Ремонт пральної машини у Дрогобичі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дрогобичі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Дрогобичі

Артем null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Дрогобичі

Відгуки по ремонту пральних машин у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Жорстка вода, погана якість миючих засобів, неправильна експлуатація пральної машини, різкі скачки напруги й інші несприятливі обставини з плином часу можуть спровокувати збій техніки, який не обійдеться без втручання майстра з ремонту пральних машин у Дрогобичі. Ці питання якраз і може вирішити сервіс послуг Master911, зберігаючи таким способом ваш сімейний бюджет.

Сам процес складається з трьох кроків:

 1. Оформлення замовлення. Власник техніки залишає заявку онлайн або може зателефонувати за номером. Для подачі заявки бажано повідомити домашню адресу, компанію-виробника техніки, вид поломки і марку пралки. Вичерпна інформація про проблему допоможе попередньо підібрати необхідні запасні частини, блоки управління, комплектуючі для виконання ремонту.
 2. Обстеження (діагностика) пралки. Спеціаліст перевіряє техніку, встановлює обсяг ремонтних робіт, пояснює причини збою в роботі і виявляє характер поломки. Далі майстер озвучує остаточну вартість ремонту пральної машини.
 3. Усунення поломки. Зазвичай ремонт здійснюється вдома і триває не більше 1-2 годин. Але деякі моменти (наприклад, усунення порушень у модулі (платі) управління, а також монтаж хрестовини, нового барабана, опори бака, нижньої противаги, підшипника) вимагають вже чи не повного ремонту пралки.

Чому обирають сервіс побутових послуг з ремонту пральних машин у Дрогобичі Master911

Звернутися в сервіс побутових послуг Master911 можна в будь-який час, отримуючи при цьому зручну, швидку, надійну можливість оформлення замовлення на грамотного фахівця. Клієнти після ремонту отримують консультації, поради, рекомендації щодо подальшого використання побутової техніки. Для виконання ремонтних робіт менеджер приверне одного з 4000 майстрів з великим досвідом обслуговування пральних машин сучасних брендів, всіх виробників, складних систем, і навіть зовсім не нових. На всі виконані роботи надаються гарантійні зобов'язання, і при необхідності працівник безкоштовно виправляє виявлені недоробки. Робоче місце вкінці ремонту наші співробітники прибирають, не залишаючи ні сміття, ні бруду, ні відходів, і займатися наведенням порядку вам не доведеться.

Перед тим, як вибрати сервіс послуг, прочитайте наші позитивні якості:

 • Обслуговування побутової техніки. Технічні працівники нашого сервісу не лише ремонтують техніку, але і можуть допомогти професійно її встановити, запустити, підключити, дають консультації із застосування, знайомлять з інструкціями з догляду, що зведе до мінімуму необхідність виконання ремонту пралки в найближчі роки.
 • Виправлення неполадок різного типу. Наші професіонали ліквідують як дрібні, середні, так і серйозні несправності: заміну ущільнювача люка, насоса, ТЕНа, клапана набору води. Вам обов'язково нададуть допомогу в усуненні помилок в експлуатації, установці, підключенні пральної машини, в тому випадку, якщо вони були.
 • Ремонт всієї пральної техніки. В прейскурант наших сервісних послуг входить усунення несправностей як нових, так і досить старих модифікацій, автоматів і напівавтоматів, з фронтальним і вертикальним завантаженням. Причому жорсткі умови за технічним станом і віком відсутні. Обслуговуються і машини, які не працюють.
 • Надання безкоштовної діагностики. За виклик техніка та обстеження пралки, якщо власник погоджується на ремонт, оплата не стягується. Механік виявляє вид поломки на місці і тут же виправляє її, і це скоротить час простою.

Професіонали сервісу Master911 готові не тільки полагодити пральну машину у Дрогобичі, але і надати повний набір послуг: від професійної, швидкої, точної діагностики до усунення поломки.

Ми відновлюємо, налаштовуємо, ремонтуємо пральну техніку всіх марок, моделей, будь-якого віку

На сьогоднішній день існує понад 10 загальновідомих фірм-виробників пральних машин, і майстри маркетплейса візьмуться за ремонт моделей практично всіх моделей: Зануссі (Занусі / Zanussi), Ардо (Ardo), Део (Daewoo), Кайзер (Kaiser), Прівілег (Privileg), Арістон (Ariston), Сіменс (Siemens), ЛЖ (LG), Малютка, Баукнехт (Bauknecht), Канді (Candy), Делфа (Delfa), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Міле (Miele), Сатурн (Saturn), АЕГ (AEG), Вестфрост (Vestfrost), Віарус (Viadrus), Електролюкс (Electrolux), Хувер (Hoover), Мідеа (Midea), Вірпул (Whirlpool), Індесіт (Indesit), Горенье (Gorenje), Атлант (Atlant), Бош (Bosch), Рейнфорд (Rainford).

У маркетплейсі Master911 над ремонтом пральних машин працюють тільки досвідчені, відповідальні, сертифіковані, перевірені виконавці:

 • заміна вузлів барабана;
 • заміна ущільнень підшипників;
 • заміна ТЕНа;
 • пайка модуля (плати) управління;
 • ліквідація збоїв у системі віджиму;
 • ремонт або заміна водяного насоса і інших.

Крім того, наші майстри при необхідності зуміють замінити мотор, електроніку, задню стінку, верхню кришку. З метою підвищення тривалості терміну служби техніки, потрібне регулярне очищення фільтруючих пристроїв пральної машинки і також його посадкового гнізда.

Ціна ремонту побутових пральних машин та інші послуги

Зорієнтувати за ціною фахівці зможуть вдома, але лише після діагностики пральної машинки і визначивши характер пошкодження, рік випуску, обсяг робіт, складність моделі. І все ж відремонтувати майстрами пральні машини буде в рази економніше, ніж купувати нову техніку. Наші майстри користуються затвердженим прайсом, тому озвучена вартість послуг суттєво не може бути змінена.

Розцінки наведені для ознайомлення, точна сума складається з урахуванням накладних витрат, моделі домашньої техніки, фірми-виробника і числа необхідних запасних частин.

Часті проблеми побутової пральної машини

Всі несправності умовно можна розбити на два типи: ті, що призводять до збою в роботі окремих вузлів, конструкцій, пристроїв (згорілий нагрівальний елемент, засмічення фільтра, обрив зливного шланга, поломка ручки люка, пошкодження петлі дверцят, западання кнопки), і які роблять прання неможливим взагалі (вода не зливається, блок (модуль) управління не діє, техніка не вмикається і т. д.).

Досить часті пошкодження наведемо нижче:

 • Не зливається вода. Відразу ж перевіряється справність каналізації, коректність підбору режиму прання, цілісність рукави для зливу і чистота сифона. При відсутності проблем, які відгукнулися на виклик майстри перевіряють на надійність модуль керування, реле рівня води, насос. У разі виходу цих механізмів з ладу, буде потрібна заміна запасних частин.
 • Пральна машина вібрує і шумить в режимі "віджиму". Виділяють ряд видів шуму: скрип, скрегіт, постукування, хлопки. Якщо ці шуми бувають при зливі води, тоді це буде вказувати на несправність насоса. При вібрації під час прання і віджиму, причиною може бути зношення амортизаторів, спрацювання щіток движка, вироблення валу, сміття в баку, пошкодження підшипників або неточне налаштування.
 • При ввімкненні замиготіли індикатори. Залежно від того, яка марка і модель пральної машини, блимати можуть кнопки додаткових функцій і світлодіоди програм "Прання", "Віджим", "Полоскання". Зазвичай неправильна робота техніки супроводжується миготінням лампочки блокування люка. Проблема викликається несправністю деяких вузлів: несправний електродвигун, пошкоджений насос, згорілий електронагрівальний елемент. Фахівці допоможуть визначити тип таких помилок і підкажуть, скільки повинен коштувати ремонт пральної машини.
 • Речі не викручуються. Це буває в тому режимі, коли відключається функція віджиму, наприклад, прання делікатних тканин. Але проблемна ситуація пояснюється і виходом з ладу таходатчика або ж несправністю ТЕНа. Дуже рідкісні тут підстави - поломка модуля управління і мотора.
 • Барабан перестав обертатися. Є ряд причин цієї несправності: він працює, але не діє під час завантаження води, крутиться руками, але не функціонує в режимі прання, різко зупиняється в процесі прання або його повністю заклинило. Можливо, проблема в тому, що машина перевантажена. У вигляді більш серйозних причин виконавці виявляють аварію в керуючому модулі, поломку двигуна, дефект ременя передачі, зношення щіток електродвигуна.
 • Не працює підігрів води. Для початку технік перевіряє правильність підключення машинки і чи точно обрана функція програми. Коли все гаразд, тоді, можливо, причина в несправності датчика температури, ТЕНа або модуля управління, який часто виходить з ладу при стрибках напруги струму в мережі.
 • Пралка протікає. Найчастіше протікання пов'язане з порушенням цілісності наливного або спускового шланга і фільтром, що погано прилягає, крім цього, ймовірні проблеми з патрубками і засмічення у відсіку-дозаторі для миючого засобу, що виявляє місце протікання: в області люка, зливного фільтра або знизу з лотка.

Приймаємо виклики на ремонт техніки зі всіх районів Дрогобича і області

Мешканці передмістя (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі та інші села, селища, міста Львівської області), також можуть замовити майстра додому для ремонту пральної машини - Індезіт, LG, Samsung. Побутові послуги майстрів сервісу Master911 доступні по всій території Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни).