globe ru

Ремонт газової колонки у Одесі

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Одеса та передмісті з виїздом по Одеській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт газової колонки у Одесі

Назва Вартість
Ремонт газової колонки від 350 грн
Встановлення газової колонки від 350 грн
Чистка газової колонки від 400 грн
Діагностика газової колонки від 350 грн
Заміна газової колонки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Одеській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Одеській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Одеській області

Всі міста Одеській області
Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата

Несправність газової колонки приносить максимум незручностей. Пріоритетним завданням стає пошук фахівця, який би міг полагодити газове обладнання якомога швидше.

Ремонт газової колонки

При виявленні неточності в роботі будь-якої газової техніки, в тому числі й колонки, в жодному разі недопустимі самостійні спроби ремонту. Будь-які роботи, наприклад технічне обслуговування, діагностика, чистка газової колонки або усунення несправності, повинен проводити кваліфікований майстер з необхідними технічними навичками та спеціальним допуском.

Як відбувається ремонт і діагностика

Прибувши за вказаною в заявці адресою, майстер з ремонту газових колонок у Одесі вдома у замовника проводить візуальний огляд і діагностику колонки. Після узгодження з клієнтом ціни розпочинає ремонт.

Поширені несправності газових колонок

Як показує практика, більшість неполадок техніки є наслідком порушення правил і рекомендацій з експлуатації та обслуговування газової колонки, зазначених виробником в інструкції.

У заявках на виклик майстра додому найчастіше фігурують такі несправності:

 • колонка не вмикається або відразу після запалювання гасне;
 • недостатній нагрів води, її фактична температура не відповідає виставленій;
 • слабкий напір води;
 • колонка коптить, з неї сиплеться чорна сажа;
 • з корпусу колонки капає вода;
 • під час роботи обладнання чутні сторонні звуки, що нагадують міні-вибухи або потріскування;
 • відчувається характерний запах газу.

Більшості неполадок можна уникнути, якщо регулярно проводити чистку та профілактику газового обладнання.

У Master911 можна звернутися в будь-який час доби для отримання кваліфікованої консультації та виклику майстра додому для виконання повного спектра профілактичних, діагностичних і ремонтних робіт.

Чому обирають нас?

 • Режим 24/7 на приймання заявок. Звертайтеся в будь-який час.
 • Фіксована ціна. Ціни на ремонт газових колонок у Одесі відповідають прайсу й не змінюються після приїзду техніка.
 • Гнучка оплата. Можливість оплати готівкою або безготівковим переказом.
 • Експрес виїзд. Приїжджаємо за вказаною адресою протягом 3 годин.
 • Чистота. Після закінчення роботи в послуги входить обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Доступні ціни. У нас середньо ринкові ціни, які відповідають досвіду майстра. Ви з точністю будете знати, скільки коштує ремонт газової плити, ще до приїзду нашого фахівця.
 • Гарантія. Гарантовані зобов'язання майстра на надані послуги й замінені деталі/запчастини.
 • Договір. Після закінчення роботи надаємо чек і акт виконаних послуг.

З Master911 ви можете забезпечити себе від недобросовісних і некомпетентних фахівців, а також застрахуватися від переплати за виконання робіт. Ми займаємося весь процес від початку до кінця, відповідально підходимо до вибору майстрів, з якими співпрацюємо, і допомагаємо у розв'язанні будь-яких спірних питань.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на проведення повного комплексу робіт з технічного обслуговування, діагностики та ремонту газових колонок у Одесі будь-якого рівня складності від всіх відомих на сьогодні виробників.

Фахівці виїжджають на виклик для надання необхідних послуг з ремонту газових колонок у Одесі від усіх відомих виробників: Нева (Neva), Горенье (Gorenje), Рода (Roda), Діон (Dion), Рока (Roca), Крауф (Krauf), Селена (Selena), Арістон (Ariston), Астон (Aston), Нескар (Neckar), Електролюкс (Electrolux), Росс (Ross), Новатек (Nova Tec), Аквахіт (Aquaheat), Мілла (Міла / Milla), Зануссі (Занусі / Zanussi), Іммергаз (Immergas), Піраміда (Pyramida), Еталон (Etalon), Атон (Aton), Беретта (Берета / Beretta), Бош (Bosch), Атлантік (Atlantic), Ферролі (Феролі / Ferroli), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Мора (Mora), Віссманн (Вісман / Viessmann), Роктерм (Rocterm), Грандіні (Grandini), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Данко (Danko), Львів, Кайзер (Kaiser), Протерм (Protherm), Вестен (Westen), Термона (Thermona), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Демрад (Demrad), Міле (Miele), Херманн (Hermann), Юнкерс (Junkers), Сакура (Sakura), Термекс (Thermex), Термолайн (Termoline), Матрікс (Matrix), Термет (Termet), Термо Альянс (Thermo Alliance), Аміна (Amina), Самсунг (Samsung), Саванна (Савана / Savanna).

Ціна ремонту газової колонки у Одесі

Вартість стандартних послуг з ремонту газової колонки відома до приїзду майстра, якщо несправність не стандартна тоді ціна розраховується після проведення діагностик. Тільки таким методом можна точно встановити несправність. При складанні кошторису приймається в розрахунок серйозність неполадки, загальний обсяг майбутніх робіт і ціна запасних частин, деталей і витратних матеріалів, що підлягають заміні. Звісно, що розцінки на ремонт, наприклад, редуктора або блоку управління, теплообмінника, електромагнітного клапана, блоку розпалювання чи водяного вузла будуть істотно відрізнятися між собою.

Виїжджаємо в усі райони міста Одеса і передмістя

Ми надаємо послуги для всіх районів міста Одеси. Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на проведення якісного та термінового ремонту газової колонки цілодобово.

Виїзд по місту Одеса

Якщо ви перебуваєте в межах Одеси, то через 3 годин після оформлення заявки за вказаною адресою приїжджає наш перевірений і кваліфікований фахівець.

Виїзд в передмістя Одеси

Якщо ви перебуваєте в передмісті Одеси, то приїзд майстра може зайняти 4-5 годин.

Виїзд по Одеській області

У всіх населених пунктах Одеської області у нас є майстри, тому в більшості випадків приїжджаємо в день виклику. Замовляючи послуги в наших професіоналів, ви точно економите час і транспортні витрати. Оскільки в сезон може бути велика завантаженість, то в такому випадку виклик може перенестися на наступний день.