Ремонти духовок, вбудованих варильних поверхонь, склокерамічних плит або електроплит прийнято умовно розділити на три види: складний (капітальний), середнього рівня складності та простий.

 • Послуги ремонту високого ступеня складності означають заміну основних конструктивних елементів склокерамічних плит, вбудованих варильних поверхонь, електроплит або духових шаф, до такого ремонту зараховують відновлення або заміну таймерів, блоків управління, електронних плат, сенсорних панелей і т.д.
 • Роботи незначної складності з ремонту кухонної електроплити у Дрогобичі означають проведення діагностичних робіт для обладнання, виправлення механічних дефектів, очищення, вимушену заміну пошкоджених допоміжних елементів: ручки перемикача, мережевого електропроводу, зламаної вилки й так далі.
 • Ремонт електроплити у Дрогобичі середнього рівня складності вимагає від майстра технічних знань, досить високої кваліфікації й навичок, оскільки найчастіше він пов'язаний з електротехнікою. В ході ремонту виконавець реставрує, змінює або налагоджує зношені деталі, прилади, вузли.

Сервіс Master911 оформить заявки на підключення, ремонт і діагностику класичних електроплит, вбудованих варильних поверхонь, духових шаф або склокерамічних плит у Дрогобичі різного рівня складності фактично від усіх популярних фірм. Наприклад: Кайзер (Kaiser), Ханса (Hansa), Арістон (Ariston), Фагор (Fagor), Аміка (Amica), Індесіт (Indesit), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG), Смег (Smeg), Норд (Nord), Інтерлайн (Interline), Бош (Bosch), Гефест (Gefest), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електра, Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Карпати/ Karpaty), Канді (Candy), Самсунг (Samsung), Грета (Greta), Піраміда (Pyramida), Міле (Miele), Беко (Beko), Дружківка.

Яким чином формується ціна?

Всі наші майстри працюють за затвердженим прайсом, що цілком відкидає ймовірність якихось махінацій із цінами на надані послуги. Провести професійний ремонт значно доцільніше, ніж придбати нову техніку. У сервісі побутових послуг Master911 чесна, розумна, адекватна та прозора політика цін.

Однак непоодинокі випадки, коли без очного обстеження практично неможливо чітко визначити, який саме ремонт електричних побутових агрегатів необхідний. У таких випадках ми зможемо назвати лише наближену вартість ремонту електроплит у Дрогобичі, а уточнений розрахунок буде відомий майстром вже після проведення діагностики. Ми гарантуємо те, що загальна ціна ремонту вбудованих варильних панелей, електроплит, духових шаф або індукційних плит у Дрогобичі завжди буде цілком узгоджена із затвердженим прейскурантом.

Які переваги Ви отримаєте?

 • Швидкий приїзд професійного техніка.
 • Зручний для вас спосіб розрахунку. Оплата виконується різними зручними варіантами: готівкою, банківською картою або безготівковим переказом.
 • Завчасно відома розцінка. Вартість будь-якої потрібної послуги точно відповідає прайсу, який затверджений і названий завчасно. Ще до прибуття майстра на вашу адресу ви будете вже зорієнтовані в ціні та знатимете, скільки коштуватиме, наприклад, ремонт склокерамічних плит, духових шаф, кухонних електроплит або варильних панелей у Дрогобичі.
 • Економія Ваших коштів. Завдяки тому, що наші техніки розташовані близько від вас, транспортні витрати мінімальні.
 • Демократична ціна. Ціна буде завжди конкурентною, фіксованою, середньоринковою і відповідатиме компетентності, знанням і досвіду виконавця.
 • Цілодобове приймання заявок на виїзд техніка за адресою.
 • Доброзичливе ставлення, акуратність, ввічливість і пунктуальність. Після закінчення ремонту наші фахівці неодмінно прибирають своє робоче місце.

Особливості

 • Договірні відносини. Ми видаємо акт виконаних робіт.
 • Гарантія. Усі надані послуги й замінені в ході ремонтних робіт запасні частини підлягають гарантії.
 • Великий набір послуг в одному місці. Маркетплейс створювався для замовлення послуги компетентного, кваліфікованого, перевіреного сантехніка, електрика, виконавця електромонтажних робіт, також є можливість замовити складання меблів, вивіз сміття, чищення дивана й так далі.
 • Наявність практичного досвіду. Співпрацюємо тільки з професіоналами у своїй сфері. До початку співпраці майстер складає іспит, тестується за певними параметрами, проходить співбесіду й передає паспортні дані, що підтверджують особу.

Яким чином можна оформити виклик фахівця?

 1. Подача заявки на виклик. Зробити це ви зможете за допомогою запропонованої на веб-сайті форми або в телефонному режимі.
 2. Питання, що прояснюють деталі збою в роботі духових шаф, електроплит, варильних поверхонь або склокерамічних плит. Дайте відповідь на кілька уточнювальних питань: модель, тип, вік електроплити, виробник, причина виклику майстра.
 3. Надання основної консультації, підтримки, рекомендації та, якщо треба, допомоги. Ще до прибуття фахівця ми можемо надати основну консультацію і вкажемо ціну подальшої послуги.
 4. Прибуття виконавця додому. Зазвичай протягом трьох годин після подачі заявки наш майстер прибуває додому.

Замовлення фахівця з налагодження варильних поверхонь, електричних плит, склокерамічних плит або духовок у Дрогобичі і по всій території Львівської області

Терміновий виїзд техніка по місту у Дрогобичі

У випадку, якщо вам потрібен професійний сервіс варильних панелей, склокерамічних плит, побутових електроплит або духовок у Дрогобичі, в т.ч. й індукційних плит, і ви проживаєте в межах міста, то вже через 3 години після подачі заявки кваліфікований виконавець, що володіє технічними знаннями, необхідними навичками та практичним досвідом, приїжджає за вашою адресою.

Виїзд в передмістя Дрогобича

На приїзд виконавця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 5-6 годин

Ми виїжджаємо в селища, села, міста по Львівській області

Практично в кожному населеному пункті наш маркетплейс має своїх виконавців, які в більшості випадків приїжджають до клієнта в той же день, коли оформили замовлення. У деяких ситуаціях, як в розпал сезону з інтенсивною завантаженістю, приїзд виконавця додому може бути перенесений на інший день. Ваше замовлення послуг в сервісі Master911 допомагає серйозно заощадити ваш час та автотранспортні витрати.

Зона обслуговування Дрогобич