Ремонт пральної машини у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна хрестовини пральної машини

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна сальника в пральній машині

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Скупка стиральных машин

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт пральних машин

від 350 грн

Встановлення пральних машин

від 350 грн

Чистку пральних машин

від 350 грн

Часті питання по ремонту пральних машин у Стрию

Відгуки по ремонту пральних машин у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Несправність пральної машини відразу ж може створити в будинку дискомфорт: доведеться звертатися в пральню або навіть прати білизну вручну. У той же час, думка про придбання нової техніки, яка буде коштувати дуже недешево, не може потішити. Однак при досить простих проблемах звернутися за допомогою до майстра з ремонту пральних машин у Стрию, щоб виконати діагностику і замінити непридатні блоки, вузли, механізми, деталі, вийде значно дешевше. Це завдання якраз і може вирішити маркетплейс Master911, зберігаючи ваш сімейний бюджет.

Наш оператор обговорить характер, обсяг, вид і склад необхідних робіт, повідомить час прибуття і в найкоротші терміни підшукає потрібного виконавця. При виникненні такої потреби технік підбирає нові деталі, вузли, комплектуючі або запасні частини. При зверненні в сервіс Master911 будь-яка людина зможе зробити замовлення на послугу ремонту пральної машинки, відвідавши наш web-сайт або зателефонувавши за контактним телефоном.

Приїхавши додому, наш фахівець:

 • При першому огляді професійно, швидко, акуратно і безкоштовно проведе повну діагностику і визначить вид поломки пралки.
 • Обов'язково пояснить різні моменти, професійні подробиці вашої моделі і дасть практичні поради, рекомендації, інструкції по грамотному використанню пральної машини у Стрию.
 • В обов'язковому порядку пояснить причини поломок.
 • Після закінчення ремонту випише гарантійний талон з терміном дії від 6 місяців до року, залежно від виду і характеру робіт.
 • Роботу виконає акуратно і потім прибере після закінчення ремонту.
 • Досить швидко, професійно, акуратно налагодить електроніку, виконає заміну дефектних систем, вузлів, пристроїв, блоків, відремонтує виявлену несправність.

Чому обирають сервіс послуг Master911

Master911 - це маркетплейс з надання сервісних послуг побутового призначення від підготовлених, перевірених, відповідальних, кваліфікованих виконавців з багаторічними навичками, здібностями, знаннями в галузі ремонту пральних машин у Стрию і підтримки їх роботи, не дивлячись на торговельну марку і рік виготовлення.

З нами співпрацюють понад чотири тисячі кваліфікованих майстрів, перерахуємо тут лише кілька важливих позитивних якостей:

 • Виконуємо післягарантійний, терміновий, складний ремонт. Наші висококваліфіковані, відповідальні, досвідчені майстри справляються з ремонтом за дві години, що залежить виключно від причини поломки.
 • Контролюємо якість виконаних робіт. Зрозуміло, що з різних причин майстер в окремих ситуаціях може зробити помилку, тому ми приймаємо будь-які скарги. При необхідності, фахівець поправить дефекти.
 • Приймаємо замовлення на ремонт пралки різної конструкції. Ми беремося як за середні і дрібні, так і за складні пошкодження: зношення підшипника, заміна кріплення бака, хрестовини, барабана, противаги, поломка датчика рівня і т. д. Фахівці роблять лише те, що потрібно полагодити в пральній машині у Стрию, не підвищуючи навмисно ціну.
 • Обслуговуємо побутову техніку, не обмежуючись роком випуску. Ми відновлюємо пралки незалежно від технічного стану, автоматичні, напівавтоматичні, ультразвукові з вертикальною, фронтальним завантаженням.

Наші майстри можуть провести ретельні діагностичні роботи, що допомагає з 99% впевненістю встановити характер дефектів, швидко, акуратно, грамотно і недорого полагодити пральну машину у Стрию.

Ми налаштовуємо, відновлюємо, ремонтуємо пральні машини всіх марок і моделей

Вік домашньої пралки є важливою передумовою несправності, але при збоях в роботі досить застарілих моделей викидати їх зовсім необов'язково. Фахівці маркетплейсу Master911 підшукують необхідні пристрої, блоки, деталі, комплектуючі та вузли. Майстер з ремонту пральних машин у Стрию береться за ремонт навіть старих пральних машин. Не грає ролі і торгова марка, нехай це буде китайська, європейська або російська збірка: Сатурн (Saturn), Беко (Beko), Арістон (Ariston), Мідеа (Midea), Рейнфорд (Rainford), Сіменс (Siemens), Делфа (Delfa), Міле (Miele), Горенье (Gorenje), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Індесіт (Indesit), Бош (Bosch), Вірпул (Whirlpool), Део (Daewoo), Ханса (Hansa), Зануссі (Занусі / Zanussi), Віарус (Viadrus), Хувер (Hoover), Кайзер (Kaiser), Атлант (Atlant), Вестфрост (Vestfrost), Канді (Candy), Баукнехт (Bauknecht), Ардо (Ardo), ЛЖ (LG), Малютка, Прівілег (Privileg), Електролюкс (Electrolux).

У нас тільки відповідальні майстри з ремонту пральних машин у Стрию, перевірені, досвідчені, сертифіковані. І ви в будь-який час зможете замовити фахівця для виконання наступних робіт:

 • Складний ремонт: установка опори бака, хрестовини, підшипника, нового барабана, виправлення неполадок в модулі (плати) управління.
 • Середній ремонт: реконструкція блокування люка, щіток двигуна, мотора, зливного насоса і ТЕНа, ремонт аквастоп, патрубка і індикації.
 • Малий ремонт: заміна кнопки, зливного шланга, ручки люка, петлі дверцята, дозатора порошку, витяг потрапили предметів, чистка пралки, а також профілактика ТЕНів.

Ціна ремонту побутової пральної машини та інші сервісні послуги

Нагадуємо, що загальну вартість ремонту пральної машини ми можемо визначити тільки після діагностики, яку технік робить у вас вдома. Найважчі випадки в 90% ситуацій обходяться відсотків на п'ятдесят нижче придбання нової моделі за умови високоякісного проведення ремонту. Однак те, скільки коштує ремонт пральної машини, залежить від моделі техніки і ряду інших чинників.

* Ціни приведені в ознайомлювальних цілях, оскільки не враховані марки пральних машинок, автотранспортні витрати, вартість самих вузлів, деталей, запчастин, комплектуючих, блоків, які, можливо, доведеться купувати.

Часто зустрічаються поломки пральної техніки

Як правило, можна виділити більше десяти основних причин пошкодження техніки, які відносять або до внутрішніх (зношення, пошкодження, дефект механічних деталей, комплектуючих, вузлів, пристроїв), або ж до зовнішніх (неякісний монтаж, неправильне налаштування / підключення і т. д.).

Виходячи з досвіду нашої роботи, можемо перерахувати досить відомі з їхнього списку:

 • Пральна машина видає досить гучні звуки під час роботи. Причиною може стати некоректна установка техніки або ж потрапляння в пралку сторонніх предметів (монет, шпильок, ґудзиків, запонок). Серед інших варіантів - пошкодження противаги, зношення підшипників, щіток двигуна, амортизаторів.
 • Пральна машина протікає. Проблема такого виду у пральних машин Індезіт, LG, Samsung та інших марок при несвоєчасному ремонті може привести до появи корозії на металевому каркасі. Її викликають понад 8 причин: несправність манжети, ослаблення хомутів, шланга, засмічення дозатора порошку, знос барабана, зливного насоса.
 • Перестав працювати віджим. Основним з поширених підстав є поломка датчика рівня рідини. Також це може викликатися поломкою електродвигуна, стиранням приводного ременя або ж збоєм в керуючому модулі.
 • Не функціонує злив в пралці. Подібна помилка може бути викликана як і складними неполадками в опціях, так і різними складними дефектами, наприклад, насоса, датчика рівня води, модуля управління або зливний шланг.
 • Не гріється вода в пральній машинці. Причини можуть полягати в несправності датчика температури, виході з ладу модуля управління або ж перегріві ТЕНа.
 • Не запускається барабан пральної машини. До цієї проблеми нерідко призводить обрив приводного ременя, який схильний до зношення з плином часу. У числі особливо небезпечних причин - дефект плати модуля управління або двигуна.

Найбільш небезпечними несправностями є ті, які не дозволяють включатися машинці. Незважаючи на це, навіть в таких ситуаціях є можливість проведення надійного ремонту пралки у Стрию.

Приймаємо виклики на лагодження пральної техніки з усіх районів Стрия і області

Мешканці передмістя Стрия () та інші населені пункти області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) і Львівської області таким же чином мають можливість запросити майстра додому. Замовляйте послуги з ремонту пральної машини у Стрию у перевірених фахівців від сервісу Master911, якщо потрібен ремонт, ми доступні по всій області.