Ремонт газової плити у Одесі

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Одеса та передмісті з виїздом по Одеській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Одесі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Одесі

Відгуки по ремонту газових плит у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газова плита – серце та ключовий елемент обладнання кожної кухні. Результатом стрімкого розвитку інноваційних технологій стали моделі, які випускають сучасні виробники, які характеризуються великою кількістю різних допоміжних функцій. Наявність у більшості зразків цієї побутової техніки електричного підпалу, таймера, системи газового контролю, духової шафи та гриля робить процес приготування кулінарних шедеврів комфортним, простішим і, звичайно ж, безпечним. Сучасні плити здатні задовольнити як побажання домашніх господинь, так і кухарів-професіоналів.

Ремонт газової плити

Здійснюючи перше підключення газової плити, фахівець обов'язково звертає увагу клієнтів на моменти, пов'язані з правилами її експлуатації, обслуговування та необхідністю регулярного діагностичного огляду. Але, як правило, переважна більшість господарок задовольняється лише протиранням та миттям поверхонь та інших її елементів. Результатом цього стає те, що рано чи пізно газове обладнання дає збій, і виникає необхідність усунення несправності газових плит.

Слід розуміти, що самостійні спроби з'ясувати причину того, що сталося, і тим більше проводити ремонтні роботи суворо заборонено. Діагностика та подальший ремонт газової плити повинен проводитися виключно майстром, який має відповідний допуск.

Як відбувається ремонт та діагностика

Перше, що робить фахівець, після приїзду до замовника – проводить візуальний огляд. Часто буває так, що цього достатньо для виявлення причини несправності. В інших випадках необхідно провести комплексну діагностику з метою визначення поломок, які не видно неозброєним оком.

Для того, щоб діагностика та подальший ремонт були здійснені в найкоротші терміни, майстри мають при собі всю необхідну апаратуру, а також комплектуючі та деталі, які найчастіше підлягають заміні.

Чому вибирають нас

Сервіс з ремонту газових плит Master911 надає повний комплекс послуг з сервісного обслуговування, проведення своєчасної діагностики та ремонту будь-якого рівня складності.

Безумовна перевага цього сервісу побутових послуг, що працює у різних містах країни, у тому числі в Одесі, Ізмаїлі, Теплодарі, Чорноморську, Південному та інших містах Одеської області, - мінімальний час на обробку залишеної замовником заявки, та виїзд кваліфікованого спеціаліста за вказаним адресою протягом найближчих трьох годин.

Ремонт будь-якої великої побутової техніки, у тому числі газових плит і духовок, прямо на місці, дозволяє заощадити масу сил, часу і фінансів на трудомістке та дороге транспортування техніки в майстерню, та її зворотну доставку додому. Нашими спеціалістами використовуються виключно оригінальні витратні матеріали, деталі та запасні частини, що рекомендуються виробником цього газового обладнання.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок та моделей

Ремонт газових плит в Одесі від сервісу побутових послуг Master911 поширюється на всі моделі від відомих на сьогоднішній день торгових марок, незалежно від року випуску. Наші майстри працюють з побутовою технікою наступних виробників: Ariston, Beko, Bosh, Candy, Gorenje, Eleсtrolux, Indesit, Zanussi та багатьох інших.

Великий досвід у наданні послуг у цьому напрямку дозволяє провести діагностику, профілактичний або комплексний ремонт прямо на місці у найкоротший термін.

Ціна ремонту газових плит

Вартість ремонту газової плити, духовки або варильної поверхні в кожному конкретному випадку визначається індивідуально. Вона залежить від таких факторів, як модель обладнання, масштаб поломки та ціни запасних частин, які в ході ремонту доведеться замінити на нові.

Остаточний кошторис проводиться після повної діагностики несправної газової плити та підрахунку загального обсягу необхідних робіт.

Поширені несправності газових плит

Найчастішими скаргами, що надходять від замовників, є такі:

 • не працює електричний підпал (не дає іскри, не клацає тощо);
 • у процесі роботи мимоволі гасне газ;
 • полум'я надто маленьке або асиметричне;
 • туго перевертаються ручки перемикача;
 • коптить конфорка;
 • не включається духовка;
 • проблеми з вибором потрібного режиму або перемикання температури;
 • відчувається характерний запах газу (витік!);
 • чути сторонній шум.

Як уже згадувалося вище, більшості всіх перелічених несправностей, можна було б уникнути за умови дотримання прописаних в інструкції правил експлуатації, регулярного проведення діагностичних заходів спеціалістом, і у разі потреби, дрібного профілактичного ремонту.

Технічне обслуговування газового обладнання, запропонованого сервісом Master911, включає очищення пальників, фільтрів та інших елементів, а також перевірку герметичності контактів і з'єднань. Виконання цих нескладних та недорогих заходів є запорукою суттєвого збільшення терміну експлуатації газового обладнання.

Виїжджаємо до всіх районів Одеси та передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує швидкий та якісний ремонт газової плити в Одесі та передмісті (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське). Після закінчення ремонту, замовник отримує на руки акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Наш графік роботи – 24/7, оскільки ми розуміємо важливість оперативного реагування на будь-який збій у роботі газового обладнання, а також серйозність незручностей та ризиків, пов'язаних із цим.

У мінімальні терміни після обробки заявки від клієнта компетентний майстер з ремонту газових плит виїжджає за вказаною адресою в Одесі або Одеській області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата). Майстри приїжджають у день подання заявки, оскільки знаходяться у всіх селищах Одеської області.