Ремонт електричної плити у Харкові

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Харкові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Харкові

Відгуки по ремонту електричних плит у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонти електроплит, склокерамічних плит, вбудованих варильних панелей або духовок прийнято умовно розбити на 3 типи: середнього рівня складності, простий і складний.

 • Складний (серйозний) ремонт електроплити у Харкові передбачає заміну першорядних конструктивних елементів, до подібного ремонту зараховують заміну або відновлення таймерів, сенсорних панелей, електронних плат, блоків керування тощо.
 • Дрібні ремонтні роботи кухонної електричної плити у Харкові мають на увазі проведення діагностики обладнання, виправлення механічних дефектів, чищення, заміну зіпсованих не ключових елементів: мережного дроту, обгорілої вилки, рукоятки регулювання і т.д.
 • Ремонтні роботи середньої складності передбачають наявність технічних знань, високої кваліфікації та досвіду, оскільки зазвичай вони пов'язані з електротехнікою. Під час робіт виконавець змінює, регулює чи реставрує непридатні деталі, вузли, прилади.

Сервіс послуг Master911 оформляє заявки на проведення діагностичних робіт, підключення та виконання ремонту варильних панелей, склокерамічних плит, електроплит або духових шаф різного рівня складності фактично від усіх відомих виробників: Candy (Канді), Asel (Асел), Smeg (Сміг), Bosch (Бош), Atlant (Атлант), Ardo (Ардо), Teka (Тека), Miele (Мілі), Gorenje (Гореньє), Samsung (Самсунг), AEG (АЕГ), Electrolux (Електролюкс), Fagor (Фагор), Електра, Pyramida (Піраміда), Kaiser (Кайзер), Hansa (Ханса), Zanussi (Зануссі), Liberty (Ліберті), Indesit (Індезит), Ariston (Арістон), Siemens (Сіменс), Amica (Аміка), Whirlpool (Вірпул), Beko (Беко), Nord (Норд).

Як вираховується вартість?

У нашому сервісі прозора, розумна, адекватна та чесна цінова політика. Всі фахівці нашого сервісу співпрацюють за заздалегідь затвердженим прайсом, що унеможливлює будь-які махінації з цінами на надані сервісні послуги. Проведення професійного ремонту відсотків на вісімдесят дешевше, ніж купівля нового обладнання.

Тут бувають ситуації, коли без огляду досить складно правильно визначити, який саме ремонт потрібен. У такому разі ми назвемо лише приблизну вартість ремонту електроплит у Харкові, а остаточний розрахунковий кошторис буде озвучено техніком вже після огляду. Ми гарантуємо, що сумарна ціна на ремонт електроплит, духовок, індукційних плит або варильних поверхонь у Харкові завжди точно відповідатиме затвердженому прайсу.

Які переваги Ви отримаєте?

 • Привітне ставлення, пунктуальність, ввічливість та акуратність. Після закінчення всіх процесів, наші майстри неодмінно прибирають своє місце роботи.
 • Зручний для вас варіант розрахунку. Приймаємо оплату різними зручними варіантами: безготівковим перерахуванням, готівкою або банківською карткою.
 • Середньоринкові ціни. Ціна буде конкурентоспроможною, середньоринковою, фіксованою та відповідатиме знанням, компетентності та досвіду виконавця.
 • Цілодобова подача заявок на виклик техніка за адресою.
 • Екстрений виїзд професійного фахівця.
 • Економія. Зважаючи на те, що наші фахівці розташовані поблизу, автотранспортні витрати мінімальні.
 • Завчасно відома вартість. Ціна будь-якої потрібної сервісної послуги неухильно відповідає затвердженому тарифу. Ще до приходу фахівця додому ми вас зорієнтуємо в ціні й дамо знати, скільки коштує, наприклад, обслуговування духовок, варильних панелей, електроплит або склокерамічних плит у Харкові.
 • .

Особливості функціонування сервісу Master911

 • Досвід. Ведемо співпрацю лише з кваліфікованими, грамотними та досвідченими професіоналами. До початку співпраці майстер проходить співбесіду, тестується за певними характеристиками, складає іспит та надає паспортні дані, що засвідчують його особу.
 • Договірні відносини. Ми видаємо акт про виконані роботи.
 • Забезпечення гарантії. На всі надані послуги та встановлені в процесі ремонту запасні частини поширюються гарантійні зобов'язання.
 • Великий спектр служб в одному місці. Сервісна служба створена для замовлення послуги кваліфікованого, перевіреного, компетентного виконавця монтажних робіт, електрика, сантехніка, а також можна замовити хімчистку дивана, вивіз сміття, складання меблів тощо.

Як можна оформити виклик фахівця?

 1. Подання заявки. Виконати це слід за допомогою заповненої форми на сайті або за телефонним дзвінком.
 2. Уточнювальні питання. Дайте відповідь на низку деталізуючих питань: виробник, модель, тип, вік електроплити, привід для виклику майстра.
 3. Надання вихідної консультації, допомоги, рекомендації і, якщо необхідно, підтримки. Ще до того, як прибуде майстер, ми надамо попередню консультацію та зорієнтуємо вартість ймовірної сервісної послуги.
 4. Приїзд техніка за вказаною адресою. Зазвичай через 2-3 години після подачі замовлення на виклик наш виконавець приїжджає додому.

Виклик фахівця з ремонту склокерамічних плит, електричних плит, духових шаф або варильних поверхонь у Харкові та по всій території Харківської області

Виїзд до міст, сіл, селищ по Харківській області

У кожному селищі, місті, селі наш сервіс побутових послуг має своїх фахівців, які в більшості випадків приходять за адресою у день подачі оформлення замовлення. В окремих випадках, пов'язаних із великою сезонною завантаженістю, приїзд фахівця додому може переміститися наступного дня. Замовлення робіт з дому у сервісі побутових послуг Master911 дозволяє значно заощадити транспортні витрати та час.

Терміновий виїзд майстра по місту Харків

Якщо вас зацікавив надійний ремонт вбудованих варильних поверхонь, духовок, побутових електроплит або склокерамічних плит у Харкові, у т.ч. і індукційних плит, і ви живете в межах міста, отже, через 2-3 години після подання заяви, висококваліфікований технік, що володіє технічними знаннями, великим досвідом і необхідними навичками, прибуває за потрібною адресою.

Виїзд до передмість Харкова

На приїзд виконавця до передмість може знадобитися трохи більше часу, в середньому п'ять-шість годин.