Ремонт електричної плити у Стрию

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних плит

від 300 грн

Встановлення електричних плит

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних плит у Стрию

Відгуки по ремонту електричних плит у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонтних робіт варильних панелей, склокерамічних плит, електроплит або духовок за ступенем відновлення ресурсу дозволяється для зручності умовно розподілити на три види: простий, складний і середнього ступеня складності.

 • Середній ремонт електроплити у Стрию передбачає наявність технічних знань, високої кваліфікації й навичок, оскільки зазвичай він пов'язаний з електромеханікою. В ході робіт майстер реставрує, змінює або регулює зношені прилади, окремі вузли, деталі.
 • Складний вид ремонтних робіт - це, звичайно, заміна першорядних конструктивних елементів духових шаф, електроплит, склокерамічних плит або варильних поверхонь, до такого ремонту відносять відновлення або заміну електронних плат, сенсорних панелей, блоків управління, таймерів тощо.
 • Дрібні ремонтні роботи електричної плити у Стрию передбачають виконання діагностики обладнання, чищення, усунення механічних дефектів, заміну пошкоджених неосновних вузлів: мережевого електропроводу, ручки регулювання, зламаної вилки та інше.

Сервіс послуг професійних майстрів Master911 прийме замовлення на проведення діагностики, підключення та виконання ремонту духовок, варильних панелей, електроплит або склокерамічних плит у Стрию різного рівня складності практично від усіх прославлених виробників. Наприклад: Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Інтерлайн (Interline), Міле (Miele), Дружківка, Індесіт (Indesit), Канді (Candy), Сіменс (Siemens), Кайзер (Kaiser), Вірпул (Whirlpool), Беко (Beko), Смег (Smeg), Самсунг (Samsung), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Електра, Карпати/ Karpaty), Гефест (Gefest), Ардо (Ardo), Піраміда (Pyramida), Фагор (Fagor), Норд (Nord), Аміка (Amica), Горенье (Gorenje), Грета (Greta).

Як саме формується розцінка?

Всі фахівці нашого сервісу працюють за попередньо затвердженим прайсом, що цілком відкидає варіанти якихось махінацій з цінами на надані послуги. У сервісі Master911 адекватна, розумна, прозора й чесна політика розцінок. Зробити недорогий, швидкий і професійний ремонт куди дешевше, ніж придбати нову техніку.

Однак нерідкі нюанси, коли без очного обстеження досить складно точно визначити, який же саме ремонт електричних побутових приладів необхідний. В цьому випадку ми зможемо назвати тільки приблизну вартість ремонту електроплит у Стрию, а остаточний розрахунок буде озвучений виконавцем вже після обстеження. При будь-яких умовах ми гарантуємо те, що ціна ремонту індукційних плит, електроплит, варильних поверхонь або духових шаф у Стрию буде повністю збігатися із затвердженим тарифом.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

 • Економія. Оскільки наші майстри розташовуються поблизу, транспортні витрати мінімальні.
 • Фіксована розцінка. Вартість різної необхідної послуги точно відповідає прайсу, який затверджений і відомий заздалегідь. Ще до приходу майстра додому ми вас зорієнтуємо у вартості й дамо знати, скільки коштує, наприклад, обслуговування склокерамічних плит, електричних плит, вбудованих варильних панелей або духових шаф у Стрию.
 • Середньоринкові ціни. Вартість буде середньоринковою, фіксованою, конкурентоспроможною і відповідатиме знанням, досвіду й компетентності фахівця.
 • Цілодобова подача заявок на виїзд фахівця додому.
 • Зручний варіант оплати. Платіж робиться різними зручними варіантами: безготівковим перерахуванням, готівкою або банківською картою.
 • Оперативний приїзд грамотного фахівця.
 • Привітне ставлення, акуратність, пунктуальність і ввічливість. Після закінчення всіх процесів наші фахівці обов'язково прибирають своє місце роботи.

Особливості роботи сервісу Master911

 • Діє система договірних відносин. Ми видаємо акт виконаних робіт.
 • Гарантійні зобов'язання. Усі надані послуги та встановлені в ході налагодження запчастини підлягають гарантії.
 • Досвід. Співпрацюємо тільки з професіоналами у своїй сфері. Перед початком співпраці фахівець передає паспортні дані, що засвідчують особу, складає іспит, тестується по певних вимогах і проходить співбесіду.
 • Широкий спектр послуг в одному офісі. Маркетплейс створювався для замовлення послуг перевіреного, компетентного, кваліфікованого сантехніка, електрика, виконавця електромонтажних робіт, а крім того, можна замовити складання меблів, хімчистку м'яких меблів, вивіз сміття й так далі.

Як виконується виклик майстра?

 1. Як оформити замовлення. Здійснити це ви зможете шляхом заповнення на веб-сайті форми або за телефонним дзвінком.
 2. Уточнювальні питання. Дайте відповідь на ряд уточнювальних питань: причина виклику майстра, вік, тип, модель електроплити, виробник.
 3. Надання первинної консультації, рекомендації, підтримки та, якщо потрібно, допомоги. Ще до того, як під'їде фахівець, ми надамо основну підтримку й консультацію і, до того ж, назвемо приблизну вартість майбутньої сервісної послуги.
 4. Приїзд виконавця за вказаною адресою. У середньому, через 3 години після подачі замовлення наш технік приходить за вказаною адресою.

Заявка на виклик майстра з налагодження склокерамічних плит, духовок, електроплит або вбудовуваних варильних панелей у Стрию і по Львівській області

Виїзд техніка по місту у Стрию

В тому випадку, якщо вас цікавить якісний ремонт кухонних електроплит, склокерамічних плит, духовок або варильних поверхонь у Стрию, і ви живете в межах міста, значить, через 2,5-3 години після подачі заяви, кваліфікований фахівець, що володіє необхідними навичками, технічними знаннями й великим досвідом, прибуває за вказаною адресою.

Виїзд майстра в передмістя Стрия

На прибуття виконавця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, в середньому 5-6 годин

Виїзд в селища, міста, села по Львівській області

В численних населених пунктах ми маємо своїх фахівців, які в більшості випадків прибувають до Вас в той же день, коли оформили заявку. Замовлення послуг в сервісі Master911 допомагає серйозно заощадити автотранспортні витрати й час. У певних випадках, які пов'язані з великою сезонною зайнятістю, прихід майстра може перенестися на наступний день.