Ремонт електричної плити у Одесі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Одесі

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юрій В

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Одесі

Відгуки по ремонту електричних плит у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонтних робіт духовок, електричних плит, варильних панелей або склокерамічних плит прийнято умовно розбити на три типи: середнього ступеня складності, складний (капітальний) та простий.

 • Складний (капітальний) ремонт електроплити у Одесі - це найчастіше заміна головних конструктивних вузлів, до такого ремонту зараховують заміну або відновлення блоків керування, сенсорних панелей, електронних плат, таймерів тощо.
 • Роботи незначної складності з ремонту електричної побутової плити у Одесі мають на увазі проведення діагностичних робіт для електроустаткування, усунення механічних дефектів, очищення, заміну пошкоджених другорядної важливості елементів: мережного дроту, рукоятки перемикача, обгорілої вилки далі.
 • Роботи середньої складності вимагатимуть від майстра досить високої кваліфікації, технічних знань та навичок, оскільки досить часто вони пов'язані з електромеханікою. У ході робіт технік регулює, замінює чи відновлює непридатні прилади, окремі вузли, деталі.

Сервіс побутових послуг Master911 приймає замовлення на підключення та проведення діагностичних робіт або ремонту варильних поверхонь, склокерамічних плит, кухонних електроплит або духових шаф будь-якого рівня складності від усіх відомих виробників. Наприклад: Samsung (Самсунг), Smeg (Смег), Електра, Atlant (Атлант), Miele (Мілі), Liberty (Ліберті), Indesit (Індезит), Ardo (Ардо), Nord (Норд), Asel (Асел), Kaiser (Кайзер), Amica (Аміка), Fagor (Фагор), Candy (Канді), AEG (АЕГ), Siemens (Сіменс), Beko (Беко), Pyramida (Піраміда), Gorenje (Гореньє), Electrolux (Електролюкс), Teka (Тека), Bosch (Бош), Whirlpool (Вірпул), Ariston (Арістон), Hansa (Ханса), Zanussi (Зануссі).

Як саме формується ціна?

Виконання професійного ремонту відсотків на вісімдесят п'ять дешевше, ніж придбання нової техніки. У сервісі побутових послуг Master911 прозора, адекватна, чесна та розумна цінова політика. Всі наші техніки співпрацюють за попередньо затвердженим цінником, що повністю виключає ймовірність будь-яких маніпуляцій із вартістю на послуги, що надаються.

Однак існують ситуації, в яких без очного обстеження досить складно правильно визначити, який саме ремонт електричних плит, варильних поверхонь, що вбудовуються, індукційних плит або духовок у Одесі потрібен. У подібних випадках ми зможемо назвати лише наближену ціну на ремонт електроплит у Одесі, а точний розрахунок буде озвучений техніком вже після огляду. За будь-яких умов ми забезпечуємо гарантію того, що вартість ремонту електроплит, варильних поверхонь, склокерамічних плит або духовок у Одесі повною мірою відповідатиме затвердженому прейскуранту.

Що отримають замовники нашого сервісу?

 • Завчасно відома ціна. Ціна будь-якої потрібної сервісної послуги неухильно відповідає затвердженому прейскуранту. Ще до приходу майстра додому ми вас зорієнтуємо в ціні, ви точно знатимете, скільки коштує, наприклад, ремонт духовок, склокерамічних плит, електричних плит або варильних панелей у Одесі.
 • Економія. Враховуючи те, що наші техніки розташовані неподалік, транспортні витрати мінімальні.
 • Оперативний виїзд знаючого фахівця.
 • Зручний для вас варіант оплати. Приймаємо оплату різними зручними для вас способами: готівкою, банківською карткою або безготівковим переказом.
 • Завжди доброзичливе ставлення, пунктуальність, акуратність та ввічливість. Після завершення ремонту, наші фахівці обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Цілодобовий прийом замовлень на виклик спеціаліста додому.
 • Середньоринкові ціни. Вартість завжди буде середньоринковою, конкурентоспроможною, фіксованою і відповідатиме знанням, досвіду та компетентності спеціаліста.

Особливості функціонування сервісу домашнього ремонту Master911

 • Досвід. Співпрацюємо лише з грамотними, досвідченими та кваліфікованими виконавцями. Перед початком співробітництва технік проходить співбесіду, складає іспит, тестується за певними вимогами та подає документи, що підтверджують особу людини.
 • Широкий спектр служб в одному офісі. Сервісна служба створена для замовлення послуги перевіреного, кваліфікованого, компетентного електрика, виконавця електромонтажних робіт, сантехніка, а також можна замовити чистку дивана, вивіз сміття, складання меблів і т.д.
 • Договір. Наш сервіс надає акт виконаних робіт.
 • Гарантія. Усі послуги та замінені під час ремонту запчастини підлягають гарантії.

Як відбувається виклик майстра?

 1. Як подати замовлення. Здійснити це ви зможете шляхом заповнення на сайті форми або за телефоном.
 2. Детальні питання. Дайте відповідь на кілька уточнювальних питань: виробник, привід для виклику спеціаліста, тип, модель, вік електроплити.
 3. Видача початкової консультації, рекомендації, допомоги та, якщо потрібно, підтримки. Ще до того, як приїде майстер, ми можемо надати попередню підтримку та консультацію і, до того ж зорієнтуємо за приблизною вартістю наступної послуги.
 4. Приїзд виконавця додому. У середньому протягом трьох годин після оформлення заявки на виклик наш фахівець приїжджає за Вашою адресою.

Заявка на виклик виконавця з ремонту склокерамічних плит, вбудовуваних варильних панелей, духових шаф або електричних плит у Одесі та по всій Одеській області

Екстренний виїзд майстра по м. Одеса

У разі, якщо вас цікавить надійний сервіс духових шаф, вбудовуваних варильних панелей, електричних плит або склокерамічних плит у Одесі, у тому числі й індукційних панелей, і ви проживаєте в межах міста, тоді вже через 3 години після подання заяви, висококваліфікований спеціаліст, який має великий досвід, технічні знання та необхідні навички, прибуває за вказаною вами адресою.

Виїзд техніка до населених пунктів по Одеській області

У кожному населеному пункті ми маємо своїх фахівців, які в більшості випадків приходять до замовника у день оформлення заявки. В окремих випадках, у розпал сезону з великою завантаженістю, прихід фахівця може перенестись наступного дня. Замовлення послуг у нашому сервісі дозволяє серйозно заощадити транспортні витрати та ваш час.

Виїзд майстра до передмістя Одеси

На прибуття техніка в передмістя може знадобитися трохи більше часу, в середньому 4-6 годин.