Окрім того, ми кожен раз готові дати детальну консультацію ще до прибуття майстра й назвати ціну майбутньої роботи.

Як викликати фахівця у Луцьку з виїздом до дому по Волинській області?

Приймаємо замовлення в м. Луцьк

Якщо вам знадобиться швидка установка кульового крана на поліпропіленову трубу або якась інша послуга сантехніка, а ви перебуваєте в межах м. Луцьк, приблизно через три години з моменту прийому заявки майстер виїде до вас.

Працюємо в передмісті Луцька

Для замовників, що перебувають у передмісті Луцька (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке), очікування майстра буде трохи довше - до 5 год.

Ми маємо у своєму розпорядженні досвідченими майстрами практично в усіх населених пунктах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин). Так що навіть наші замовники, які живуть у віддалених пунктах, зможуть розраховувати на швидкий виїзд майстра в день оформлення заявки.

Досить рідко, через підвищену завантаженість, виїзд сантехніка відкладається на ще один день. Про це вас повідомлять.

У разі, якщо вам потрібна оперативна установка кульового крана, ціна якої вас приємно здивує, зверніться в маркетплейс Master911. Ми гарантуємо, що вам сподобаються швидкість виконання послуг, наш сервіс і бездоганна якість роботи.