Встановлення розширювального баку у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення розширювального баку». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню розширювальних баків

Назва послуги Середня вартість

Встановлення розширювального бака

Встановлення плоского розширювального бака

Підключення розширювального бака

Заміна розширювального бака

Демонтаж розширювального бака

Ремонт розширювального бака

Ремонт розширювального бачка системи водопостачання

Ремонт розширювального бачка системи опалення

Усунути протікання в розширювальному баку

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення розширювальних баків у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню розширювальних баків у Луцьку

Відгуки по встановленню розширювальних баків у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка розширювального бака опалення, підібраного за габаритами, - хороше рішення, яке дозволить скинути високий тиск в опалювальній системі, без імовірності гідроудару. Завдяки надійному монтажу бака вийде не тільки запобігти збоям тиску в опалювальній магістралі, а й гарантувати його тривалу експлуатацію.

Установка розширювального бака закритого типу кардинально відрізняється від установки відкритого бака, тому виконання подібної роботи треба довіряти тільки професіоналам із практичними навичками й досвідом.

Чи треба встановлювати розширювальний бак своїми руками?

Як довела практика, якщо покупка розширювального бака для опалення, установка й запуск у роботу виконуються сантехніком без необхідних умінь, це загрожує несподіваними наслідками. Процес монтажу може елементарно затягнутися через відсутність герметика або потрібних інструментів, у гіршій ситуації - через деякий час ви знайдете протікання або в будь-який момент вся система опалення зламається. Ще одна складність, яка виникає, коли роботу здійснює некомпетентний майстер, - невідповідне розташування підключення, в результаті цього підхід до нього буде зовсім недоступний.

Мастер911 дозволить не допустити таких ризиків. До вас приїде перевірений фахівець, який надійно виконає необхідну послугу з гарантією.

Master911: установка розширювального бака системи опалення

Наші професіонали постійно стикаються з монтажем розширювальних пристроїв усіляких видів, славляться хорошими вміннями та великим досвідом в організації такої роботи.

При оформленні замовлення ми задаємо клієнту ряд потрібних питань про тип обладнання, місце його установки та інші нюанси, що мають першорядне значення. На підставі даних відповідей ми готові зорієнтувати щодо суми майбутньої роботи й надаємо попередню консультацію.

Залежно від того, чи вдалося на підставі переданих людиною відомостей напевно зрозуміти перелік необхідних робіт, робота може бути стандартною й нестандартною. У разі стандартної роботи вартість буде відома негайно на етапі розгляду заявки, в протилежному - ціну назве майстер уже після приїзду на адресу. Ми обіцяємо точний збіг названої сантехніком суми з тією ціною, що є в прайс-листі.

Будь-який замовник здатний сподіватися на:

  • швидкий виїзд сантехніка;
  • отримання даних стосовно вартості роботи й професійної консультації;
  • цілодобове подання замовлення;
  • відмінну якість роботи - підключення розширювального пристрою.

Фахівці сервісу Мастер911 - відповідальні та доброзичливі професіонали, які не курять, не вживають лайливих виразів і залишають чистоту на місці роботи.

Чому краще звернутися в сервіс Мастер911?

Які б там не були побоювання, пов'язані з можливістю запросити додому нового майстра, при зверненні в наш сервіс побутових послуг вони не мають ніяких підстав. Абсолютно будь-який фахівець Мастер911 отримав допуск до роботи з замовленнями лише після закінчення ним спеціального навчання та відмінного складання іспиту, що підтверджує його знання. Окрім усього іншого, ключовою умовою є перевірка паспорта.

Не допустити людського фактору стовідсотково не можна, у зв'язку з цим у разі, якщо вами була виявлена помилка, допущена сантехніком, або ви зіткнулися з його негідною поведінкою, звертайтеся в нашу службу техпідтримки. Ми обіцяємо скоро розібратися в ситуації й допомогти в розв'язанні проблеми.

За якість проведення установки плоского розширювального бака або ж якої-небудь іншої роботи фахівці сервісу Мастер911 беруть на себе відповідальність і видають гарантійні зобов'язання. При цьому ви отримаєте акт виконаних послуг. Оплата робіт сантехніка може бути проведена як за безготівковими розрахунками, так і готівкою.

Скільки коштує монтаж розширювального пристрою?

Ціна різних стандартних робіт (без урахування транспортних витрат і вартості додаткових запчастин) прописана в нашому прайсі. Наше ціноутворення абсолютно прозоре, й головне для нас, щоб воно було зрозумілим кожній людині. Ми завжди готові запропонувати вичерпну консультацію про майбутню роботу та назвати її вартість. Зазвичай, сума залишається такою ж.

Як замовити майстра у Луцьку з виїздом по Волинській області?

Приймаємо замовлення в м. Луцьк

Для наших клієнтів, які перебувають у межах м. Луцьк, час очікування приїзду фахівця в середньому складе 2-3 год.

Приймаємо замовлення в передмісті Луцька

Коли людина, яка звернулася до нас, проживає в передмісті Луцька (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке), то може розраховувати на приїзд фахівця на об'єкт орієнтовно через 4-5 год.

Працюємо по Волинській області

Замовники, які проживають у віддалених містах, можуть чекати приїзду фахівця в той же день, оскільки сервіс послуг Мастер911 має власних висококласних фахівців у більшості пунктів Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин). Подібне обслуговування, за винятком очевидних плюсів, дозволяє ще вигідно скоротити автовитрати.

У виняткових ситуаціях, через високе завантаження, візит сантехніка раптово переноситься на наступний день. Про це вас сповістять при подачі заявки.

Вас цікавить допомога в пошуку мембранного розширювального бака та його оперативна установка? Звертайтеся в сервіс послуг Мастер911 - послуга буде надана негайно, правильно й недорого.