Ремонт телевізора у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт телевізора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту телевізорів

Назва послуги Середня вартість

Діагностика телевізора

Заміна матриці телевізора

Заміна підсвітки телевізора

Ремонт блоку живлення телевізора

Ремонт материнської плати телевізора

Цінові пропозиції по ремонту телевізорів від найкращих майстрів у Одесі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт телевізорів у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту телевізорів у Одесі

Відгуки по ремонту телевізорів у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Серед основних причин несправностей телевізорів найчастіше трапляються: неміцне фіксування настінного кронштейна, пошкоджений пульт керування, велике навантаження, неправильно проведене налаштування тощо. У цих випадках досвідченому майстру часто вдається відновити їхню працездатність через короткий час після закінчення діагностики.

Терміновий ремонт РК телевізора вдома у Одесі потрібен у тому випадку, якщо причиною несправності є відмова у роботі внутрішніх вузлів, блоків та деталей: одна з мікросхем, конденсатор, блок живлення, резистор та інше. Нерідко майстри зустрічаються з викликами через поломку антенних гнізд або одного з портів, призначених для штекерів, силових проводів, HDMI та USB пристроїв. Подібне трапляється через некоректне їх використання і потребує їх заміни.

Зрідка приводом звернення до сервісу є пошкодження динаміків через заводський брак, зношування або фізичне пошкодження. У таких випадках майстер проведе тестування звукових можливостей техніки та налагодить звук.

Складним та досить дорогим вважається ремонт телевізора LED (ЛЕД) зі світлодіодним екраном у Одесі, спровокований поломкою матриці. У такому разі апаратуру треба доставити до майстерні для досконалої діагностики та подальшого ремонту. Якщо реставрація матриці неможлива, фахівець, як правило, пропонує варіант - замінити фірмовим оригіналом або непоганим аналогом досить високої якості.

Маркетплейс Master911 виконує відновлення телевізорів практично від усіх знаменитих виробників: Sharp (Шарп), Toshiba (Тошиба), Daewoo (Дейво), LG (ЛЖ), Hyundai (Хюндай), Samsung (Самсунг), Pioneer (Піонер), Sony (Соні), Funai (Фунай), Philips (Філіпс).

Фахівці сервісу Master911

Попередньо, перед виходом на службу абсолютно всі наші майстри з діагностики, обслуговування, ремонту РК-телевізорів проходять теоретичну та практичну підготовку та складають іспит. І лише п'ятнадцять відсотків із усіх кандидатів демонструють високий результат – 4,5 бали. Вони допускаються до виконання заявок наших замовників.

Техніки сервісу побутового ремонту Master911 працюють із власним набором інструментів, у разі необхідності забирають техніку в сервісну майстерню. У ході роботи наші виконавці не курять, завжди привітні, не вживають нецензурної лексики, а крім того, обов'язково прибирають робоче місце після завершення проведення ремонтних робіт.

Відновлення телевізора LED з екраном на світлодіодах у Одесі. Як визначається вартість?

Головний метод діяльності сервісу Master911 - це обов'язково цілком прозоре, зрозуміле будь-якому та наперед відоме ціноутворення тарифів на перелік робіт. Через це вартість звичайних послуг прописана в прайсі, де не враховано розцінки на запасні частини та транспортні витрати.

У момент оформлення заявки ми щоразу ставимо питання для конкретики поломки. Потім, на базі отриманих даних, ми зможемо зорієнтувати та назвати орієнтовну вартість нашої послуги. У тому випадку, коли мають на увазі типову поломку, буде названо чітку вартість майбутнього ремонту. Іноді буває так, що "симптоми" пошкодження дуже незрозумілі, то без попередньої діагностики визначити точну причину збою в роботі телевізорів не можна. У подібних ситуаціях ціна буде встановлена техніком прибуття до клієнта, і вона точно відповідатиме тій, що наведена в прейскуранті нашого сервісу.

Що ви отримуєте в результаті?

 • Терміновий виїзд майстра за вказаною в заявці адресою.
 • Серйозна відповідальність за якість послуг, що надаються. При виявленні найрізноманітніших недоробок, дефектів або помилок під час ремонтних робіт, телефонуйте нам, і ми обов'язково зможемо допомогти вирішити проблему.
 • Компетентний ремонт рідкокристалічних LCD телевізорів і LED (ЛЕД) ТБ з екранами на світлодіодах у Одесі. Наші професіонали систематично працюють з марками різних марок, завдяки чому їх досвіду, практичним навичкам і професіоналізму ви зможете довіряти сповна.

І, до того ж

 • Працюємо згідно з договором. Після закінчення надання необхідних послуг клієнт отримує на руки акт про виконані роботи.
 • Дотримання чистоти на робочому місці. Після ремонту майстра нашого сервісу обов'язково наведуть порядок, виконають прибирання на ділянці ремонтних робіт.
 • Завчасно відома розцінка. Перед укладанням договірної угоди вказується вартість намічених сервісних послуг, яка точно відповідає зазначеній у прайсі і буде незмінною до закінчення ремонтних робіт.
 • Об'єктивна, доступна і зрозуміла ціна. Вартість будь-якої послуги повною мірою відповідає навичкам, досвіду та кваліфікації виконавця, що надав її.
 • Комфортний спосіб оплати. Якщо потрібно викликати досвідченого майстра з ремонту та налагодження телевізорів у Одесі, ви зможете розраховувати на опцію розрахунку за послуги безготівковим перерахуванням або готівкою.
 • Цілодобовий прийом замовлень на виклик телемайстра з ремонту, обслуговування телевізора у Одесі, у тому числі у святкові та вихідні дні.
 • Надійність та страхування. Кожен майстер з обслуговування ТБ у Одесі попередньо проходить перевірку паспортних даних. Отже, у випадку, якщо Вам доведеться зіткнутися з недбалим, грубим або недоброзичливим ставленням, телефонуйте в нашу службу, і ми забезпечимо всіляке сприяння у вирішенні конфлікту.
 • Дотримання гарантійних умов. Техніки сервісу Master911 надають гарантійні зобов'язання на всі надані сервісні послуги.
 • Швидкий приїзд виконавця (в середньому через три години після замовлення).

Працюємо у Одесі з виїздом майстра по Одеській області

Якщо вам потрібен екстрений ремонт у Одесі, телефонуйте до сервісу Master911.

Працюємо по Одеській області

Маркетплейс Master911 має власних майстрів у переважній більшості дрібних та великих населених пунктів Одеської області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата). Саме завдяки чому, якщо потрібен ремонт побутових пристроїв (телевізорів), то ціна сервісних послуг виявиться дешевшою, це пояснюється економією на транспортних витратах. І так само ви зможете бути впевнені в тому, що фахівець прибуде цього ж дня.

Ми працюємо в приміській зоні Одеси

Приїзд професіонала до приміської зони Одеси (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське), який зробить ремонтні роботи РК-телевізорів вдома у Одесі, може зайняти трохи більше часу - близько чотирьох годин.

Працюємо у м. Одеса

Якщо ви живете на території міста, тоді можете сподіватися, що технік з ремонту, діагностики, обслуговування рідкокристалічних телевізорів у Одесі може виїхати додому в середньому протягом 3-х годин з часу оформлення замовлення.