Ремонт газової колонки у Одесі

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Одеса та передмісті з виїздом по Одеській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Одесі

Юрій В

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Владислав null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Одесі

Відгуки по ремонту газових колонок у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газові колонки скорочують витрати на електроенергію та забезпечують безперервний потік гарячої води для прийняття душу, прання білизни, миття рук чи посуду. Ми настільки звикаємо до побутового приладу, що згадуємо про нього лише тоді, коли він ламається і залишає нас без звичного комфорту.

Якщо ваш пристрій виявляє ознаки збою, звертайтеся до сервісу побутових послуг Мастер911. Своєчасний ремонт газової колонки в Одесі, Арцизі, Болграді, Ізмаїлі, Чорноморську та інших містах Одеської області. найкращий спосіб виправити незначні пошкодження, перш ніж вони перетворяться на серйозні поломки.

Ремонт газової колонки

Газова колонка – надійний та затребуваний прилад. Активне використання зношує пристрій та стає причиною некоректної роботи. Зіткнувшись із проблемою, не схиляйтеся до ідеї «зроби сам». Ремонт газової колонки, несправності якої збільшують ймовірність виникнення пожежі, довіряють лише фахівцям.

Сервіс Master911 швидко реагує на дзвінки та заявки на сайті в найкоротші терміни спрямовує спеціаліста за попередньо узгодженою адресою. По приїзду, технічний експерт виявляє та усуває незначні поломки, які з часом можуть вимагати дорогого ремонту.

Як відбувається ремонт та діагностика

Сервіс Мастер911 надає послуги, діапазон яких охоплює профілактичні, діагностичні, різнопланові відновлювальні роботи та техобслуговування побутових приладів. Після оформлення заявки майстер з ремонту газових колонок прибуває на місце і під наглядом замовника:

 • перевіряє тягу у вентиляційній системі;
 • оглядає пристрій щодо поверхневих пошкоджень;
 • проводить інструментальну діагностику внутрішніх компонентів;
 • замінює пошкоджені вузли та елементи конкретними брендовими аналогами;
 • перевіряє готовність приладу до подальшої експлуатації;
 • здійснює монтаж газової колонки з підключенням до розподільної мережі.

Надання послуг завершується видачею замовнику гарантій, терміни яких варіюються від 3 місяців для чищення жиклерів до 1 року для паяння теплообмінника.

Чому вибирають нас

Маркетплейс Master911 – це нові стандарти обслуговування, комфортні умови для клієнтів та можливість скористатися численними перевагами.

 • Прозора ціна ремонту газової колонки.
 • Отримайте попередню консультацію по телефону без приїзду майстра.
 • Взаємодія виключно з перевіреними майстрами, які мають необхідні допуски, інструменти та навички в обслуговуванні газового обладнання.
 • Швидкий приїзд майстра. В середньому протягом 3 годин. Відправляємо спеціаліста, яких знаходиться найближче до озвученої адреси.
 • Виїзд майстра у визначені із замовником терміни.
 • Слідкуємо за чистотою робочого місця.
 • Якщо газову колонку неможливо відремонтувати, майстер може запропонувати продати колонку на запчастини або на лом.
 • Всі послуги від перевірених майстрів в одному місці.
 • Графік роботи – 24/7.
 • Готівкова та безготівкова оплата за послуги.
 • Особистий помічник, який контролює надання послуг, від початку до закінчення робіт.
 • Допомагаємо обом сторонам у вирішенні спірних питань. Сервіс надає супорт і за необхідності допомагає в оформленні договорів.
 • Майстер надає послуги з гарантією якості.

Регулярне чищення газової колонки в рамках технічного обслуговування та вчасно виконаний ремонт – гарантія довговічності побутової техніки.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок та моделей

Газові водонагрівачі нового зразка «напхані» автоматикою, яка збільшує енергоефективність, надійність та безпеку пристрою. Удосконалені моделі випускаються з антибактеріальними газовими фільтрами, вбудованою системою електронного розпалювання та дистанційним керуванням. Інновації збільшують експлуатаційну комфортність приладу, але ускладнюють виконання ремонтних робіт.

Сервіс Мастер911 пропонує послуги досвідчених майстрам з навичками в обслуговуванні газових нагрівачів усіх поколінь, конфігурацій та торгових марок: від Junkers (Юнкерс), Miele (Мілі), Electrolux (Електролюкс) та Bosch (Бош) до Termet (Термет), Vaillant (Вайллант), Zanussi (Зануссі) та Protherm (Протерм) тощо. Якісна установка або заміна газової колонки в Одесі забезпечуються застосуванням високоточних інструментів та оригінальних запчастин відповідного бренду.

Ціни на ремонт газових колонок

Фінальна вартість ремонту газової колонки вдома розраховується після діагностики з урахуванням:

 • торговельні марки та моделі;
 • кількості та складності наданих послуг;
 • витрат на оригінальні розхідники;
 • доступність розміщення приладу.

Кожна модифікація має власні «слабкі місця». Гнучке ціноутворення робить вартість ремонту газової колонки доступною для всіх клієнтів.

Поширені несправності газових колонок

Природне старіння, інтенсивне використання та недбале поводження провокують несправності газових колонок, з яких найбільш типові:

 • зношування «водяної» мембрани;
 • проблеми з блоком керування;
 • забиті сміттям і сажею фільтри;
 • збої в роботі біметалевого датчика;
 • недолік або надмірність тиску всередині теплообмінника;
 • неприродні хлопки та шуми;
 • накип на теплообміннику.

Своєчасне звернення до професіоналів – найкращий спосіб уникнути непередбачуваних ситуацій та дорогого ремонту.

Виїжджаємо до всіх районів Одеси та передмістя

Сервіс домашнього ремонту співпрацює лише з досвідченими фахівцями, які дотримуються правил безпеки, усувають пошкодження та забезпечують готовність пристрою до подальшої експлуатації. Якщо ваша техніка потребує професійного ремонту, звертайтесь до сервісу Мастер911. Досвідчені майстри швидко та за розумною вартістю повернуть вам можливість приймати душ та мити посуд зі звичним комфортом.

Сервіс Master911 – це не лише встановлення газової колонки в Одесі та інших приміських селищах (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське). Майстри працюють у всіх населених пунктах Одеської області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата), та приїжджають до клієнта у день подання заявки. Ми розуміємо, наскільки відсутність гарячої води порушує повсякденне життя. Щоб оперативно надавати весь спектр ремонтно-профілактичних послуг, ми приймаємо заявки у будь-який час доби, без свят та вихідних.