Ремонт газової плити у Миколаєві

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Миколаїв та передмісті з виїздом по Миколаївській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Миколаєві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Миколаєві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Миколаєві

Відгуки по ремонту газових плит у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Некоректність у роботі газової плити викликає не тільки серйозні незручності в процесі приготування їжі або робить його зовсім не можливим, а й таїть у собі потенційний ризик. При виявленні будь-якої поломки газового обладнання слід якнайшвидше звернутися за допомогою кваліфікованого майстра, який має необхідний допуск до проведення такого виду робіт.

І якщо вихід з ладу, наприклад, праски, пилососа або іншої побутової техніки, дозволяє кілька днів почекати їх ремонту, то у випадку з газовою плитою все набагато складніше.

Саме тому, знайти сервіс з ремонту газових плит, здатний допомогти того ж дня повернути її в ідеальний робочий стан, стає пріоритетним завданням.

Ремонт газової плити

Передусім слід знати, що при виході з ладу плити, ні в якому разі не слід намагатися самостійно шукати причину поломки та пробувати її усувати. Не тільки правильний, але й найбільш безпечний алгоритм дій виглядає так: відключити техніку від подачі та газу та чекати на приїзд майстра.

Безумовно, найбільш зручний з усіх поглядів варіант – щоб майстер приїхав додому. Це дозволяє заощадити масу часу, зусиль та грошей на транспортування великогабаритної техніки до майстерні та її подальшу доставку додому.

Як відбувається ремонт та діагностика

Приїхавши додому, фахівець проводить візуальний огляд техніки, після чого, якщо причина виходу з ладу плити не така очевидна, проводить комплексну діагностику. Виявивши її, майстер ремонту газових плит безпосередньо береться до усунення несправності.

Якість та швидкість повернення газового обладнання до робочого стану залежить від того, чи є у фахівця із собою необхідні запасні частини, деталі та витратні матеріали.

Чому вибирають нас

Сервіс побутових послуг Master911 надає широкий спектр послуг: підключення газової плити, проведення технічного обслуговування, планове прочищення пальників та фільтрів, перевірка на герметичність контактів та з'єднань, профілактичний огляд та ремонт будь-якого рівня складності.

Маркетплейс Master911 приймає заявки на будь-яку з необхідних робіт у час доби. При оформленні заявки замовнику слід зазначити, у чому полягає некоректність роботи газової плити, варильної поверхні або духовки, вказати компанію-виробника, модель та рік її випуску. Всі ці відомості дозволяють майстру, який прибув за вказаною адресою, зробити діагностику та ремонт прямо на місці.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок та моделей

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявку на технічне обслуговування, профілактичний огляд, діагностику та ремонт газових плит від усіх відомих на сьогодні виробників. Висококваліфіковані фахівці, які виїжджають додому до замовника, мають великий досвід у ремонті газового обладнання від таких торгових марок: Ariston, Beko, Bosch, Candy, Gorenje, Electrolux, Indesit, Zanussi та багатьох інших, незалежно від року випуску та моделі побутової техніки.

Ціна ремонту газових плит

Розраховуючи вартість ремонту газової плити, майстер бере до уваги складність поломки, загальний обсяг майбутніх ремонтних робіт, а також ціну тих запасних частин, деталей та витратних матеріалів, які будуть використані під час його проведення.

Поширені несправності газових плит

Самі найпоширенішими скаргами на некоректну роботу газового обладнання, які згадуються в заявках від замовників, виступають такі:

 • збій системи газ-контролю;
 • не працює електричний підпал (немає іскри чи ні клацання);
 • конфорка коптить або мимоволі вимикається в процесі роботи;
 • пальник дає надто маленьке або асиметричне полум'я;
 • спостерігаються труднощі у провертанні регулюючих ручок;
 • не включається духова шафа;
 • не вдається виставити бажаний режим або потрібну температуру духовки;
 • фактична температура духовки після нагрівання не відповідає виставленій;
 • чути сторонній шум;
 • відчутно характерний запах газу (можливий витік!).

Більшість перелічених вище проблем у роботі газової плити, духовки або варильної поверхні є наслідком порушення правил експлуатації, прописаних виробником техніки в інструкції, що додається. Наприклад, однією з причин збою в роботі техніки є використання каструль, сковорідок і казанів з малим діаметром, а також частого приготування страв при максимально допустимому режимі.

Багато господарок у догляді за плитою обмежується тим, що регулярно її миють від забруднень. Але цього далеко не достатньо.

Виїжджаємо у всі райони Миколаєва та передмістя

Ремонт газових плит у Миколаєві та в інших населених пунктах Миколаївської області (Очаків, Миколаїв, Южноукраїнськ, Первомайськ, Нова Одеса, Снігурівка, Вознесенськ, Березнегувате, Доманівка, Врадіївка, Воскресенське, Ольшанське, Веселинове, Олександрівка, Арбузинка, Братське, Криве Озеро, Березанка, Казанка), - один із ключових напрямків діяльності маркетплейсу Master911.

Зважаючи на всі незручності та потенційні ризики, пов'язані з виходом з ладу газового обладнання, ми цілодобово приймаємо заявки на ремонт техніки.

Для виклику фахівця додому необхідно заповнити заявку із зазначенням таких даних: тип несправності газової плити, варильної поверхні або духовки, компанію-виробника, модель та рік випуску техніки.

Після обробки заявки, у максимально стислий термін (як правило, протягом трьох годин) майстер виїжджає за вказаною клієнтом адресою не лише в межах міста Миколаєва, а й у його передмісті. Фахівцями використовуються виключно оригінальні витратні матеріали, запасні частини та деталі, які рекомендуються конкретним виробником побутової техніки.

Після закінчення ремонту клієнт отримує на руки акт про виконання робіт і гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Якщо Вам необхідний якісний та оперативний ремонт газової плити в Миколаєві та передмісті (Воскресенське, Шевченкове, Полігон, Святомиколаївка, Мішково-Погорілове, Калинівка, Галицинове, Лимани, Миколаївське, Котляреве, Костянтинівка, Весняне, Крива Балка, Сливине та ін.) – звертайтесь до сервісу побутових послуг Master911.