Ремонт бойлера у Миколаєві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Миколаєві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Цінові пропозиції по ремонту бойлерів від найкращих майстрів у Миколаєві

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Валерій С

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Миколаєві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Миколаєві

Відгуки по ремонту бойлерів у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ушкодження, що часто зустрічаються при роботі водонагрівача

 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Якщо напір у водопроводі в межах норми, а клапан підтікає, це може вказувати на те, що за термін використання він забився частинками іржі та накипу. Щоб вирішити проблему, необхідно виконати заміну клапана.
 • Потрібна заміна магнієвого анода в бойлері. Єдиним захистом стінок ємності для води та зварних швів від корозії та руйнування служить анод, виготовлений з магнієвого сплаву. Несвоєчасна заміна анода (за умови використання води низької якості) призводить до руйнування емалевого покриття або стінок ємності, що в кінцевому підсумку спричинить утворення течі бойлера.
 • Ремонт, заміна ТЕНа бойлера. Якщо неможливо запустити, слабко гріє воду або чути сторонні звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частим наслідком того, що нагрівальний прилад покрився накипом, є низька якість води, що підігрівається, максимальна інтенсивність застосування, фізичне зношування. Отже, потрібно робити регулярне очищення, а при необхідності та заміну старих деталей.
 • Заміна, перевірка або ремонт вказівника температури в бойлері. Коли регулятор температури у водонагрівачі поламався, потрібно його змінити. На збій у роботі можуть вказувати такі фактори: невідповідність виставленої температури води, не відключається нагрівання, постійні зміни параметрів на дисплеї, на моніторі приладу висвітлюється помилка.
 • Заміна терморегулятора (термостату) бойлера. У випадку, коли термостат не регулює температуру нагріву, тоді вода починає перегріватися або не зможе досягати виставленої температури, що в результаті призведе до перевитрати електричної енергії та інших прикрих наслідків..

Зверніть увагу!

 • Не потрібно ремонтувати бойлер власноруч. Не намагайтеся самі робити ремонт бойлера вдома, використовуючи поради з відеороликів на youtube. Виробники бойлерів зовсім не рекомендують це виконувати. Як показує практичний досвід, непрофесійний, самостійний, дилетантський ремонт призводить до ще більшого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися послугою з ремонту бойлера підозрілих фахівців. Послуга з налагодження, надана "умільцем" сумнівної кваліфікації - небезпечна витівка, так само як і ремонт власними силами. Це, звичайно, пояснюється тим, що такий "фахівець з бойлерів" не бажає брати на себе якусь відповідальність і так само не надає жодних письмових гарантій на виконані послуги.

  Достатньо часто, якщо обладнання вдруге вийде з ладу, то з подібними умільцями більше немає зв'язку або вони не поспішають приходити. Ми рекомендуємо навчених, надійних, перевірених, пунктуальних та ввічливих техніків з великим досвідом роботи, починаючи від чищення, обслуговування, монтажу та аж до складного ремонту водонагрівача!

Робота ведеться з усіма популярними виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet) та безліччю інших!

Що ви отримуєте?

Кожен наш замовник зможе завжди розраховувати на професійного спеціаліста з бойлерів, який зможе надати цілу низку послуг з встановлення, ремонту, діагностики бойлера, обслуговування або чищення побутового водогрійного агрегату будь-якого рівня складності та практично всіх відомих виробників!

Ряд найважливіших позитивних факторів сервісу з ремонту та обслуговування бойлера у Миколаєві Master911:

 • Договір. Після завершення робіт надаємо акт виконаних послуг.
 • Цілодобовий прийом заяв. Ми працюємо за графіком 24/7, можете звертатися у будь-який час.
 • Фіксована ціна послуг. Є постійною вартістю послуг, вона відповідає прайсу і не змінюється після приходу техніка додому, без неприємних сюрпризів.
 • Видача гарантії. Гарантійні зобов'язання на сервісні послуги та змонтовані блоки, деталі, запчастини, вузли.
 • Гнучкий спосіб оплати. Можливість оплати за послуги безготівковим переказом, банківською карткою або готівкою.
 • Екстрений виїзд. Приїжджаємо за вказаною домашньою адресою протягом 3-4 годин.
 • Реальні ціни. Ми маємо прийнятні прайс-листи, які відповідають кваліфікації техніка. Ви, безумовно, знатимете, скільки коштує ремонт бойлера, ще до приходу нашого виконавця.
 • Чистота, ввічливість, акуратність, відповідальність, пунктуальність та компетентність наших майстрів. Після закінчення робіт до послуги включено обов'язкове прибирання місця роботи.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлера у Миколаєві дуже просто, на все піде не більше 2 хвилин:

 1. Подання замовлення. Оформити заяву на виклик техніка з ремонту водонагрівачів у Миколаєві ви зможете на сайті або за телефоном.
 2. Треба відповісти на запитання. Для створення заявки важливо відповісти на питання, що деталізують. Після чого ми можемо відповісти на запитання на тему ціни (як, наприклад, "яка ціна ремонту бака бойлера, скільки коштує заміна терморегулятора, як довго чекати приходу фахівця?").
 3. Прибуття спеціаліста плюс послуга. Через 2-3 години після подачі замовлення технік прибуває за вказаною адресою для надання сервісних послуг.

Виклик фахівця з виправлення бойлера у Миколаєві та по Миколаївській області

Потрібна перевірка, обслуговування, регулювання чи ремонт водогрійного обладнання у Миколаєві? Ви зможете розраховувати на нас - вирішуємо питання за 1 приїзд, у нас оригінальні запчастини, фіксовані розцінки, даємо гарантію!

Можливість виклику спеціаліста по всіх селах, містах та селищах Миколаївської області

Виконавці знаходяться в будь-яких селищах, селах і містах області (Очаків, Миколаїв, Южноукраїнськ, Первомайськ, Нова Одеса, Снігурівка, Вознесенськ, Березнегувате, Доманівка, Врадіївка, Воскресенське, Ольшанське, Веселинове, Олександрівка, Арбузинка, Братське, Криве Озеро, Березанка, Казанка), у зв'язку з цим зазвичай ми прибуваємо в день виклику!

Виїзд техніка в передмістя Миколаїва

Коли потрібно запросити техніка в передмістя Миколаїва (Воскресенське, Шевченкове, Полігон, Святомиколаївка, Мішково-Погорілове, Калинівка, Галицинове, Лимани, Миколаївське, Котляреве, Костянтинівка, Весняне, Крива Балка, Сливине), це зазвичай займає за часом дещо довше.

Виїзд по Миколаїву

У тому випадку, якщо ви оформляєте замовлення на виїзд в межах Миколаїва, зазвичай приїжджаємо через 2,5-3 години після отримання заяви.

Заходьте на сайт або телефонуйте в сервіс побутової техніки Master911 вже зараз і будьте впевнені у швидкому отриманні, гідній якості та позитивному результаті послуг від пунктуальних, відповідальних, перевірених, ввічливих і компетентних техніків!