Ремонт витяжки у Миколаєві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт витяжки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Миколаєві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту витяжок

Назва послуги Середня вартість

Ремонт кнопок витяжки

Цінові пропозиції по ремонту витяжок від найкращих майстрів у Миколаєві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт витяжок у Миколаєві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту витяжок у Миколаєві

Відгуки по ремонту витяжок у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Увімкнення витяжки гарантує, що:

 • частота прибирання стін, плитки та меблів в активній області біля плити скорочується;
 • приготування стане приємнішим та комфортнішим;
 • запахи при готуванні не поширюються по квартирі або будинку;
 • зменшити рівень випаровування та кіптяви.

Крім своєчасної зміни використаних фільтрів, нові моделі пристроїв не потребують спеціального догляду. За винятком, коли очищувач повітря встановлено неправильно.

Коли потрібний ремонт витяжки у Миколаєві?

Основні типи поломок:

 • після включення пристрою спостерігається шум;
 • не натискаються кнопки керування на панелі;
 • на пристрої не перемикаються швидкості кнопками;
 • вентилятор майже не тягне, навіть якщо не засмічені фільтри;
 • немає підсвічування.

Самостійний ремонт кухонної витяжки у Миколаєві

Спроби господарів приладів своїми руками усунути причину поломки, часто призводять до ще більшого дефекту.

Самостійно допустимо здійснювати лише дві роботи: почистити грати та замінити вугільний фільтр.

Коли несправність серйозна і для вирішення потрібно, наприклад, поміняти двигун або виконати обслуговування плати, звертайтеся до висококваліфікованого майстра.

Не менш ризиковано викликати невідомого майстра. По-перше, ремонт може помітно затягнутися, по-друге, Ви не отримаєте гарантій на замінені в процесі ремонту деталі та надані послуги, а по-третє, є ризик зіткнутися з непрофесійною поведінкою.

Цього вдасться уникнути в тому випадку, якщо відразу звернутися до сервісу Майстер911 і замовити швидкий ремонт кухонних витяжок у Миколаєві. Послуга буде надана недорого та швидко, а Ви отримаєте гарантійні зобов'язання.

Швидкий ремонт витяжок у Миколаєві у сервісі послуг Майстер911

Фахівці сервісу побутових послуг Майстер911 пропонують широкий комплекс послуг з ремонту техніки від усіх відомих виробників, різноманітних моделей безпосередньо на місці виїзду.

Викликати фахівця можна без вихідних, 24/7. При прийомі заявки ми ставимо уточнюючі питання. На основі відповідей ми можемо озвучити ціну роботи та запропонувати початкову консультацію.

У разі, якщо з озвучених проблем вдається одразу виявити причину поломки, тоді буде надано стандартну послугу, вартість якої прописана у прайсі та буде відповідно озвучена. А якщо проблеми не зовсім визначені і для виявлення причини несправності потрібен безпосередній огляд та діагностика, у цьому випадку ціна ремонту буде названа майстром безпосередньо на місці після закінчення. Однак будьте впевнені, що вартість не відрізняється від тієї, що у прайсі.

Вибираючи Master911, не сумнівайтеся, що:

 • Вам буде надано якісну послугу;
 • дізнаєте вартість послуг до приїзду спеціаліста та отримаєте попередню консультацію;
 • можете викликати майстра 24 на 7;
 • спеціаліст виїде на місце за 3 години з моменту її розгляду.

Наші майстри виявляють відповідальне ставлення до роботи, обов'язково підтримують порядок на своєму робочому місці та дружелюбно ставляться до клієнтів. Вони не використовують нецензурні вирази та не палять.

Переваги звернення у маркетплейс Майстер911

Фахівці працюють за договором. Це гарантує, що послугу буде надано якісно. Оплатити роботу майстра Ви можете готівкою, або ж безготівково. Потім клієнт отримує акт робіт.

Наші майстри беруть на себе всю відповідальність за якість виконаної роботи та запчастин, які були замінені у процесі ремонту.

Перед допуском до роботи з клієнтами, всі майстри маркетплейсу Master911 пройшли спеціалізоване навчання, перевірку даних паспорта та успішно підтвердили потрібну кваліфікацію, пройшовши іспит. Також, у будь-якій складній ситуації Ви зможете звернутися до служби підтримки, припустимо, якщо виявили похибку, допущену майстром, або він поводився з вами зухвало. Ми обіцяємо миттєву допомогу у вирішенні будь-якої ситуації.

Ціна професійного ремонту кухонних витяжок вдома у Миколаєві

Вартість будь-яких стандартних послуг, які надають фахівці маркетплейсу Майстер911 (без урахування витрат на транспорт та вартості деталей, які потрібно поміняти), знаходиться у прайс-листі. Наше ціноутворення повністю прозоре та зрозуміле всім замовникам.

Як замовити майстра з ремонту витяжок у Миколаєві та по Миколаївській області

Надаємо послуги у Миколаєві

Замовники, які проживають в межах Миколаїва, можуть розраховувати на виїзд спеціаліста вже за три години після оформлення замовлення.

Пропонуємо допомогу в передмісті Миколаїва

У тому випадку, якщо Ви знаходитесь у передмісті Миколаїва (Воскресенське, Шевченкове, Полігон, Святомиколаївка, Мішково-Погорілове, Калинівка, Галицинове, Лимани, Миколаївське, Котляреве, Костянтинівка, Весняне, Крива Балка, Сливине), виїзд майстра забере не більше чотирьох-п'яти годин.

Працюємо по Миколаївській області

Замовники, які знаходяться у віддалених селах та селах, теж мають можливість викликати професіонала, він приїде того ж дня. Фактично у всіх містах Миколаївської області (Очаків, Миколаїв, Южноукраїнськ, Первомайськ, Нова Одеса, Снігурівка, Вознесенськ, Березнегувате, Доманівка, Врадіївка, Воскресенське, Ольшанське, Веселинове, Олександрівка, Арбузинка, Братське, Криве Озеро, Березанка, Казанка), Master911 має у своєму розпорядженні професіоналів.