Чистка бойлера у Одесі

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Чистка бойлера

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку бойлерів у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці бойлерів у Одесі

Відгуки по чистці бойлерів у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Збій у роботі трубчастого гріючого елемента електричного накопичувального бойлера зазвичай є безперечним наслідком утворення накипу на ТЕНі. Шар накипу розпирає нагрівальний елемент на всі боки, внаслідок цього створюються мікротріщини, руйнується ізолюючий шар, вода починає битися електрострумом, і пристрій ламається. Через перегорілий ТЕН і струм на зовнішній стороні апарату, дає збій і електронний модуль бойлера. У подібній ситуації для повернення бойлера у справний стан потрібен капітальний та дорогий ремонт. Значно безпечніше, дешевше і надійніше вийде регулярна чистка ТЕНа водогрійного бойлера у Одесі.

Властивості того, що бажано почистити або промити бойлер від шару накипу:

 • водонагрівачу потрібно більше витрат часу та електроенергії, ніж раніше, для того, щоб зігріти воду до бажаної температури;
 • нагріта вода придбала затхлий і поганий запах;
 • не запускається електробойлер;
 • з гарячого крана біжить вода кольору іржі;
 • бойлер сам вимикається в процесі роботи;
 • прогрівається не вся кількість води;
 • стало помітно підвищення споживання апаратурою електроенергії;
 • вмикається, але не підігріває воду;
 • з'являються невластиві техніці звуки під час роботи бойлера (шум, гул, постукування, тріск та інше);
 • вода в бойлері буває перегрітою, або навпаки - слабо нагрітою.

Технічне обслуговування водонагрівачів, у яке включено очищення, може вирішити такі проблеми:

 • зменшення корозії металевих деталей;
 • усунення вапняних та біологічних відкладень, як і бруду, іржі, накипу.

З якою періодичністю потрібно здійснювати гарантійне обслуговування бойлера у Одесі?

Частота виконання технічного обслуговування побутових бойлерів за адресою у Одесі визначається виходячи з виду ТЕНа (мокрий/сухий). Так само періодичність ТО безпосередньо залежить від виробника та характеру використання апарату. Бойлер експлуатують як у побутових, так і у складських та виробничих приміщеннях. Виробники бойлерів для коректної, довгострокової та надійної служби вказують це у паспорті.

Якщо бойлер експлуатується в домашніх режимах:

 • з трубчастим елементом сухого типу - раз на два роки;
 • з нагрівальним елементом мокрого типу - один раз на рік.

Водонагрівачі, що експлуатуються у виробничих режимах (склад, кафе, спортзал, виробництво тощо):

 • з ТЕНом мокрого вигляду - один раз на пів року;
 • з ТЕНом сухого типу - раз на 6 місяців.

Після перевірки наш досвідчений майстер з комплексного чищення, сервісного обслуговування, якісного ремонту, діагностики бойлерів на вашу адресу у Одесі зможе порадити збільшити термін гарантійного сервісу, залежно від якості проточної води.

Чи можливе очищення бойлера своїми руками?

Існує неправдива думка, що водогрійне обладнання можна почистити власними силами. Займатися цим ми не рекомендуємо. Непрофесійне поводження з апаратурою зможе призвести до невиправної та непередбаченої псування апаратури (перегрів ТЕНа, порушення цілісності бака, негерметичність водного контуру, різних з'єднань та цілої системи, а це означає, що з ладу може вийти плата керування).

Короткий список робіт з технічного обслуговування водонагрівачів

Повне та компетентне чищення водонагрівачів включає кілька важливих кроків:

 1. Обстеження (діагностика) неполадок:
  • прихід виконавця Master911;
  • оцінка функціональності бойлера.
 2. Інструкції з роботи побутового обладнання.
 3. Промивання та очищення бойлера:
  • контроль стану прокладок, запобіжного клапана та фланця;
  • чистка фільтрів нагрівального контуру;
  • у разі необхідності - заміна захисного стрижня (сплаву з магнієм, який служить для запобігання бака від появи іржі);
  • очищення електродів розпалювання та іонізації;
  • очищення внутрішньої поверхні бака від відкладень, накипу та бруду;
  • очищення фланця та ТЕНа від налиплого шару накипу, технічне обслуговування, високоякісна профілактика.
 4. Перевірка робочих систем водонагрівача:
  • перевірка протікання водяного контуру;
  • перевірка роботи терморегулятора;
  • перевірка працездатності електронних плат управління;
  • контроль електричних з'єднань (контактів).
 5. У разі необхідності - демонтаж водонагрівача та часткове розбирання бака.

Важливо!

Повна відсутність регулярного сервісу водонагрівача та очищення рано чи пізно веде до виникнення досить складних проблем, пов'язаних з неправильною діяльністю бойлера або з виходом його з ладу. Врахуйте, коли нагрівальний бак протікає, його виправляти практично неможливо.

Наша сервісна служба може запропонувати послуги "установка, профілактика, чистка та діагностика побутового бойлера (водонагрівача) у Одесі" від усіх фірм: AEG (АЕГ), Amina (Аміна), Thermex (Термекс), Zanussi (Зануссі/Занусі), Vaillant (Вайлант/Вайлант), Atlantic (Атлантик), Termal (Термал), Gorenje (Гореньє), Round (Раунд), Ferroli (Ферролі/Феролі), Baxi (Баксі), Indesit (Індезит), Roda (Рода), Nova Tec (Новатек), Termet (Термет), Electrolux (Електролюкс), Ariston (Арістон), Aston (Астон), Thermona (Термона), Tesy (Тесі), Atlant (Атлант), Bosch (Бош), Garanterm (Гарантерм), Fagor (Фагор), Atmor (Атмор), Willer (Віллер/Вілер), Galmet (Галмет), Garanterm (Гарантерм), Чайка та багатьох інших, незалежно від модифікації та року виробництва.

Заявки на виклик спеціаліста з чистки та діагностики водонагрівача у Одесі

Коли потрібне чищення, обслуговування та ремонт бойлерів у приватному будинку, звертайтеся до сервісу побутових послуг Master911.

Виїзд спеціаліста по м. Одеса

Якщо знаходитесь в одному з районів м. Одеса, тоді в середньому через 3 години з моменту оформлення замовлення за вашим місцем проживання виїжджає наш технік.

Виїзд професіонала до приміської зони Одеси

Виїзд майстра до передмістя Одеси (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське) займає приблизно від чотирьох до шести годин.

Працюємо по селищах, селах, містах Одеської області

Замовляючи у нашому сервісі спеціаліста, ви зможете заощадити автотранспортні витрати та свій час. Майже у всіх пунктах проживання наших клієнтів по області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата) у нас знайдуться майстри, то в основному, прибуваємо навіть у день оформлення замовлення. Майте на увазі, у сезон дуже висока завантаженість, тоді виїзд може перенестись на інший день.