Встановлення душової кабіни у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Цінові пропозиції по встановленню душових кабін від найкращих майстрів у Луцьку

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Луцьку

Відгуки по встановленню душових кабін у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У наш час все більше власників нерухомості при ремонті ванної кімнати вибирають душову кабіну, замість ванни. Такого роду тенденція зумовлена як бажанням заощадити більше вільного місця в скромному за площею приміщенні, так і низкою переваг душових кабін: універсальністю, зручністю в експлуатації, гігієнічністю.

Усі наявні сьогодні моделі кабінок поділяються на 2 основні групи: закриті й відкриті. У відсутності обмежувальної частини зверху - стелі - і полягає їх головна відмінність.

Особливість відкритих кабін - їх вписування в дизайн, де дві або ж одна стіни санвузла є складовою їх внутрішнього простору. Конструкції відкритого варіанту є збірними. До одної стіни ванної кімнати або кута проводиться установка підлогового днища, яке попередньо приєднане до каналізаційної системи, а по його периметру з обох або ж виключно з одного боку монтують скляні панелі. Установка таких моделей зажадає від сантехніка наявності досвіду й умінь, знань.

Закриті душові вироби - це стовідсотково закритий по периметру простір, схожий на коробку. Вхід здійснюється за допомогою дверей. Такого роду душові вироби мають багато різних переваг: можливість підбору місця підключення, легкість в установці, безліч додаткових опцій. Конструкція закритих виробів передбачає, що вони без зусиль збираються багато разів.

Що важливо враховувати при підключенні душової кабіни?

Є спектр важливих аспектів, які варто враховувати для грамотної установки душової кабіни. Для того, щоб правильно встановити пристрій відкритого типу, слід врахувати наведені нижче особливості:

 • Перед здійсненням монтажу сантехнічного обладнання досвідчені фахівці радять здійснити збірку й упевнитися в цілісності дверцят і справності фурнітури, а також наявності всіх потрібних частин.
 • Якщо запланована установка душового куточка на підлогу, то рекомендується провести попереднє облаштування трапа - конструкції зливу.
 • На першому етапі, що передує конкретно монтажу душової, необхідно відповідально обробити покриття підлоги та стіни й організувати гідроізоляцію місця підключення.
 • Треба купити додатковий набір якісних кріпильних елементів, таких же, що йдуть у комплекті: це дозволить уникнути численних труднощів при установці та заощадити час установки.

Від чого залежить ціна підключення сантехнічного обладнання?

Розрахунок суми установки конструкції здійснюється з урахуванням таких факторів:

 • Остаточна ціна робіт. Якщо фахівець виїхав на об'єкт, де потрібно зробити установку одночасно декількох пристроїв (наприклад, змішувача, умивальника, рушникосушки, унітазу), тоді ціна установки душової кабіни в кінцевому результаті виявиться нижчою, ніж у випадку замовлення однієї послуги;
 • Розмір майбутніх робіт. Як правило, складання самої конструкції треба робити в уже функціонуючому санвузлі, попередньо здійснивши розбирання старого виробу. До цього може виникнути потреба в обладнанні підведення водопостачання, каналізації, проведенні електромонтажних робіт і деяких інших допоміжних послуг;
 • Рівень складності душової кабіни. Сьогодні використовується зовсім різноманітне за конструкцією обладнання. Безумовно, й на установку душової кабіни ціни можуть серйозно відрізнятися. Що складніша установка певної кабіни, що більшим числом допоміжних функцій вона оснащена, то більше часу вона буде монтуватися, й то досвідченішим повинен бути сантехнік.

Можливі помилки при установці душових

У тому випадку, якщо установка пристрою не була проведена досвідченим сантехніком, висока ймовірність допущення таких грубих помилок:

 • занадто сильного затягування кріпильних елементів, результатом чого може бути поломка скляних стін;
 • наявності помилок у приєднанні електроживлення й гар/хол води;
 • нерівно відрегульованих ніжок або погано підготовленої основи;
 • недостатньої герметизації стінок душової та зливу.

Гарантія тривалої та зручної експлуатації душової кабіни - її якісний монтаж досвідченим сантехніком, згідно з усіма необхідними вимогами. Якщо, з метою економії, взятися за монтаж душової кабіни власноруч або ж довірити роботу неперевіреному сантехніку «з вулиці», який не зможе дати якихось гарантій на свою послугу, то наслідки допущеної помилки будуть не втішними, а виправлення їх обходиться в «круглу» суму.

Більш оптимальний вибір - зверніться в маркетплейс Мастер911. Висококваліфікований фахівець із тривалим досвідом роботи в установці душових кабін різноманітних типів моментально приїде додому та якісно надасть необхідну послугу.

Сервіс Master911: професійний монтаж душової кабіни

Наші сантехніки відрізняються тривалим досвідом в установці душових кабін різних конструкцій і видів. У ході прийому заявки наш менеджер просить вас відповісти на кілька важливих питань про обладнання й про розташування його монтажу. На підставі отриманих відповідей ми готові зорієнтувати щодо ціни необхідної роботи й запропонувати професійну консультацію.

Звернувшись до нас, ви стовідсотково зможете розраховувати на:

 • швидкий приїзд сантехніка (приблизно, через 3 години після оформлення заявки);
 • якісне виконання роботи - установки скляної кабіни або ж якоїсь іншої;
 • прийом вашої заявки 24 на 7;
 • отримання грамотної консультації та інформації про суму майбутньої послуги (скажімо, установки змішувача в душовій кабіні).

Ми працюємо суто з професійними фахівцями - культурними та відповідальними профі, які не курять, не застосовують лайки й підтримують чистоту на робочому місці.

Які переваги ви отримуєте, вирішивши звернутися в сервіс Master911?

Щоб дістати допуск до обслуговування клієнтів, будь-який наш сантехнік підтвердив свій паспорт, пройшов спеціальне навчання та вдало склав іспит на високий бал. Якщо ж ви раптом виявили похибку чи зіткнулися з його некоректною поведінкою, звертайтеся в службу технічної підтримки, - і ми оперативно допоможемо в урегулюванні вашого питання.

Про яку б роботу не йшлося, чи то монтаж скляної душової, чи установка душової кабіни без піддона або про іншу, наші знавці-професіонали покладають повну відповідальність за хорошу якість своєї роботи й надають гарантію. Оплату можна провести безготівково або на місці. По завершенні роботи ми видаємо акт наданих послуг.

У яку ціну обійдеться монтаж конструкції?

Для нас важливо, щоб ціноутворення сервісу побутових послуг Master911 було повністю доступним і прозорим для будь-якої людини. Тому ціна установки душової кабіни, як і будь-якої іншої послуги, без урахування вартості витратних матеріалів і додаткових деталей, а також автовитрат, вказана в нашому прайсі. Для досконалості рівня наданих послуг ми завжди можемо вас проконсультувати й надати інформацію про ціну замовленої роботи. Найчастіше вона залишиться тією ж.

Замовлення фахівця у Луцьку з виїздом по Волинській області

Приймаємо заявки в м. Луцьк

Замовникам, які перебувають у місті м. Луцьк й оформили заявку на виклик майстра для надійного монтажу душової кабіни, ціна якого точно здивує, потрібно очікувати його приїзду приблизно 3 год.

Приймаємо заявки в передмісті Луцька

Ті клієнти, які живуть у передмісті Луцька (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке), мають можливість чекати професіонала приблизно через 4 години після оформлення замовлення.

Пропонуємо послуги по Волинській області

Для замовників, які проживають у віддалених місцях і яких цікавить установка піддону душової кабіни, є хороша новина: професійний сантехнік прибуде в той же день. Це відбувається завдяки тому, що Мастер911 розпоряджається надійними сантехніками в більшості міст Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин). Додаткова перевага для всіх клієнтів - скорочення автомобільних витрат.

У виняткових випадках, пов'язаних із підвищеним завантаженням, приїзд фахівця може бути перенесений на наступний день. Про це вам неодмінно повідомлять у ході отримання замовлення.

Цікавить оперативна установка душової кабіни в дерев'яному будинку, житловій квартирі або ж особняку? Звертайтеся в сервіс Master911 - і ми гарантуємо виправдати будь-які очікування щодо якості роботи й рівня сервісу!