Ремонт морозильної камери у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту морозильних камер

Назва послуги Середня вартість

Заправка морозильної камери фреоном

Цінові пропозиції по ремонту морозильних камер від найкращих майстрів у Одесі

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юрій В

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту морозильних камер у Одесі

Відгуки по ремонту морозильних камер у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо холодильна камера відмовляється функціонувати, в цей момент виникає велика кількість незручностей, які ускладнюють життя власнику агрегату, що поламався. Сервіс домашнього ремонту Master911 надає можливість вирішити проблеми, що з'явилися, в досить короткі терміни. За фактом подання заяви підбирається вільний, відповідний виконавець із багатим досвідом роботи. Приїхавши за адресою, майстер здійснює діагностичні роботи, а потім і ремонт морозильного агрегату. Клієнту потрібно тільки прийняти роботи, підписати акт про виконання робіт і користуватися побутовою технікою, що працює!

Що ви отримаєте від сервісу?

  • Прийом замовлень на всі види побутових послуг. Широкий реєстр усіх домашніх послуг, що надаються: налагодження, ремонт, встановлення холодильних агрегатів, пралень, твердопаливних, рідкопаливних, електричних, газових, комбінованих котлів і газових колонок, також надаємо послуги доставки товарів, вивезення сміття, сантехніка, збирання меблів і так далі.
  • Кваліфікація. Master911 – сервіс побутових послуг професійних, відповідальних, надійних, перевірених виконавців. При прийомі на службу в процесі працевлаштування виявляються індивідуальні якості, перевіряються персональні дані, до того ж кандидат проходить тестування.
  • Швидкість роботи. Після отримання та обробки он-лайн-замовлення на налагодження, ремонт, встановлення ми відразу ж зв'язуємося з клієнтом. Також заявку можна залишити, зробивши дзвінок по телефону гарячої лінії.
  • Виконання гарантійних зобов'язань. Великий досвід фахівців і наше кредо неодмінно задовольняти вимоги всіх замовників, дозволяють надавати гарантійне забезпечення на всю роботу, що виконується, в деяких варіантах вона може досягати 1 року.

Ремонтуємо морозилки всіх марок

Морозильна камера - це агрегат, всередині якого постійно підтримується досить низька температура. Якщо з'явилися якісь аномалії (погано морозить, підтікання, видає шум, утворюється конденсат), це означає, що холодильне обладнання потребує діагностики та можливого ремонту морозильної камери у Одесі.

Перелік знаменитих марок морозилок, з якими працюють наші виконавці: Індезит (Indesit), Лібхер (Liebherr), Беко (Beko), Атлант (Atlant), Норд (Nord), Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Снайге (Snaige), Гореньє (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens), Еленберг (Elenberg), Стінол (Stinol), ЛЖ (LG), Дніпро, Вестфрост (Vestfrost), Привілей (Privileg), Ліберті (Liberty), Голд (Gold), Технохолод.

Професіонали нашого сервісу домашнього ремонту займаються не тільки налагодженням морозилки Індезит або якоїсь іншої моделі, але й надають послуги, пов'язані з обслуговуванням, чищенням, встановленням, діагностикою та запуском холодильників.

Поширені поломки морозильних камер

Несправність терморегулятора холодильників

Всі марки холодильних агрегатів мають терморегулятори, які відіграють роль вимикача. Поломка термостата призводить до неправильної роботи мотора-компресора: морозить занадто сильно, морозить, не зупиняючись, охолоджує дуже слабо, не морозить зовсім або взагалі не вмикається. Для усунення поломки рекомендується змонтувати новий терморегулятор.

Несправність електронного блоку керування

Коли виходить з ладу електронний модуль керування, двигун холодильника зовсім не запускається. Іноді виходить його перепрограмування, хоча бувало й так, що єдиним можливим методом налагодження виявляється заміна.

Ушкодження повітряного або температурного датчика

Морозилки з електронним керуванням оснащуються не терморегуляторами, а температурними та повітряними датчиками. Наприклад, ремонт морозильної камери Liebherr з такою поломкою полягатиме в перевстановленні пошкодженого датчиками.

Заміна гумового профілю морозилки

Така неприємність трапляється у морозильних агрегатів, які встановлені в кафе, барах, ресторанах чи магазинах, де дверцята виконують величезну кількість циклів на відкриття та закриття і саме тому гумові прокладки швидко руйнуються. З цих причин ущільнювач на двері тріскається, лопається, руйнується, холодильний агрегат не герметичний, погано прилягає по контуру дверцят. В камеру надходить прогріте повітря, захист від перепадів не працює, температура не підтримується, продукти не охолоджуються, а компресор працює марно, значить, йде дострокове пошкодження блоків, вузлів, пристроїв, деталей.

Що робити, якщо холодильний агрегат різко вимкнувся

Це практично найскладніша поломка. Основні фактори: перевищення ступеня зношування комплектуючих або некоректна експлуатація агрегату. Можуть бути й інші передумови: деякі господарі морозильних камер постійно перевантажують їх, крім того, техніка постійно працює у максимальному режимі. Щоб мати справний холодильний агрегат, треба поміняти двигун-компресор.

Розгерметизація системи подачі холодоагенту (фреону) та втрата його

Фреон – це холодоагент, який призначений для охолодження продуктів. Якщо льоду, що утворилася, спробувати відбити зі стінок морозилки або трохи сколупнути чимось гострим, то може статися розгерметизація системи капілярних трубок, по яких фреон і циркулює. Його витік спричиняє несвоєчасне зношування двигуна-компресора, проте гальмує процес охолодження. За такої поломки потрібно вимкнути морозильну камеру, вивантажити харчі, дочекатися приходу фахівця.

Окрім перерахованих несправностей морозильних агрегатів, часто трапляються й інші неприємності, зокрема скупчення води, запах горілого пластику, збій індикаторів, нагрівання корпусу, поява "шуби" на задній стінці тощо.

Працюємо в усіх районах Одеси та передмістя

Уточнивши попередні відомості, підбирається незайнятий технік, який негайно береться до ремонту. Іноді ремонт, встановлення, налагодження, діагностика починається через 2-3 години після подачі замовлення. Наш маркетплейс забезпечує гарантійне, якісне та оперативне проведення широкого ряду робіт у Одесі (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське) та інших малих і великих населених пунктах Одеської області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата).