Ремонт електричної плити у Кривому Розі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Кривому Розі

Валерій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Григорій В

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Кривому Розі

Відгуки по ремонту електричних плит у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонтних робіт побутових електроплит, склокерамічних плит, духових шаф або варильних поверхонь потрібно умовно розподілити на три види: середнього ступеня складності, простий і капітальний (складний).

 • Дрібний ремонт кухонної електричної плити у Кривому Розі передбачає виконання діагностики електрообладнання, чищення, усунення механічних дефектів, заміну допоміжних вузлів, що вийшли з ладу: ручки перемикача, мережевого кабелю, зламаної вилки і так далі.
 • Послуги ремонту електроплити у Кривому Розі найвищого ступеня складності - це, як правило, заміна першорядних конструктивних вузлів вбудованих варильних панелей, побутових електроплит, склокерамічних плит або духовок, до такого ремонту відносять заміну або відновлення електронних плат, сенсорних панелей, таймерів, блоків керування тощо.
 • Середній ремонт передбачає наявність технічних знань, навичок та досить високої кваліфікації, оскільки зазвичай він пов'язаний з електромеханікою. Під час ремонту майстер відновлює, змінює або налагоджує деталі, що вибули з ладу, окремі вузли, прилади.

Сервіс послуг Master911 прийме заявки на проведення діагностичних робіт, підключення та виконання ремонту склокерамічних плит, електроплит, духових шаф або варильних поверхонь різного рівня практично від усіх відомих виробників. Наприклад: Ariston (Арістон), Gorenje (Гореньє), Beko (Беко), Zanussi (Зануссі), Ardo (Ардо), Electrolux (Електролюкс), Whirlpool (Вірпул), Kaiser (Кайзер), Candy (Канді), Indesit (Індезіт) ), Fagor (Фагор), Asel (Асел), Atlant (Атлант), Електра, Pyramida (Піраміда), Liberty (Ліберті), Amica (Аміка), Miele (Мілі), Bosch (Бош), Nord (Норд), Hansa (Ханса), Teka (Тека), Siemens (Сіменс), AEG (АЕГ), Smeg (Сміг), Samsung (Самсунг).

Як формується ціна?

Виконати швидкий, недорогий та професійний ремонт значно доцільніше, ніж купити нову техніку. У сервісі домашнього ремонту Master911 розумна, прозора, адекватна та чесна політика цін. Усі майстри нашого сервісу працюють за чітко затвердженим цінником, що абсолютно виключає варіанти якихось маніпуляцій із розцінками на послуги.

Однак трапляються моменти, коли без очного огляду неможливо чітко визначити, який саме ремонт кухонних електроплит, духовок, варильних поверхонь або індукційних плит потрібний. У цих випадках ми назвемо лише приблизну вартість ремонту електроплит у Кривому Розі, а точний розрахунковий кошторис буде озвучений виконавцем вже після виконання діагностики. Ми гарантуємо те, що ціна на ремонт варильних панелей, електроплит, духових шаф або склокерамічних плит у Кривому Розі завжди буде точно узгоджена з затвердженим тарифом.

Що отримають наші клієнти?

 • Привітне ставлення, акуратність, ввічливість та пунктуальність. Наприкінці ремонту наші фахівці в обов'язковому порядку прибирають своє місце роботи.
 • Цілодобова подача заявок на виклик виконавця за адресою.
 • Екстрений виїзд знаючого фахівця.
 • Середня ціна ринку. Ціна буде конкурентною, фіксованою, середньоринковою і відповідатиме компетентності, досвіду та знанням майстра.
 • Зручний варіант оплати. Приймаємо оплату як готівкою, так і безготівковими перерахуваннями.
 • Економія. Завдяки тому, що наші майстри розташовані поблизу вас, автотранспортні витрати досить низькі.
 • Фіксована розцінка. Ціна будь-якої необхідної сервісної послуги суворо відповідає затвердженому прайсу. Ще до прибуття техніка додому ми вас зорієнтуємо у вартості, ви знатимете скільки коштує, наприклад, ремонт варильних поверхонь, кухонних електроплит, склокерамічних плит або духових шаф у Кривому Розі.

Особливості

 • Великий набір сервісних послуг в одному місці. Сервісна служба створювалася для заявки на послуги кваліфікованого, перевіреного, компетентного сантехніка, виконавця монтажних робіт, електрика, а також існує можливість замовити чищення м'яких меблів, збирання меблів, вивіз сміття та інше.
 • Наявність підтвердженого практичного досвіду. Ведемо співпрацю тільки з досвідченими, кваліфікованими та грамотними виконавцями. Перед початком співробітництва майстер проходить співбесіду, складає іспит, надає паспортні дані, що засвідчують його особу та тестується за встановленими параметрами.
 • Гарантійні зобов'язання. Усі послуги та встановлені в процесі ремонту запасні частини забезпечуються гарантійними зобов'язаннями.
 • Договірні відносини. Ми надаємо акт виконаних робіт.

Як можна подати заявку на виклик техніка?

 1. Як оформити заявку. Виконати це ви зможете шляхом заповнення на інтернет-сайті форми або зателефонувавши нам по телефону.
 2. Детальні питання. Дайте відповідь на низку деталізуючих питань: виробник, тип, вік, модель електроплити, причина виклику фахівця.
 3. Видання основної консультації, допомоги, підтримки та, якщо необхідно, рекомендації. Ще до приходу майстра ми можемо надати попередню підтримку та консультацію та зорієнтуємо за приблизною вартістю ймовірної послуги.
 4. Прибуття техніки за вказаною адресою. В середньому, через 2,5-3 години після оформлення заявки наш технік приходить за вказаною Вами адресою.

Заявка на виклик майстра з ремонту духових шаф, вбудованих варильних поверхонь, склокерамічних плит або класичних електроплит у Кривому Розі та по всій території Дніпропетровської області

Екстренний виїзд техніка містом Кривий Ріг

У випадку, якщо вам необхідний надійний сервіс класичних електроплит, варильних панелей, склокерамічних плит або духових шаф у Кривому Розі, у т.ч. і індукційних плит, і ви проживаєте в межах міста, отже, вже протягом 3-х годин після оформлення заяви, компетентний фахівець, який володіє необхідними навичками, великим досвідом і технічними знаннями, прибуває додому.

Виїзд майстра до передмість Кривого Рога

На прибуття спеціаліста до передмість може знадобитися трохи більше часу, в середньому п'ять-шість годин.

Ми виїжджаємо до селищ, сіл, міст по Дніпропетровській області

Майже у кожному місті, селищі, селі наш сервіс побутових послуг має своїх техніків, що в основному приїжджають до замовника у той же день, коли оформили заявку. Замовлення робіт з дому у сервісі побутового ремонту Master911 допомагає серйозно заощадити транспортні витрати та час. У певних випадках у розпал сезону з високою зайнятістю приїзд техніка може перенестись на інший день.