Послуги по газовим котлам

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «газовому котлу». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Ми підібрали 6 послуг

Всього в базі 135 послуг
Газовий котел Скинути все

Газовий котел

Назва послуги
Діапазон цін

Терміновий ремонт газового котла – проблема, яка нерідко є наслідком нехтування регулярним технічним обслуговуванням і чищенням устаткування. Власники часто звертаються зі скаргами, що вказують на його некоректну роботу:

 • котел видає гучні звуки (гул, шум, гуркіт, постукування і т. д.);
 • запальник (гніт) котла постійно гасне;
 • котел не запалюється, відчувається специфічний запах газу (можливий витік!).

При виявленні будь-якої некоректності в роботі котла, необхідно відключити газове обладнання від подачі газу і, не відкладаючи, замовити виклик перевіреного майстра з ремонту газових котлів у нашому сервісі.

Монтаж та підключення газових котлів

Установка газового котла складається з ряду етапів, які повинні виконуватися з дотриманням всіх правил техніки безпеки, стандартів, приписів від виробника.

Етапи установки: кріплення агрегату, підключення котла до контуру опалення, контуру водопостачання, до газоходу і перевірка герметичності всіх з'єднань.

Тільки правильне, послідовне виконання кожного з перерахованих етапів гарантує подальшу безпеку експлуатації обладнання, його довгий термін служби, а також дію гарантійних зобов'язань, виданих виробником.

Виклик майстра з ремонту газових котлів з перевіреного сервісу – інвестиція у власну безпеку, а також запорука тривалої експлуатації техніки без будь-яких збоїв.

Обслуговування газових котлів

Як обслуговування і чистка газового котла, повинні проводитися виключно сертифікованими майстрами, які мають спеціальний допуск. Наявність необхідних технічних навичок і досвіду дозволять фахівцю, у разі виникнення різних непередбачених ситуацій, здатних призвести до катастрофічних наслідків, швидко і грамотно зреагувати.

Технічне обслуговування цього виду техніки передбачає і проведення профілактики газового котла, мета якої - оцінка поточного стану агрегату, виявлення та усунення можливих поломок, а також підготовка обладнання до наступного опалювального сезону.

Увага!

 • Не ремонтуйте газові котли своїми руками. Ремонт котла можна довірити виключно досвідченому професіоналові, що володіє необхідними технічними навичками і допуском до проведення даного виду робіт.

  Будь-які самостійні спроби провести діагностику газового котла з метою виявлення причин його некоректної роботи або виходу з ладу і подальшого ремонту категорично заборонені!

  Газовий котел належить до категорії вибухонебезпечних агрегатів, і самостійні дії з його ремонту в кращому випадку ні до чого не призведуть, в гіршому - стануть причиною серйозної поломки та потенційної загрози для здоров'я і життя людей.

 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Прагнення заощадити на ремонті газових котлів та запрошення фахівця з «вулиці» - практично таке ж ризикована і нерозумне рішення, як і самостійні спроби відремонтувати котел. Потрібно розуміти, що такий майстер не буде брати на себе ніякої відповідальності за вашу техніку та не надасть гарантії на надані послуги, а також на замінені в процесі запасні частини. Пам'ятайте, замовляючи послуги у не перевіреного майстра, ви ризикуєте не тільки своїми грошима, але і здоров'ям.

Що ви отримаєте?

Якщо вам необхідний ремонт, обслуговування чи чистка газових котлів, звертайтеся в Master911.

Кожен клієнт зможе оцінити переваги роботи з нами:

 • Цілодобове приймання заявок. Звертайтеся в будь-який зручний час.
 • Швидкий приїзд майстра. В середньому через три години після подачі заявки.
 • Ввічливість, професіоналізм і акуратність фахівців. Майстер прибирає за собою місце після закінчення роботи.
 • Фіксована ціна. Ціна фіксується договором і не відрізняється від прайсу.
 • Зручна система оплати. Приймаємо оплату готівкою і безготівковим переказом.
 • Гарантія. Надаємо гарантію на послуги і замінені деталі.
 • Договір. Після ремонту видаємо акт виконаних робіт.

Ми приймаємо заявки на ремонт газових котлів від всіх відомих брендів: Vaillant (Вайллант), Ferroli (Феролі), Ariston (Арістон), Beretta (Беретта), Viessmann (Віссманн), Protherm (Протерм), Immergas (Іммергаз), Junkers (Юнкерс), Hermann (Херманн), Danko (Данко), Bosch (Бош), Westen (Вестен), Baxi (Баксі), Saunier Duval (Сеньйор Дюваль), Nova Florida (Нова Флорида), Buderus (Будерус), Demrad (Демрад), Solly (Соллі), Aton (Атон), Fondital (Фондітал), Termet (Термет), Grandini (Грандіні), Roca (Рока), AOGV Zhitomir (АОГВ Житомир), Nobel (Нобель), Daewoo (Деу), Thermona (Термона), Аtem (Атем), Hi-Therm (Хай Терм), Siemens (Сіменс), Маяк, Tiberis (Тиберіс), Navien (Навьен), Rocterm (Роктерм), Kolvi (Колві), Chaffoteaux (Шафутекс), AEG (АЕГ), Roda (Роду), Electrolux (Електролюкс), Helios (Геліос), Elexia (Еексія), Wolf (Вольф), Bongioanni (Бонжуани), Thermex (Термекс), Indesit (Індезіт), Reeson (Різон), Gorenje (Gorenje), Samsung (Самсунг), Nova Tec (Новатек), Teplowest (Тепловест), Rens (Ренс), Sime (Сайм), Vulkan (Вулкан), Alpha (Альфа), Kiturami (Кітурамі), Radiant (Радіант), Chaffoteaux (Шафуто) та інших, незалежно від моделі і року випуску.

Як відбувається виклик майстра?

 1. Подача заявки. Звертайтеся в сервіс за телефоном або залишайте заявку на сайті.
 2. Уточнювальні питання. Отримавши відповіді на кілька уточнювальних запитань, ми надаємо первинну консультацію і зорієнтуємо в приблизній вартості ремонту.
 3. Виїзд майстра. Приблизно через 3 години після оформлення заявки майстер з ремонту газових котлів виїжджає за вказаною адресою.

Популярні послуги

Підключення газового котла до системи опалення, Підключення одноконтурного газового котла, Заміна газового котла

Виїжджаємо у всі райони міста та області

Якщо Вас цікавить якісний і оперативний ремонт або підключення газового котла, звертайтеся в маркетплейс Master911.

Виїзд по місту

Якщо ви знаходитесь в межах міста, то приблизно через 3 години після подачі заявки за вказаною адресою виїжджає фахівець з необхідними технічними навичками і допуском.

Виїзд в передмістя

Приїзд майстра в передмістя може зайняти трохи більше часу (в залежності від місця, сезону і завантаженості).

Виїзд по області

Ми також здійснюємо виїзди в населені пункти області, намагаємося приїжджати в день дзвінка.

Послуги в інших містах

Біла Церква, Бориспіль, Буча, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Харків, Херсон, Хмельницький, Ірпінь, Івано-Франківськ, Кам'янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Вишневе, Вишгород, Запоріжжя, Житомир, Біла Церква, Бориспіль, Буча, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Харків, Херсон, Хмельницький, Ірпінь, Івано-Франківськ, Кам'янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Вишневе, Вишгород, Запоріжжя, Житомир, Біла Церква, Бориспіль, Буча, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Харків, Херсон, Хмельницький, Ірпінь, Івано-Франківськ, Кам'янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Вишневе, Вишгород, Запоріжжя, Житомир

На всі послуги та замінені деталі надається гарантія.