Ремонт електричної плити у Червонограді

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Червонограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Червонограді

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних плит

від 300 грн

Встановлення електричних плит

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних плит у Червонограді

Відгуки по ремонту електричних плит у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонтів електроплит, духовок, варильних поверхонь або склокерамічних плит прийнято умовно розділити на три типи: середнього рівня складності, капітальний (складний) і простий.

 • Послуги ремонту високої складності - це, як правило, заміна головних конструктивних елементів духовок, склокерамічних плит, класичних електроплит або варильних панелей, до подібного ремонту відносять відновлення або заміну таймерів, блоків управління, сенсорних елементів, електронних плат і т.д.
 • Роботи незначної міри складності з ремонту електричної плити у Червонограді передбачають виконання діагностики електрообладнання, усунення механічних неполадок, чищення, заміну пошкоджених допоміжних вузлів: обгорілої вилки, мережевого проводу, ручки регулювання й т. д.
 • Ремонт електроплити у Червонограді середнього рівня складності зажадає від майстра технічних знань, високої кваліфікації й навичок, з огляду на те, що найчастіше він пов'язаний з електротехнікою. У процесі ремонту технік налагоджує, змінює або реставрує зношені окремі вузли, прилади, деталі.

Сервіс Master911 оформляє заявки на підключення, виконання ремонту та проведення діагностики склокерамічних плит, електроплит, вбудованих варильних панелей або духових шаф у Червонограді різного рівня складності від всіх відомих виробників. Наприклад: Канді (Candy), Беко (Beko), Дружківка, Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Гефест (Gefest), Вірпул (Whirlpool), Ардо (Ardo), Аміка (Amica), Електра, Бош (Bosch), Піраміда (Pyramida), Інтерлайн (Interline), Карпати/ Karpaty), Кайзер (Kaiser), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Індесіт (Indesit), Горенье (Gorenje), Смег (Smeg), Фагор (Fagor), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Грета (Greta), Міле (Miele), Норд (Nord).

Яким чином формується розцінка?

Виконання своєчасного, надійного, професійного ремонту набагато економніше, ніж заміна обладнання. Всі наші техніки співпрацюють за попередньо затвердженим прайсом, що відкидає можливість якихось маніпуляцій з вартістю на надані послуги. У сервісі побутового ремонту Master911 прозора, чесна, адекватна й розумна цінова політика.

Однак бувають ситуації, коли без очного обстеження досить складно точно встановити, який же конкретно ремонт електропобутових агрегатів необхідний. У подібних випадках ми зможемо назвати лише приблизну ціну ремонту електроплит у Червонограді, а кінцевий розрахунковий кошторис буде озвучений майстром вже на місці. Ми гарантуємо, що вартість ремонту індукційних плит, варильних панелей, електроплит або духових шаф у Червонограді завжди буде точно збігатися із затвердженим прайсом.

Що отримають клієнти нашого сервісу?

 • Середня ціна по ринку. Ціна буде конкурентоспроможною, фіксованою, середньоринковою та відповідати досвіду, компетентності та знанням майстра.
 • Зручний спосіб оплати. Оплата виконується різними зручними для вас варіантами: безготівковим перерахуванням, готівкою або банківською картою.
 • Привітне ставлення, пунктуальність, ввічливість та акуратність. У кінці ремонту наші майстри обов'язково прибирають своє місце роботи.
 • Попередньо відома вартість. Сума будь-якої необхідної сервісної послуги строго відповідає прейскуранту, який затверджений і названий завчасно. Ще до прибуття майстра на вашу адресу ми вас зорієнтуємо у вартості, ви можете дізнатися, скільки коштує, наприклад, обслуговування класичних електроплит, склокерамічних плит, духовок або варильних поверхонь у Червонограді.
 • Економія. Завдяки тому, що наші виконавці розташовані поблизу від вас, транспортні витрати мінімальні.
 • Оперативний виїзд професійного майстра.
 • Цілодобова подача заявок на виїзд майстра за адресою.

Особливості діяльності сервісу Master911

 • Діє система договірних відносин. Наш сервіс видає акт про виконані роботи.
 • Забезпечення гарантії. На всі надані послуги та замінені в процесі ремонту запасні частини поширюються гарантії.
 • Досвід. Співпрацюємо виключно з досвідченими, кваліфікованими та грамотними професіоналами. Кожен прийнятий технік проходить співбесіду, тестується по обов'язкових характеристиках, надає документи, що підтверджують його особу та складає іспит.
 • Широкий набір сервісних послуг в одному офісі. Сервісна служба створена для замовлення послуг перевіреного, компетентного, кваліфікованого електрика, сантехніка, виконавця монтажних робіт, а крім того, можна замовити складання меблів, чищення м'яких меблів, вивезення сміття й так далі.

Як виконується замовлення на виклик техніка?

 1. Як подати замовлення. Зробити це слід шляхом заповнення на веб-сайті форми або зателефонувавши нам за номером.
 2. Уточнювальні питання. Дайте відповідь на ряд уточнювальних питань: причина виклику спеціаліста, тип, вік, модель електричної плити, виробник.
 3. Надання початкової консультації, рекомендації, допомоги та, якщо необхідно, підтримки. Ще до того моменту, як під'їде технік, ми можемо надати основну підтримку й консультацію та, крім того, зорієнтуємо в ціні майбутньої сервісної послуги.
 4. Приїзд майстра за адресою. Зазвичай протягом трьох годин після подачі замовлення на виклик наш технік прибуває за вказаною адресою.

Замовлення виконавця для виправлення духових шаф, склокерамічних плит, кухонних електроплит або варильних панелей у Червонограді і по всій Львівській області

Виїзд досвідченого техніка в передмістя Червонограда

На прибуття майстра в передмістя може знадобитися трохи більше часу, в середньому чотири-шість годин

Виїзд фахівця в населені пункти по Львівській області

У багатьох населених пунктах ми маємо своїх техніків, які в більшості випадків приходять до клієнта в день оформлення заявки. Замовлення послуг в нашому сервісі дає можливість істотно заощадити час та автотранспортні витрати. У деяких ситуаціях, які пов'язані з високою сезонною зайнятістю, приїзд виконавця додому може перенестися на наступний день.

Виїзд майстра по місту у Червонограді

Якщо вам потрібен якісний ремонт склокерамічних плит, духовок, варильних поверхонь або класичних електроплит у Червонограді, і ви живете в межах міста, значить, через 3 години після оформлення заявки професійний фахівець, що володіє технічними знаннями, великим досвідом і необхідними навичками, прибуває до вас додому.