Чистка газового котла у Миколаєві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Миколаєві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Миколаєві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Миколаєві

Відгуки по чистці газових котлів у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Огляд, налаштування автоматики та чистка продуктів згоряння побутового газового пристрою є невід'ємною частиною технічного обслуговування теплогенеруючого обладнання. Зараз є два типові прийоми очищення теплообмінника: механічний (ручний, за допомогою йоржика) та хімічний (промивання кислотами).

Систематичне проведення чищення котла (раз на рік, перед початком опалювального сезону) передбачає такі позитивні результати:

 • зменшується витрата газу і піднімається тепловіддача опалювального обладнання;
 • зменшується викид вуглекислого газу, що сприяє покращенню екологічної обстановки;
 • збільшується термін надійної служби газової апаратури.

Симптоми, що вказують на те, що газовий агрегат потребує чищення, профілактики, промивання:

 • перегрів циркуляційного насоса;
 • недоцільна витрата газу без зміни налаштувань експлуатації газового приладу;
 • самовільне вимкнення газового пальника;
 • слабкий тиск води в крані;
 • для нагрівання потрібно більше часу, ніж зазвичай.

За відсутності регулярного ТО, що відповідає догляду за теплообмінниками газової апаратури, накопичені різного роду забруднення призведуть до прикрих результатів:

 • до перегріву (закипання) теплообмінника;
 • зниження віддачі його діяльності;
 • відмови в роботі.

Наші виконавці пропонують весь комплекс сервісних послуг з чищення домашніх газових котлів різних моделей і років виготовлення: Термекс (Thermex), Радіант (Radiant), АОГВ Житомир, Термона (Thermona), Соллі (Солі/Solly), Рода (Roda), Атем (Аtem), Атон (Aton), Грандіні (Grandini), Сіменс (Siemens), Новатек (Nova Tec), Данко (Danko), Шафутекс (Chaffoteaux), Елексія (Elexia), Альфа (Alpha), Тепловіст (Teplowest), Арістон (Ariston), Кітурамі (Kiturami), Геліос (Helios), АЕГ (AEG), Нобель (Nobel), Протерм (Protherm), Будерус (Buderus), Тіберіс (Tiberis), Гореньє (Gorenje), Електролюкс (Electrolux), Індезит (Indesit), Шафуто (Chaffoteaux), Samsung (Samsung), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Роктерм (Rocterm), Рока (Roca), Део (Daewoo), Демрад (Demrad), Ренс (Rens), Ферролі (Феролі/Ferroli), Іммергаз (Immergas), Вулкан (Vulkan), Нав'єн (Navien), Різон (Reeson), Маяк, Герман (Hermann), Юнкерс (Junkers), Бош (Bosch), Колві (Kolvi), Бонжуані (Bongioanni), Беретта (Берета/Beretta), Вісманн (Вісман/Viessmann), Термет (Termet), Вольф (Wolf), Фондітал (Fondital), Баксі (Baxi), Вестен (Westen), Сайм (Sime).

Фахівці сервісу послуг Master911

Всі наші майстри перед прийомом на роботу проходять іспит, тестування чи співбесіду, як у будівельних училищах, коледжах. Усього лише п'ятнадцять чоловіків зі 100 набирають прохідний бал – 4,5. Наші фахівці дуже серйозно ставляться до своїх обов'язків, виявляють доброзичливість, ввічливість і пунктуальність, не вживають нецензурної лексики, не курять, а після надання послуг прибирають місце роботи. Техніки приходять зі своїми інструментами, і якщо це необхідно, беруть обладнання в сервісний пункт.

Як складається розцінка?

Ціна чистки газової апаратури у Миколаєві

Загальна вартість чистки газового опалювального котла у Миколаєві та регулярне виконання ТО апарату в більшості варіантів вийде на 85% дешевше, ніж налагодження газового пристрою, що вийшов з ладу.

Розцінки на стандартні послуги наведені в прейскуранті (без урахування вартості запчастин, які, ймовірно, доведеться замінити на нові в ході проведення ремонту, а також автотранспортних витрат).

Ви заздалегідь маєте відомості про вартість робіт

Щоб Ви могли знати чітку ціну професійної чистки газового опалювального котла у Миколаєві, ми зобов'язані ставити уточнювальні питання у момент оформлення замовлення на відвідування майстра. У випадку, якщо потрібна послуга стандартна, плата не може змінюватися.

Але окремі роботи важко оцінити за словами клієнта

Бувають випадки, коли за неточними або непрофесійними поясненнями проблеми, що виникла, важко назвати причину несправності та визначити обсяг, характер і складність передбачуваних робіт. Не треба переживати, в таких ситуаціях кошторисний розрахунок формується вже на місці й точно відповідатиме прайсу. Технік докладно пояснить, як визначається розцінка.

Сервіс домашнього ремонту Master911 суворо відстежує звіти фахівців та ринкові ціни на всі замовлення.

Що ви будете мати?

Переваги сервісу Master911:

 • Всі види очищення. Ми робимо чищення газових побутових агрегатів практично від усіх відомих виробників, найрізноманітніших модифікацій та вікових груп.
 • Здійснюємо перевірку якості виконання кожного замовлення. Master911 здійснює контроль за станом якості послуг, що надаються сервісними фахівцями. У разі виникнення будь-яких зауважень до наданої послуги, ми приймемо ваші побажання та запевняємо Вас у тому, що фахівець виправить недоліки.
 • Екстрений виїзд. Майстер з обслуговування та чистки  газового побутового котла у Миколаєві вдома виконає послуги протягом двох годин, виходячи зі ступеня засмічення та варіанта чищення.

І на додаток:

 • Швидкий прихід майстра. Орієнтовно протягом трьох годин з моменту подання заявки.
 • Чистота, порядок, прибирання робочого місця. Фахівці обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Фіксовані ціни. У сервісах Master911 постійна вартість, і вона не може змінюватися після приходу фахівця.
 • Справедливі та доступні тарифи. Ціна роботи відповідає майстерності техніки.
 • Договірні відносини. Після закінчення надання послуг ви отримаєте на руки акт про виконані роботи.
 • Страхування. У випадку, якщо ви раптом зіткнулися з неналежним ставленням виконавця, звертайтеся до служби технічної підтримки нашого онлайн-сервісу, і ми обов'язково допоможемо вирішити спірний момент.
 • Забезпечення гарантійних зобов'язань. Гарантійні зобов'язання на встановлені запчастини та надані послуги.
 • Зручна оплата. Приймаємо розрахунок карткою, безготівковий переказ та готівку.
 • Цілодобовий прийом заявок, без свят та вихідних. Телефонуйте у будь-який день та зручний час.

Виконуємо роботи з виклику майстра по Миколаївській області

Наші майстри працюють у передмісті Миколаїва

Прибуття спеціаліста до передмістя Миколаїва (Воскресенське, Шевченкове, Полігон, Святомиколаївка, Мішково-Погорілове, Калинівка, Галицинове, Лимани, Миколаївське, Котляреве, Костянтинівка, Весняне, Крива Балка, Сливине) може зайняти трохи більше часу – 4-6 годин.

Приймаємо заявки на обслуговування газового обладнання на території міста Миколаїва

У тому випадку, якщо вас цікавить професійне, ефективне, якісне чищення газової апаратури у Миколаєві у вас вдома і живете ви у місті, то зазвичай через 3 години з моменту оформлення замовлення кваліфікований виконавець, який володіє достатніми знаннями прибуває на вашу адресу.

Працюємо на виїзді по Миколаївській області

Наш сервіс має техніків майже у всіх населених пунктах Миколаївської області (Очаків, Миколаїв, Южноукраїнськ, Первомайськ, Нова Одеса, Снігурівка, Вознесенськ, Березнегувате, Доманівка, Врадіївка, Воскресенське, Ольшанське, Веселинове, Олександрівка, Арбузинка, Братське, Криве Озеро, Березанка, Казанка), завдяки чому зазвичай спеціаліст прибуває того ж дня, коли подали заявку на виклик.

Наш сервіс з чистки та обслуговування домашніх газових котлів у Миколаєві у вас вдома дозволяє значно зберегти як тимчасові витрати, так і автотранспортні витрати. Часом, через високу сезонну завантаженість, прихід техніка може бути перенесений на інший день.