Встановлення бойлера у Одесі

від 650 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Демонтаж бойлера

Заміна бойлера

Встановлення бойлера (монтаж)

Підключення бойлера (водопроводу, електромережі)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення бойлерів у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню бойлерів у Одесі

Відгуки по встановленню бойлерів у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Після того, як ви придбали водонагрівач, ви обов'язково стикаєтеся з потребою правильно і грамотно підключити ваш електричний бойлер. Попри простоту, подібне завдання досить трудомістке, оскільки йдеться про електрообладнання, яке безпосередньо має контакт з електрикою, водою і людьми. Саме тому кожен момент виконання подібної роботи вимагає від фахівця високої кваліфікації, досвіду та необхідних технічних навичок. Непрофесійний монтаж водогрійного обладнання (бойлера) без варіантів скасує гарантійний талон.

Підготовка робочого процесу

Професійний монтаж бойлера передбачає виконання ряду важливих підготовчих завдань:

 1. Перевірка розетки, проводки та електролічильника на потужність водонагрівача.
 2. Перевірка доступності, вологозахищеності, справності розетки, а при необхідності її проведення безпосередньо до місця монтажу бойлера.
 3. Забезпечення вільного допуску до апарату на повний термін його використання, оскільки періодично з'являтиметься необхідність у проведенні сервісного супроводу агрегату, а часом - регулювання, ремонту та діагностики.
 4. Підбір відповідної стіни, на якій навішуватиметься електронагрівач. Через велику вагу водонагрівача, виробники та досвідчені фахівці категорично забороняють його поміщати на стіни з гіпсокартону, а також на ті підстави, за якими знаходиться вентканал.
 5. Оцінка придатності матеріалу труб, стояків і кранів. Зустрічаються ситуації, коли через старість цих важливих складових немає можливості врізатися, що може вимагати заміни їх новими.

Що зазвичай входить до установки, налаштування та регулювання електричного бойлера у Одесі?

Встановлення водогрійного обладнання з накопичувачем здійснюється в 3 етапи:

 1. Безпосередньо монтаж вашого водонагрівача у Одесі, що охоплює навішування та кріплення до стіни.
 2. Підключення до електроживлення.
 3. Підключення побутового бойлера до системи водопостачання.

Під час монтажу електричного водонагрівача слід враховувати кілька важливих нюансів, від яких може залежати збереження гарантійних зобов'язань від виробника, термін експлуатації, висока ефективність агрегату, подальша працездатність.

Адже саме з цієї причини замовити монтажні роботи побутового водонагрівача рекомендується лише надійному, відповідальному та сертифікованому майстру, який здійснить роботу з гарантією, якісно та оперативно.

Master911 пропонує якісний монтаж водонагрівачів від усіх знаменитих виробників: Чайка, Gorenje (Гореньє), Willer (Віллер/Вілер), Vaillant (Вайллант/Вайлант), Indesit (Індезіт), Round (Раунд), Termal (Термал), Atlant (Атлант), Garanterm (Гарантерм), Thermona (Термона), Ferroli (Ферролі/Феролі), Atmor (Атмор), Aston (Астон), Garanterm (Гарантерм), Galmet (Галмет), Ariston (Арістон), Tesy (Тесі), Atlantic (Атлантик), Baxi (Баксі), Termet (Термет), Roda (Рода), Bosch (Бош), Fagor (Фагор), Zanussi (Зануссі/Занусі), AEG (АЄГ), Nova Tec (Новатек), Amina (Аміна), Thermex (Термекс), Electrolux (Електролюкс) та багатьох інших.

Увага!

 • Не слід пробувати виконувати монтаж водонагрівача самому. Не професійне налаштування, встановлення, навішування та приєднання водогрійного обладнання до водопостачання здатні викликати проблеми: водонагрівач може вибухнути, завдаючи при цьому значних пошкоджень вашому майну, створивши ризик здоров'ю, а часом і життя оточуючих. Неякісний монтаж водонагрівача власними руками може призвести до неприємних наслідків;
 • Не покладайтеся під час підключення водогрійного обладнання на сумнівного майстра. Вирішивши заощадити на налаштуванні, монтажі, під'єднанні від професійного майстра, деякі власники водонагрівачів погоджуються на послуги сумнівних, недорогих або неперевірених "фахівців". Так робити ні за яких обставин не слід, оскільки вони також відмовляться брати на себе серйозну відповідальність за ваш водонагрівач, ви не отримаєте жодних письмових гарантій якості на надану послугу.

Вартість професійної та надійної установки будь-якого бойлера у Одесі перевіреним, акуратним та кваліфікованим фахівцем не настільки висока для того, щоб наражати себе на небезпеку.

Які важливі переваги Ви отримаєте?

Будь-який замовник, який звернеться до нас, отримує перевіреного, сумлінного та досвідченого майстра з проведення якісної установки, регулювання, підключення бойлерів (водонагрівачів) у Одесі. Ви завжди зможете сміливо розраховувати на професіонала з бойлерів, який чудово виконає найрізноманітнішу задачу з повного чищення від накипу, бруду та нальоту, ремонтних робіт або встановлення.

Наші плюси:

 • Належне, відповідно до договору, прибирання місця роботи та, крім того, акуратність, пунктуальність та ввічливість фахівців;
 • Фіксований прайс;
 • Розумна ціна. Цікаво з'ясувати, скільки коштує якісно встановити та налагодити побутовий бойлер? Ви це точно знатимете заздалегідь, напередодні приходу нашого фахівця;
 • Цілодобова робота;
 • Отримання гарантійних умов від майстра;
 • Договір;
 • Екстрений виїзд фахівця.

Виклик майстра з монтажу бойлера у Одесі

У разі, якщо Вас зацікавить якісна та оперативна установка та підключення водогрійних обладнання (бойлерів) у Одесі з гарантією, дзвоніть у сервіс Master911.

Фахівці виїжджають за адресами на території міста Одеса

Зазвичай по Одеса прибуваємо протягом 3 годин після поданої заявки.

Виїзд населеними пунктами Одеської області

У всіх дрібних і великих населених пунктах (region[r]} області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата) проживають наші майстри, і зазвичай вони приходять у день виклику, саме тому ви значно економите час і транспортні витрати. Часом у сезон трапляється вкрай висока зайнятість, у цьому випадку виїзд виконавця може перенестись на іншу дату.

Виїзд професіонала до передмістя Одеси

Поїздка виконавця до передмістя Одеси (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське) займатиме від чотирьох до шести годин. Фахівець може проживати близько, у цьому випадку прихід буде набагато раніше.