Заправка кондиціонерів фреоном у Одесі

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка кондиционера фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці кондиціонерів фреоном

Назва послуги Середня вартість

Дозаправка кондиціонера фреоном / 100г

Повна заправка кондиціонера фреоном/ 1кг

Дозаправка промислового кондиціонера фреоном / 1кг

Заправка кондиціонера фреоном до 3,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 3,5 кВт - 5,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 6 кВт - 8 кВт

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заправку кондиціонерів фреоном у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заправці кондиціонерів фреоном у Одесі

Відгуки по заправці кондиціонерів фреоном у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перш ніж запросити спеціаліста із заправки кліматичного обладнання, слід розуміти, чи точно в контурі виявляється дефіцит холодоагенту.

Як зрозуміти, чи потрібно заправити ваш кондиціонер холодоагентом?

У процесі використання кондиціонера буває природне зменшення фреону, в середньому щорічний нормований рівень втрат становитиме орієнтовно від семи до десяти відсотків. Спочатку ніяких видимих проблем цей факт не зможе створити, але коли холодона залишається недостатньо, тоді він вже не зможе забезпечувати необхідний рівень нагрівання або охолодження компресора. За подібних умов, кондиціонер починає некоректно працювати при різних режимах, поршневий компресор спочатку перегрівається, а з часом може і зовсім вийти з ладу (перегоріти). Подібного не можна упускати, зважаючи на те, що капітальний ремонт обходиться на порядок дорожче, ніж звичайна ціна заправки (заливки) пристрою (кондиціонера) фреоном.

Ознаки

Показниками, що часто виявляються, вказують на нестачу фреону виявляються: недостатнє охолодження квартири і виникнення на сполученнях зовнішнього (зовнішнього) блоку інею, криги.

При підозрі на нестачу холодону, варто, як зможете швидше викликати кваліфікованого техніка, а поки не користуватися кондиціонером.

Чи потрібна дозаправка або заправка, якщо було виконано встановлення, перевстановлення, ремонт, чищення, подовження траси системи кондиціювання?

Якщо ж кліматичне обладнання зазнавало очищення фільтрів, зміни довжини траси, встановлення, переустановки або було здійснено ремонт зовнішнього блоку, тоді заправка або дозаправка фреоном побутових кондиціонерів обов'язкова, оскільки при подібних маніпуляціях йде сильне випаровування холодону.

Дуже важливо! Коли потрібно заправляти пристрій?

Компанії-виробники кондиціонерів рекомендують проходити систематичне технічне обслуговування, яке охоплює контроль побутового пристрою та дозаправлення холодоагентом. Бажано робити це наприкінці або на початку сезону. Це надасть можливість з комфортом (за розумну розцінку та без змін) заправити або дозаправити побутовий прилад. Орієнтовно дозаправку або заправку необхідно робити один раз на рік, якщо навіть побутовий кондиціонер діє ідеально.

Систематичне та професійне техобслуговування

Регулярне чищення фільтрів пристрою кондиціювання та виконання комплексного технічного обслуговування, що охоплює і планову заправку холодоном, є запорукою результативної, надійної роботи кліматичної апаратури та її довготривалого періоду функціонування.

У нашому сервісі Ви завжди можете замовити дозаправку або заправку фреоном для різного кондиціонуючого приладу: Kospel (Коспел), Panasonic (Панасонік), Ferroli (Фероллі/Феролі), Tenko (Тенко), Еlectrolux (Електролюкс), Galanz (Галанз), Hansa (Ханса), Ariston (Арістон), Samurai (Самурай), Samsung (Самсунг), Saturn (Сатурн), Zanussi (Зануссі/Занусі), Panasonic (Панасонік), Дніпро, Aston (Астон), Electrolux (Електролюкс), Liebherr (Лібхер), Dekker (Деккер), Sensei (Сенсей), Vestfrost (Вестфрост), Gorenje (Гореньє), Danko (Данко), Midea (Мідеа), Daikin (Дайкін), Aton (Атон), Protherm (Протерм), Vaillant (Вайлланд/Вайланд), Kaiser (Кайзер), Bosch (Бош), Gree (Грії), Osaka (Осака), Neoclima (Неокліма), Delfa (Делфа), Daewoo (Део), Viessmann (Вісман/Вісман), Mitsubishi (Міцубісі), Beko (Беко), LG (ЛЖ), Toshiba (Тошиба) та інших.

Зверніть увагу!

  • Не використовуйте зламану техніку. Якщо в кліматичній техніці буває важко змінити налаштування, з'явився незвичний звук під час роботи, тече вода або він недостатньо охолоджує - потрібно апарат відключити від мережі та викликати компетентного техніка. Найчастіше для відновлення правильної роботи потрібен лише технік із заправки кондиціонера холодоном. Якщо не звернути належної уваги на той фактор, що техніка "починає барахлити", то незабаром це обернеться більшою несправністю кондиціонування.
  • Не викликайте сумнівних техніків. Звертайтеся до компетентних, досвідчених, надійних фахівців, не намагайтеся заощадити на заправці або дозаправці кондиціонера холодоагентом (фреоном). Неперевірені "майстри" обіцяють майже задарма заправити кондиціонер і часом можуть зробити роботу дійсно за досить низьку ціну, але це часто говорить про брак навичок! Ці виконавці можуть не повністю дозаправити кондиціонер, таким чином заощадити на холодоагенті й наражати на потенційний ризик швидкого перегрівання та абсолютної відмови в роботі вашої техніки.

    Також ці "майстри", по-перше, не беруть на себе серйозної відповідальності за техніку, по-друге, не надають жодних гарантійних зобов'язань на надані послуги, і по-третє, вартість заправки вашого агрегату (кондиціонера) може відрізнятися навіть від підвищеної.

  • Як виконати заправку системи кондиціонування фреоном своїми силами? Заправка непрофесіоналами - це ризик додати неповну чи надмірну кількість фреону і таким чином підвищити або знизити тиск у системі. Компанії-виробники кліматичної апаратури та досвідчені професіонали в жодному разі не рекомендують самим здійснювати подібні процедури! Це може загрожувати збоєм у роботі всіх механізмів, елементів та вузлів пристрою кондиціювання, і призведе до перегріву та навіть механічної деформації компресора.

Як зробити замовлення на дозаправку, заправку системи кондиціювання холодоагентом (фреоном) у Одесі?

  1. Оформлення заявки. Викликати майстра із заливки кондиціонерів у Одесі можна за телефоном або залишивши замовлення на веб-сайті.
  2. Додаткові питання, що уточнюють. У момент подання заявки необхідно відповісти на кілька додаткових уточнюючих питань. Так, ми визначимо, чи дійсно вам потрібна заливка фреоном, а ще ви з'ясуйте, скільки коштує надійно заправити домашній кондиціонер вдома у Одесі.
  3. Надання послуг. Вже через 3 години після вашого дзвінка майстер вже виїжджає за вказаною адресою та виконати заправку або дозаправку кондиціонера.

Виклик майстра та дозаправка пристрою кондиціонування фреоном у Одесі

Якщо Вас зацікавила професійна та екстрена заправка або дозаправка систем кондиціонування фреоном у Одесі за розумною вартістю, звертайтесь до послуг надійних фахівців від сервісу побутового ремонту Master911.

Поїздки до передмість Одеси

Якщо потрібна дозаправка, заправка або ремонт систем кондиціонування холодоном у Одесі або в передмісті Одеси (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське), то, як правило, ми приходимо протягом 4-5 годин. Не відкладайте виклик техніка до сезону, у сезон вартість дорожча та викликати його важче.

Приймаємо заявки на території м. Одеса

Потрібна заправка фреоном системи кондиціювання у Одесі - не проблема! Якщо ви проживаєте в районах м. Одеса, отже, протягом 3-х годин з моменту подання заявки, наш перевірений, пунктуальний, компетентний технік прибуває за вказаною вами адресою.

Виїзд містами, селищами, селами Одеської області

Сервіс послуг професійних техніків Master911 здійснює виїзди по Одеській області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата) для заправки кондиціонерів. Майстри сервісу побутового ремонту Master911 знаходяться у великих і дрібних населених пунктах області, у зв'язку з цим, замовивши послуги у нас, ви отримаєте прибуття виконавця цього ж дня, тим самим можете заощадити на своєму часі та автотранспортних витратах.

Зверніть увагу! На повний реєстр наданих послуг (як, наприклад, встановлення нових деталей, дозаправка та заправка системи кондиціювання фреоном, монтаж, техобслуговування та чищення) технік завжди виконує гарантійні зобов'язання.