Ремонт кондиціонера у Миколаєві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Миколаєві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт зовнішнього блоку кондиціонера

Заправка мобільного кондиціонера

Заміна дренажної трубки кондиціонера

Заміна випаровувача кондиціонера

Заміна конденсатора в кондиціонері

Заміна фільтра кондиціонера

Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж)

Ремонт випаровувача кондиціонера

Ремонт насоса кондиціонера

Ремонт плати управління кондиціонера (модуль)

Ремонт трубок кондиціонера

Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера

Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка)

Чистка випаровувача кондиціонера

Ремонт дренажної системи кондиціонера

Ремонт пульта керування кондиціонером

Цінові пропозиції по ремонту кондиціонерів від найкращих майстрів у Миколаєві

Віталій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юрій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кондиціонерів у Миколаєві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту кондиціонерів у Миколаєві

Відгуки по ремонту кондиціонерів у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Приводом для оформлення заявки на сервіс побутових послуг Master911 з питаннями малоефективної роботи систем кондиціювання нерідко є такі незручності, нарікання, проблеми та скарги:

 • Система кондиціювання з неповною ефективністю охолоджує повітря в кімнаті. Причиною цього можуть стати забиті шерстю собак, пухом, пилом фільтри або засмічення теплообмінника, неприпустимий об'єм фреону, закупорювання магістралі, налипання сміття на крильчатку, поломка датчиків.
 • Не працює кондиціонер. Основними факторами, чому це відбувається, можуть бути такі: втрата фреону, пошкодження компресора, проблема з клапаном, що відповідає за перемикання режимів "літо/зима", забивання фільтра внутрішнього блоку або вихід із ладу плати управління. Коли кліматичне обладнання взагалі не вдається ввімкнути, тоді просто поставте нові батарейки в пульт.
 • Через короткий час після включення, кондиціонер вимикається сам по собі. Суть питання може бути як у некоректній установці функцій, так і в більш серйозних факторах, наприклад, у несправності датчиків, неякісному мастилі компресора, критичній втрати холодоагенту (фреону), неполадки у платі керування тощо.
 • Спліт-система не охолоджує, а подає тепле повітря. Якщо подається тепло, є кілька причин: неправильно встановлена температура на модулі управління, недостатній об'єм фреону в системі, засмічення обладнання, пошкодження компресора (потрібна заміна або ремонт), або низька напруга в мережі.
 • Увімкнений кондиціонер видає гучний шум. Такий гул може бути наслідком тривалої експлуатації кондиціонера без виконання інструкцій регламентного обслуговування. Причини: розбалансування лопат вентилятора на зовнішньому блоці, природне зношування підшипника крильчатки, механічний зіткнення деталей кондиціонера з найближчими блоками, тріск, що видається помпою для виведення конденсатної вологи, засмічення трубок фреонового контуру.
 • З кліматичного обладнання тече вода. Надлишок конденсату може відбуватися через прорахунки, допущені при монтажі випарника (внутрішнього блоку), забиті дренажні трубки або засмічення фільтра випарника.

Увага!

 • Не використовуйте несправний кондиціонер. Спочатку кондиціонуючий пристрій може лише збоїти і якщо ігнорувати некоректну роботу приладу, але це загрожує обернутися більш ґрунтовними проблемами і навіть необхідністю в капітальному ремонті.
 • Не ремонтуйте систему кондиціювання своїми силами. Діагностикою, обслуговуванням, встановленням, а також ремонтом може зайнятися тільки грамотний технік. Прагнення з'ясувати самим, де причина неправильної роботи, можуть спровокувати посилення несправності, що вимагатиме складнішої, капітальної та дорогої налагодження в майбутньому.
 • Не користуйтеся сервісними службами підозрілих виконавців. Приймаючи рішення запросити виконавця на свою адресу, важливо зробити вибір на тому, де сервісний центр та виконавець запропонують взяти на себе відповідальність за якість деталей, вузлів, блоків, а найголовніше – за надані послуги. Наскільки показує практика, люди, які намагаються заощадити (у гуглі розшукують "ремонт кондиціонерів недорого, швидко, якісно"), в результаті мають справу з тим, що "зроблена" сумнівними виконавцями техніка незабаром виходить з ладу, а майстер не хоче приїжджати за гарантією, або з нею немає зв'язку. У результаті досить часто доводиться звертатися за допомогою вже до перевірених, професійних, досвідчених спеціалістів, які роками співпрацюють із сервісом кондиціонерів Master911.

Особливості послуги

Ми здатні виконати ремонт побутових кондиціонерів у Миколаєві будь-якого ступеня складності та, крім того, весь комплекс супутніх послуг: монтаж, налагодження, запуск, налаштування кліматичного агрегату.

Ми обслуговуємо, робимо побутові кондиціонери практично всіх відомих виробників: Liebherr (Лібхер), Gree (Грії), Mitsubishi (Міцубісі), Ariston (Арістон), Ferroli (Фероллі), Tenko (Тенко), Saturn (Сатурн), Aston (Астон), Daewoo (Део), Toshiba (Тошиба), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Купер Хантер (Cooper & Hunter), Samurai (Самурай), Galanz (Галанз), Dekker (Деккер), Samsung (Самсунг), Zanussi (Занусі), Neoclima (Неокліма), Hansa (Ханса), Bosch (Бош), Viessmann (Вісманн), LG (ЛЖ), Beko (Беко), Danko (Данко), Osaka (Осака), Midea (Мідеа), Gorenje (Гореньє), Delfa (Делфа), Дніпро, Panasonic (Панасонік), Kaiser (Кайзер), Daikin (Дайкін), Protherm (Протерм), Electrolux (Електролюкс), Vestfrost (Вестфрост), Sensei (Сенсей), Aton (Атон), Kospel (Коспел) і т.д.

Кожен замовник, який звернеться до нас, матиме чимало переваг:

 • Дотримання чистоти, акуратність, пунктуальність, ввічливість. Обов'язкове прибирання робочого місця після закінчення ремонту;
 • Швидкий прихід. Прибуваємо додому протягом 3-х годин;
 • Цілодобовий прийом замовлень. Робота ведеться 24/7, звертайтеся у будь-який час;
 • Гнучка оплата. Можливість оплати послуг готівкою, банківською картою або безготівковим переказом;
 • Гарантія. Забезпечення гарантії на послуги та поставлені деталі, вузли, блоки, запчастини;
 • Договірні зобов'язання. Після завершення робіт заповнюється акт виконаних послуг;
 • Гарантія фіксованих цін. Вартість робіт відповідає прайсу;
 • Прийнятність цін. Ми маємо розумні ціни, що відповідають навичкам майстра.

Потрібно пам'ятати, що наш сервіс Master911 надає підтримку всім сторонам у вирішенні спірних питань, а також підготовці необхідної документації.

Як відбувається подання заявки на виклик майстра

 1. Оформлення заявки. Замовити майстра з кондиціонерів у Миколаєві можна на інтернет-сайті або в телефонному режимі.
 2. Питання, що з'ясовують деталі заявки. Під час створення заявки важливо дати відповідь на уточнювальні питання. Потім ми зможемо дати відповідь на вашу: "Скільки коштує ремонт кондиціонера?".
 3. Виїзд майстра додому. Зазвичай через 2-3 години після подання заяви фахівець прибуває за потрібною адресою.

Приймаємо замовлення на виїзд виконавця з усіх районів міста Миколаїв та передмістя

У разі, якщо вам необхідний терміновий ремонт кондиціонера у Миколаєві, телефонуйте нам у сервіс послуг Master911.

Виїзд по Миколаївській області

Здійснюємо поїздки до всіх пунктів області (Очаків, Миколаїв, Южноукраїнськ, Первомайськ, Нова Одеса, Снігурівка, Вознесенськ, Березнегувате, Доманівка, Врадіївка, Воскресенське, Ольшанське, Веселинове, Олександрівка, Арбузинка, Братське, Криве Озеро, Березанка, Казанка).

Виїзд виконавця по місту Миколаїв

У тому випадку, якщо ви проживаєте в межах міста Миколаїв, в середньому через 3 години після факту подання заявки на вашу адресу виїжджає наш висококваліфікований виконавець.

Виїзд до передмістя

Якщо треба запросити техніка до передмістя (Воскресенське, Шевченкове, Полігон, Святомиколаївка, Мішково-Погорілове, Калинівка, Галицинове, Лимани, Миколаївське, Котляреве, Костянтинівка, Весняне, Крива Балка, Сливине), то його прихід займає трохи більше часу.

Для замінних запчастин та окремого комплексу робіт забезпечуються наші умови гарантійного ремонту.