Ремонт електричної плити у Херсоні

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Херсоні, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Херсоні

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Херсоні

Відгуки по ремонту електричних плит у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонти склокерамічних плит, вбудованих варильних панелей, побутових електроплит або духових шаф можна умовно розбити на 3 види: простий, складний та середнього рівня складності.

 • Простий ремонт електричної плити у Херсоні передбачає проведення діагностики електрообладнання, усунення механічних поломок, чищення, заміну пошкоджених не ключових елементів: обгорілої вилки, мережевого кабелю, ручки перемикача і т.д.
 • Послуги ремонту електроплити у Херсоні високого ступеня складності передбачають заміну основних конструктивних складових склокерамічних плит, електроплит, духовок або вбудованих варильних поверхонь, до такого ремонту відносять заміну або відновлення сенсорних панелей, блоків управління, електронних плат, таймерів і т.д.
 • Роботи середньої складності вимагатимуть від майстра технічних знань, досвіду та досить високої кваліфікації, оскільки найчастіше вони пов'язані з електромеханікою. У процесі ремонту спеціаліст реставрує, регулює або замінює зношені окремі вузли, прилади, деталі.

Сервіс послуг Master911 оформить заявки на проведення діагностичних робіт, підключення та виконання ремонту вбудовуваних варильних поверхонь, склокерамічних плит, побутових електроплит або духовок різного рівня складності конструкції фактично від усіх відомих фірм. Наприклад: Pyramida (Піраміда), Електра, Atlant (Атлант), Smeg (Сміг), Beko (Беко), Nord (Норд), Fagor (Фагор), Ardo (Ардо), Teka (Тека), Indesit (Індезит), Siemens (Сіменс), Asel (Асел), Liberty (Ліберті), Electrolux (Електролюкс), Gorenje (Гореньє), Amica (Аміка), Ariston (Арістон), Kaiser (Кайзер), AEG (АЄГ), Whirlpool (Вірпул), Samsung (Самсунг), Bosch (Бош), Candy (Канді), Miele (Мілі), Zanussi (Зануссі), Hansa (Ханса).

Як саме формується розцінка?

Всі наші техніки співпрацюють за чітко затвердженим цінником, що виключає варіанти будь-яких маніпуляцій із вартістю сервісних послуг. Проведення надійного, своєчасного, професійного ремонту значно доцільніше, ніж придбання нової техніки. У нашому сервісі чесна, прозора, розумна та адекватна цінова політика.

Бувають випадки, коли без очного обстеження досить складно точно встановити, який ремонт потрібний. У цих випадках ми назвемо лише наближену вартість ремонту електроплит у Херсоні, а уточнений розрахунковий кошторис буде вказаний виконавцем вже на місці. У всіх випадках ми гарантуємо, що ціна на ремонт електроплит, духових шаф, індукційних плит або варильних панелей у Херсоні повною мірою відповідатиме затвердженому прейскуранту.

Які переваги Ви матимете?

 • Цілодобовий прийом замовлень на виклик техніка за адресою.
 • Середньоринкові ціни. Вартість завжди буде середньоринковою, конкурентоспроможною, фіксованою та відповідатиме компетентності, досвіду та знанням фахівця.
 • Економія Ваших фінансових коштів. Оскільки наші фахівці знаходяться недалеко, транспортні витрати є мінімальними.
 • Доброзичливе ставлення, ввічливість, пунктуальність та акуратність. Після закінчення ремонту наші техніки обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Оперативний приїзд грамотної техніки.
 • Зручний для вас спосіб розрахунку. Приймаємо оплату як готівкою, так і безготівковими переказами.
 • Наперед відома ціна. Вартість будь-якої необхідної послуги точно відповідає тарифу, який затверджується та озвучений заздалегідь. Ще до появи фахівця на будинок ви будете зорієнтовані в ціні, і точно знати, скільки коштуватиме, наприклад, налагодження склокерамічних плит, варильних поверхонь, електроплит або духових шаф у Херсоні.

Особливості функціонування нашого сервісу

 • Великий спектр сервісних послуг в одному місці. Маркетплейс створений для замовлення послуги кваліфікованого, компетентного, перевіреного електрика, виконавця електромонтажних робіт, сантехніка, а також є можливість замовити збирання меблів, чищення м'яких меблів, вивіз сміття та інше.
 • Гарантійний термін. Усі надані послуги та встановлені під час налагодження запасні частини підлягають гарантійним зобов'язанням.
 • Договір. Наш сервіс надає акт про виконані роботи.
 • Досвід. Співпрацюємо виключно з кваліфікованими, досвідченими та грамотними професіоналами. До початку співпраці майстер проходить співбесіду, складає іспит, тестується за встановленими характеристиками та передає паспортні дані, що підтверджують особу людини.

Як виконується замовлення на виклик техніка?

 1. Як заповнити заявку. Зробити це слід за допомогою запропонованої форми на інтернет-сайті або в телефонному режимі.
 2. Питання, що уточнюють деталі виходу з ладу духових шаф, склокерамічних плит, електроплит або варильних поверхонь. Дайте відповідь на кілька деталей: вік, тип, модель електричної плити, привід для виклику фахівця, виробник.
 3. Видача початкової консультації, підтримки, рекомендації та, якщо необхідно, допомоги. Ще до прибуття спеціаліста ми надамо основну консультацію і до того ж зорієнтуємо за сумою сервісної послуги.
 4. Приїзд майстра за адресою. В середньому через 3 години після оформлення заявки на виклик наш майстер прибуває за Вашою адресою.

Заявка на виклик техніка з виправлення склокерамічних плит, вбудованих варильних панелей, духовок і побутових електроплит у Херсоні та по Херсонській області

Виїзд до передмість Херсона

На приїзд фахівця до передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 4-6 годин.

Ми виїжджаємо до населених пунктів по Херсонській області

Майже в кожному місті, селі, селищі ми маємо своїх техніків, які в основному прибувають за адресою у той же день, коли оформили виклик. Ваше замовлення робіт по дому в сервісі послуг Master911 дозволяє суттєво зберегти автотранспортні витрати та час. В окремих випадках, пов'язаних з великою сезонною зайнятістю, прихід техніка може перенестись на один день.

Виїзд виконавця по Херсон

Якщо вам потрібен якісний ремонт вбудованих варильних поверхонь, електроплит, духових шаф або склокерамічних плит у Херсоні, у т.ч. і індукційних поверхонь, і ви проживаєте в межах міста, отже, вже через 2-3 години після оформлення заявки, компетентний технік, який володіє технічними знаннями, необхідними навичками та практичним досвідом, приїжджає за потрібною адресою.