Монтаж каналізації у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Луцьку

Відгуки по монтажу каналізацій у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж системи каналізації - перший із найголовніших етапів при будівництві, який відбувається ще до установки системи водопроводу. Нормативи, що висуваються до якості проведення роботи, дуже високі, тут не потрібно економити або залишати що-небудь незавершеним. Коли через допущені помилки в котеджі/квартирі прорветься каналізація, то розв'язання проблеми буде коштувати значних фінансових і часових витрат.

Які варіації робіт популярні?

У власників таких об'єктів, які в силу окремих причин не можуть бути приєднані до загальної системи каналізації, користується популярністю такого роду послуга як будівництво каналізаційної системи. Монтаж системи каналізації в житловій квартирі теж користується значною популярністю, хоча тут спектр робіт значно менший, оскільки стосується лише внутрішнього підключення.

До найвідоміших послуг відносяться:

 • Ремонт каналізації. За подібною послугою, зазвичай, звертаються власники нерухомості, яка належить до застарілого житлового фонду, в якому каналізаційні труби з чавуну. Таке обладнання через тривалу експлуатацію іноді засмічується та з часом починає гнити. Результатом чого трапляються прориви й інші неприємні ситуації. Кращий у подібному випадку вихід - абсолютна заміна каналізації, втім, при потребі, фахівець візьме на себе виконання більш локального ремонту.
 • Підключення каналізаційної системи. Це збір систем каналізації, що проводиться після закінчення успішного завершення роботи з проєктування та купівлі необхідних запчастин. Гарантія досягнення ідеального результату - це здійснення досконалої герметичності з'єднань, а також компетентний розрахунок усіх ухилів.
 • Монтаж труб внутрішньої системи каналізації. Подібні роботи славляться величезним рівнем складності, вони спрямовані на організацію мережі трубопроводів зі стояками, випусками й відвідними трубами, які з'єднуються за допомогою спеціалізованих пристосувань. Припустимо, зробити монтаж або заміну стояка з урахуванням норм та інструкцій під силу тільки професійному фахівцеві.
 • Монтаж зовнішньої конструкції. Сюди відносять: створення проєкту, де буде передбачено варіанти монтажу, ширина труб, необхідне обладнання, необхідні матеріали, різновид автономної каналізаційної системи. За наданням такої послуги рекомендується звернутися до професіонала.

Окрім перерахованого вище, замовники зазвичай замовляють локальні роботи або ж модернізацію вже діючої системи: укладання труб, кілець, підключення зливової каналізації, прочищення каналізації та ін.

Етапи проведення монтажу внутрішньої каналізаційної системи

 • Монтаж стояків й установка каналізаційного зонта на будинку.
 • Підключення підведень, насамперед, до унітазів, потім до решти сантехнічним пристроїв.
 • З'єднання сифонів і підводів, установка від конструкцій відвідних труб.
 • Фінальний крок установки - тестування каналізації в умовах максимального зливу. Якщо в проєкті включено виконання звукоізоляції каналізаційних труб, вона проводиться після тестування.

Помилки, що несприятливо впливають на каналізацію

Помилки, які були допущені в ході організації установки каналізаційних систем, призводять до наступних неприємних наслідків:

 • поломки сантехнічних пристроїв;
 • мала щільність обладнання;
 • засмічення трубопроводу в однакових ділянках;
 • засмічення сантехнічних пристроїв;
 • замерзання зливу.

Маркетплейс Мастер911: надійний монтаж каналізації в приватному будинку

У таких напрямках послуг, як монтаж каналізації на кухні або в ванній, фахівці маркетплейса Master911 володіють не тільки професійними вміннями, проте й значним практичним досвідом, тому що вони регулярно стикаються зі здійсненням подібних робіт.

При подачі замовлення ми уточнюємо в замовника тип і характеристики його обладнання, місця, де запланована установка тощо. На основі відповідей замовника ми готові його проконсультувати й надати інформацію про вартість тієї чи іншої роботи.

Іноді зі слів клієнта спектр майбутніх робіт може бути визначений відразу, тоді робота є стандартною, в інших - для цього буде потрібен огляд професіонала, й ітиметься про нестандартну послугу. Уся відмінність у тому, що якщо робота стандартна, повна сума робіт буде відома до виїзду сантехніка, в іншому випадку - кошторис назве сантехнік уже на об'єкті. Однак ми гарантуємо, що в обох випадках вартість монтажу каналізації в приватному будинку буде абсолютно відповідати сумі, зазначеній у нашому прайс-листі.

Наші клієнти отримують:

 • первинну консультацію та інформацію про суму замовленої роботи;
 • швидкий виїзд майстра;
 • можливість подати замовлення 24 години на добу;
 • якісно виконану роботу.

Наші сантехніки - висококласні професіонали своєї справи, вони відповідально ставляться до роботи, культурні й доброзичливі. Вони не застосовують нецензурної лексики, підтримують чистоту на своєму робочому місці та не курять.

Плюси звернення в сервіс послуг Мастер911

Замовникам, які подали заявку на виклик майстра додому, немає потреби турбуватися про можливість запустити до себе низько кваліфікованого, невихованого фахівця. Усі професіонали - перевірені люди, допущені до замовлень виключно після складення іспиту, проходження спеціального навчання та надання паспортних даних.

Окрім усього іншого, у нас працює служба підтримки, куди ви в будь-який час маєте можливість звернутися, коли раптом довелося помітити похибку в роботі професіонала. Ми вивчимо вашу скаргу й допоможемо в оперативному розв'язанні виниклої проблеми.

Яку б роботу ви не замовили, монтаж системи каналізації в ванній кімнаті або якусь іншу, наші майстри беруть на себе всю відповідальність за високу якість і залишають гарантійні зобов'язання. Оплату виконаної послуги можна здійснити будь-яким способом.

Скільки коштує монтаж каналізації в приватному будинку?

Вартість будь-якої стандартної послуги, за вирахуванням ціни інших деталей/витратних матеріалів й автозатрат прописана в нашому прайс-листі. Ціноутворення нашого маркетплейса розроблено так, щоб воно було зрозумілим і відкритим кожній людині.

Яка б робота вам не потрібна була, ви в будь-який час маєте можливість ознайомитися з прайсом на монтаж системи каналізації на нашому ресурсі, а також розраховувати на надання професійної консультації ще до виїзду майстра. Порахована спочатку ціна найчастіше залишається незмінною.

Виклик професіонала у Луцьку з виїздом по Волинській області

Приймаємо замовлення в м. Луцьк

Через 2-3 години після прийому замовлення фахівці виїжджають до клієнтів, які проживають у межах м. Луцьк.

Надаємо послуги в передмісті Луцька

Трохи довше, близько п'яти годин, складе час очікування фахівця для людей, що живуть у передмісті Луцька (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке).

Приймаємо заявки по Волинській області

Завдяки тому, що ми маємо у своєму розпорядженні професіоналів у багатьох пунктах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин), клієнти з віддалених міст також зможуть сподіватися на приїзд майстра в день заявки. Додатковою перевагою є можливість скоротити витрати на автомобіль.

Якщо через значну завантаженість виїзд фахівця до вас раптово відкладеться на 1 день, то вас про це сповістять.

Вас цікавить терміновий недорогий монтаж труб каналізації, ціна якого вас напевно здивує, й отримання гарантії? Звертайтеся в сервіс Master911 - і ми можемо пообіцяти, що ви залишитесь задоволені якістю наданих послуг!