Ремонт електричної духовки у Одесі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт таймера духовки

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту електричних духовок від найкращих майстрів у Одесі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних духовок у Одесі

Відгуки по ремонту електричних духовок у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Помітивши некоректну роботу побутової духової електрошафи, варто зателефонувати у відповідний, найкращий та перевірений сервіс побутових послуг для виклику відповідального, грамотного та компетентного майстра. Будь-які ваші зусилля самостійного виконання діагностичних робіт та подальшого здійснення ремонту апаратури власними руками можуть загрожувати посиленням ситуації та, крім цього, реальним ризиком абсолютного виходу з ладу пристрою, тривалого ремонту або заміною дорогих запасних частин.

Найчастіше трапляються такі несправності електричної духовки:

 • Є проблеми в управлінні духовкою. Причиною поломки в даному варіанті зазвичай є відмова в роботі сенсорних панелей або кнопок, клавіш, ручок управління.
 • Електрична духовка перестала вмикатися. В результаті діагностики, з високою ймовірністю, виконавець знайде елементарні проблеми з недостатньою напругою, розеткою, електромережею, проводкою, або ж констатує пошкодження температурного датчика, неправильне регулювання таймера, вихід з ладу плати управління.
 • Нерівномірний прогрів електричної духовки. У процесі діагностики професіонал визначить, у чому полягає проблема та виправить її. Напевно, може йтися про несправність якоїсь зі спіралей або термостата. Нерівномірне прогрівання духовки вважається "симптомом" її неефективної роботи.
 • Духова шафа зовсім не нагрівається або гріє недостатньо. У цих варіантах найбільш можливою причиною є відмова в роботі або несправність термостата, перемикача, нагрівального елемента.

Сервіс побутових послуг Master911 у постійному режимі приймає заявки на виклик виконавця додому. Пропонуємо бездоганний ремонт, якісну установку, налаштування кухонної електричної плити та побутової духовки від усіх загальновідомих виробників: Ардо (Ardo), Гефест (Gefest), Аміка (Amica), Сміг (Smeg), Індезит (Indesit), Дружківка, Зануссі (Занусі / Zanussi), Канді (Candy), Норд (Nord), Сіменс (Siemens), Електра, Фагор (Fagor), Бош (Bosch), Кайзер (Kaiser), Мілі (Miele), Ганса (Hansa), АЕГ (AEG), Піраміда (Pyramida), Гореньє (Gorenje), Грета (Greta), Samsung (Samsung), Карпати (Karpaty), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Інтерлайн (Interline), Беко (Beko), Вірпул ( Whirlpool) та інших.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911

Майбутній спеціаліст, перш ніж бути допущеним до роботи з клієнтами, спочатку проходить навчання і повинен скласти іспит. І виключно тих кандидатів (це в середньому 15 зі 100), які набрали високий бал - чотири з половиною та вище, беруть на роботу, і лише їх вважають готовими для обслуговування наших замовників.

Техніки нашого сервісу не курять, не вживають жаргонної лексики, виявляють прихильне ставлення і дотримуються порядку на своєму робочому місці. Всі виконавці працюють з власними інструментами, приладами, розхідниками, якщо техніку, що дала збій, немає ніякої можливості відремонтувати вдома, її повинні забрати в сервіс. Фахівці ніколи не відмовляються докладно пояснити, яка вартість послуг, які елементи необхідно замінити, в чому полягатиме ремонт, і дадуть відповіді на всі запитання замовника.

Яким способом складається ціна?

Вартість будь-якої послуги на якісне обслуговування, надійний ремонт, встановлення та підключення варильної електричної плити та електроуховки у Одесі детально прописана у нашому прейскуранті, при цьому не враховуючи автотранспортні витрати та ціни приладів, запасних частин, деталей, що за потреби потрібно буде замінити.

Ми прагнемо прийти до адекватних, абсолютно прозорих, справедливих розцінок, а також до того, щоб перед поданням заявки зорієнтувати свого клієнта за вартістю потрібної сервісної послуги.

Тільки у зв'язку з цим, при оформленні вашої заявки на виклик нашого надійного майстра для виконання ремонту та сервісного обслуговування електричних плит та побутових духовок у вас вдома у Одесі, завжди ставимо важливі уточнюючі питання, як про техніку (виробник, модель, рік випуску), так і про причину виклику нашого виконавця.

Іноді, через те, що "симптоми" виходу з ладу розмиті або через неточну подачу проблеми клієнтом, попередньо визначити оплату послуги важко або майже неможливе. У разі кінцевий кошторисний розрахунок складається техніком вже дома, внаслідок візуального обстеження і діагностики устаткування. Ми повною мірою гарантуємо, що вартість повністю відповідатиме сумі, прописаній у нашому прайс-листі.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Якщо вас зацікавив якісний, недорогий та оперативний ремонт духовки вдома, телефонуйте нам, і ви маєте право розраховувати на:

 • Оцінка рівня якості надання сервісних послуг. Служба сервісу з оперативного та надійного ремонту електричних варильних плит та кухонних духовок у Одесі Master911 прийме всі зауваження, скарги чи нарікання, які стосуються роботи наших виконавців. У разі виявлення будь-якого недоліку, ми рішуче запевняємо, що всі похибки будуть негайно усунуті.
 • Швидкий виїзд майстра додому. Наш технік приходить вже за три-чотири години.
 • Надані кваліфіковані сервісні послуги з оперативного налагодження, обслуговування, якісного ремонту, підключення побутової електричної плити та духовки у Одесі від цих фірм, незалежно від моделі та "віку" техніки.

Ми працюємо у Одесі на виклики майстра по Одеській області

Працюємо по селищах, селах, містах Одеської області

Сервіс побутових послуг Master911 має кваліфікованих, підготовлених, досвідчених майстрів у більшості населених пунктів (region[r]} області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата), завдяки цьому Ви завжди зможете розраховувати на те, що майстер з налагодження побутової електродуховки у Одесі приїде у день подання заявки, та заощадите на автотранспортних витратах.

Іноді, через велику сезонну завантаженість, не виключено, що виїзд професіонала відкладається на найближчий день.

Працюємо в місті Одеса

Якщо ви проживаєте в м. Одеса, і вам потрібен недорогий, терміновий та професійний сервіс побутової духової шафи у Одесі, звертайтесь до Master911 та протягом 3 годин з моменту оформлення заявки Ви можете розраховувати на прихід виконавця додому.

Працюємо в передмісті Одеси

Якщо ви живете у передмісті Одеси у приватному секторі, і вам необхідний компетентний та надійний майстер з якісного підключення, налагодження, оперативного ремонту або обслуговування електричних кухонних духовок або варильних плит у Одесі (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське), ми зможемо організувати його поїздку за призначенням протягом 4-5 годин після подачі замовлення.