Встановлення газової колонки у Миколаєві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Миколаєві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Миколаєві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Миколаєві

Відгуки по встановленню газових колонок у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійне встановлення, ремонт, налагодження, сервісне техобслуговування газових колонок може здійснюватися виключно грамотним, досвідченим і надійним (перевіреним) майстром, який має допуск до газових робіт. Підключення газової колонки повинно проводитися з дотриманням встановлених стандартів пожежної безпеки (належного діаметру газоходу, природної вентиляції, якості (негорючості) матеріалів, що примикають до влаштування поверхонь тощо).

Етапи монтажу газових колонок:

 1. При необхідності демонтаж проточного водонагрівача;
 2. Випробування щодо хорошої тяги у вентиляційному каналі;
 3. Підготовка місця монтажу;
 4. Закріплення водонагрівача до стіни або меблів;
 5. Врізання колонки у водопровід;
 6. Підключення газового шлангу;
 7. Підключення до димаря;
 8. Перевірка герметичності всіх стиків газового контуру, а також на ділянці приєднання до основної системи.

Виконавці сервісу послуг Master911 володіють досвідом роботи з газовими колонками різних виробників, марок, моделей: Еталон (Etalon), Юнкерс (Junkers), Мора (Mora), Грандіні (Grandini), Росс (Ross), Іммергаз (Immergas), Міле (Miele), Матрікс (Matrix), Бош (Bosch), АЕГ (AEG), Термет (Termet), Мілла (Міла/Milla), Термолайн (Termoline), Аквахіт (Aquaheat), Герман (Hermann), Вестен (Westen) ), Електролюкс (Electrolux), Рода (Roda), Крауф (Krauf), Рока (Roca), Горіння (Gorenje), Роктерм (Rocterm), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Ферролі (Феролі/Ferroli), Арістон (Ariston), Піраміда (Pyramida), Нескар (Neckar), Термона (Thermona), Термекс (Thermex), Нева (Neva), Демрад (Demrad), Аміна (Amina), Атлантик (Atlantic), Вісманн (Вісман/Viessmann), Самсунг ( Samsung), Саванна (Савана/Savanna), Протерм (Protherm), Новатек (Nova Tec), Діон (Dion), Кайзер (Kaiser), Астон (Aston), Атон (Aton), Зануссі (Занусі/Zanussi), Беретта ( Берета/Beretta), Данко (Danko), Сакура (Sakura), Селена (Selena) та інших.

Увага! Рекомендуємо не користуватися пропозиціями підозрілих фахівців

Запросивши майстра з "вулиці" для ремонту, підключення та встановлення газової колонки у Миколаєві, Ви ризикуєте не лише справністю, працездатністю, гарантією, цілісністю пристрою, а й власним здоров'ям та життям своїх рідних та сусідів.

Спеціаліст неперевіреної професійної підготовки не захоче брати відповідальність на себе за ваш водонагрівач, також ви не зможете отримати акт про виконані роботи, як і гарантійні умови.

Як складається наша вартість?

Ціна встановлення газової колонки на рівні середньоринкової, зафіксована прайсом, якого дотримуються фахівці нашого сервісу послуг. Це виключає можливість маніпуляцій із розцінками.

Для визначення, до якого виду належатиме потрібна допомога: нестандартна (дуже рідко зустрічається) або стандартна (типова), нам бажано поставити кілька уточнюючих питань.

Нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (неможливо визначити)

У послугі/несправності, що нечасто зустрічається, непросто визначити заздалегідь об'ємність майбутніх робіт, з цієї причини кошторис калькулюється виконавцем після закінчення діагностики. Ми даємо гарантію, що вона незмінно відповідає затвердженому прейскуранту.

Стандартна (типова) послуга/проломка

У тому випадку, якщо йдеться про базову послугу (або поломку, що часто зустрічається), як, наприклад, "вартість установки газової колонки", то точна ціна відома попередньо, ще до появи фахівця, вона зафіксована і постійна.

>

Повна вартість послуги з демонтажу, налагодження, перевірки, діагностики, монтажу газових колонок у Миколаєві може залежати від ступеня складності несправності, вартості на витратні матеріали та транспортних витрат.

Що отримують наші замовники?

Головні фактори сервісу Master911:

 • Графік подачі замовлень на виклик майстра - 24/7;
 • Охайність, акуратність майстра та ретельне прибирання місця роботи;
 • Надання гарантій на всі виконані послуги та змінені запчастини, до того ж акта про виконання робіт;
 • Підготовленість, пунктуальність, ввічливість та доброзичливе ставлення виконавців;
 • Початкова консультація, зорієнтуємо вартість послуг у процесі подачі замовлення;
 • Зручний спосіб оплати послуг;
 • Швидкий прихід майстра (зазвичай через три години після подачі замовлення);
 • Невеликі, фіксовані та обґрунтовані тарифи.

Додаткові переваги:

 • Практичний досвід. Наш сервіс співпрацює лише з досвідченими професіоналами, які мають допуск до газових робіт. Під час підписання договору про співпрацю ми перевіряємо дані паспорта, проводимо іспит на компетентність.
 • Великий спектр послуг в одному офісі. Ми здатні надати професійні побутові сервісні послуги у найширшому спектрі. Наші майстри приїжджають на виклик для діагностики, усунення різних несправностей або технічного обслуговування (пральна машина, кондиціонер, газова колонка, холодильник, бойлер, газовий казан тощо). Також ви зможете замовити вивіз побутових відходів (сміття), збирання меблевих конструкцій, проведення будівельних, електромонтажних, сантехнічних та багатьох інших видів діяльності. Сервіс побутового ремонту Master911 дає можливість у будь-яких ситуаціях звертатися за допомогою виключно до професійних, перевірених, надійних фахівців, замість того, щоб щоразу шукати нового виконавця на інших (іноді й підозрілих) сайтах.
 • Швидкість роботи. Заповнивши заявку на будь-яку послугу (як, наприклад, демонтаж/монтаж газової колонки у Миколаєві, ремонт проточного водонагрівача у Миколаєві, налагодження, перевірка, встановлення газових колонок у Миколаєві і т.д.), наш замовник досить швидко отримує зв'язок з техніком, який знаходиться зараз неподалік. Логістика нашого сервісу дає можливість прийти техніку протягом 2-3 годин після заповнення заявки.
 • Виконання гарантійних умов. Прийняття на себе зобов'язань та відповідальності за послуги та замінені в процесі налагодження деталі, комплектуючі, запасні частини, що надаються професіоналами сервісу, підтверджують наші гарантії, які ми надаємо кожному замовнику.</li >

Як викликати майстра зі встановлення газових колонок у Миколаєві додому?

 1. Подайте замовлення. Безпосередньо на веб-сайті або зв'язавшись з нашим диспетчером у телефонному режимі.
 2. Відповідайте на низку основних уточнюючих питань. На підставі прийнятих додаткових даних про вашу побутову техніку та послуги, що цікавлять, ми надаємо цілком конкретну консультацію і зможемо визначитися за ціною налагоджувальних, настановних, ремонтних, монтажних робіт ще до приходу виконавця додому.
 3. Безпосереднє надання послуг. Орієнтовно протягом 3-х годин після подання замовлення виконавець виїжджає за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість виконання ремонтних робіт - від півтори до двох годин.

Майстри Master911 працюють у Миколаєві і виїжджають по Миколаївської області

Коли Вас цікавить встановлення газового водонагрівача у Миколаєві недорого, оперативно, професійно та надійно, телефонуйте у сервіс побутових послуг Master911.

Виїзд по Миколаїву

Тим, хто знаходиться в межах міста Миколаїва, можна чекати на прихід кваліфікованого виконавця, який має допуск до виконання такого виду робіт, вже через три-чотири години після подання заявки.

Виїзд майстра по Миколаївській області

Практично у всіх селах, містах, селищах Миколаївської області (Очаків, Миколаїв, Южноукраїнськ, Первомайськ, Нова Одеса, Снігурівка, Вознесенськ, Березнегувате, Доманівка, Врадіївка, Воскресенське, Ольшанське, Веселинове, Олександрівка, Арбузинка, Братське, Криве Озеро, Березанка, Казанка) у нас є досвідчені, перевірені, підготовлені фахівці, завдяки чому на прибуття майстра можна розраховувати у день оформлення заявки.

strong>

Виїзд до приміських селищ Миколаїва

На приїзд майстра до передмістя Миколаїва (Воскресенське, Шевченкове, Полігон, Святомиколаївка, Мішково-Погорілове, Калинівка, Галицинове, Лимани, Миколаївське, Котляреве, Костянтинівка, Весняне, Крива Балка, Сливине) може знадобитися часу трохи більше - приблизно п'ять-шість годин.

Звертайтеся до сервісу перевірених фахівців Master911. Чекаємо на ваш дзвінок! Техніки надають гарантійні умови для монтажу проточного водонагрівача у Миколаєві. Додатковий позитивний момент – досить низька та постійна вартість монтажу побутового обладнання.