Обслуговування газового котла у Кривому Розі

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Кривому Розі

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сервіси газового обладнання (котлів) у Кривому Розі можуть включати ремонтні роботи та профілактичні огляди:

 • Комплексне ТО проводиться раз на два роки. Обслуговуванню підлягають деталі, які мають тривалий термін застосування. Ця послуга включає: промивання теплообмінника, заміну клапанів, перевірку вентиляторів, монтаж сальників.
 • Проведення щорічних планових робіт, які проводяться до старту сезону опалення.
 • Аварійне технічне обслуговування, необхідність у виконанні якого встановлена несправністю котла.

Систематичне сервісне обслуговування побутових газових котлів або інших апаратів робиться з метою своєчасного виявлення вузлів, які вимагають виконання ремонтних робіт, регулювання або заміни, що усуне можливість формування трудомісткої поломки та повного виходу з ладу газового агрегату (особливо в сезон морозів).

Master911 пропонує широкий перелік якісних робіт з технічного обслуговування обігрівальної апаратури газового котла: Іммергаз (Immergas), АЕГ (AEG), Ферролі (Феролі/Ferroli), Будерус (Buderus), Рода (Roda), Арістон (Ariston), Грандіні (Grandini), Індезит (Indesit), Термекс (Thermex), Сайм (Sime), Нобель (Nobel), Вестен (Westen), Шафуто (Chaffoteaux), Вайллант (Вайлант/Vaillant), АОГВ Житомир, Роктерм (Rocterm), Геліос (Helios), Вісманн (Вісман/Viessmann), Демрад (Demrad), Ренс (Rens), Юнкерс (Junkers), Део (Daewoo), Тіберіс (Tiberis), Термет (Termet), Фондітал (Fondital), Електролюкс (Electrolux), Термона (Thermona), Вольф (Wolf), Альфа (Alpha), Елексія (Elexia), Данко (Danko), Сіменс (Siemens), Бонжуані (Bongioanni), Соллі (Солі/Solly), Протерм (Protherm), Колві (Kolvi), Герман (Hermann), Атем (Аtem), Тепловіст (Teplowest), Новатек (Nova Tec), Радіант (Radiant), Різон (Reeson), Навьєн (Navien), Баксі (Baxi), Вулкан (Vulkan), Беретта (Берета/Beretta), Шафутекс (Chaffoteaux), Рока (Roca), Кітурамі (Kiturami), Атон (Aton), Бош (Bosch), Гореньє (Gorenje), Samsung (Samsung) та багатьох інших.

Фахівці сервісу побутових послуг Master911

Кожен із наших виконавців перед прийомом на роботу обов'язково проходить курс навчання роботи з клієнтами, і складає іспит.

Допускається до роботи лише мала частина претендентів, лише 15 зі 100, - тільки ті, чий середній бал не нижче 4,5. Фахівці Master911 характеризуються серйозним ставленням до роботи, пунктуальністю та не мають шкідливих звичок. Під час проведення ремонту всі вони містять у порядку та чистоті своє робоче місце, а наприкінці обов'язково роблять за собою прибирання.

Як складається вартість?

На практиці майже у 100% ситуацій вартість технічного обслуговування газового обладнання (котла) у Кривому Розі набагато нижча, ніж ремонт при відмові в роботі газового опалювального пристрою, - орієнтовно на 85%.

Розцінки на всі типові послуги (як, наприклад, обслуговування обігрівальних газових котлів, ціна), не включаючи автотранспортні витрати та вартість деталей, запасних частин, приладів, які під час ремонту слід замінити, - зазначені в прейскуранті.

Щоб краще Вас зорієнтувати у приблизній вартості майбутньої роботи, у стадії складання заявки ми завжди ставимо важливі питання про вашу техніку та причину замовлення послуг майстра. Такий варіант унеможливлює розбіжності в ціні, озвученій майстром вже вдома і тією, що зафіксована в прейскуранті.

Зустрічаються моменти, коли внаслідок неправильного пояснення проблеми, що виникла, або через розмиті "ознаки" поломки, точно визначити складність, формат і вид майбутнього ремонту досить непросто. У цьому варіанті фінальний кошторис буде озвучено техніком за результатами проведення ним обстеження та виявлення справжньої причини виходу апаратури з ладу.

Наші майстри завжди готові докладно роз'яснити, як формується ціна. Ми гарантуємо, що названа сума точно співпадатиме з цінами, що є в прейскуранті. Маркетплейс Master911 регулярно відстежує діючі середньоринкові ціни та стежить за рапортами своїх техніків за всіма виконаними заявками.

Які основні переваги Ви отримаєте?

Замовляючи сервісне техобслуговування газової апаратури (котлів) у Кривому Розі у Master911, Ви отримаєте:

 • Постійний контроль якості наданих нашими виконавцями послуг. У разі виникнення зауважень, побажань, нарікань чи питань, звертайтеся до нас, у випадках виявлення будь-яких дефектів, майстер обов'язково виправить їх.
 • Оперативний приїзд досвідченого майстра та досить швидке виконання технічного обслуговування газового агрегату.
 • Надання кваліфікованих робіт з підтримки практично всіх видів газових котлів: підлогових, одноконтурних, двоконтурних та навісних (настінних).

Таким чином, звертаючись до нас, Ви зможете розраховувати на:

 • Фіксовану ціну в контракті. Так, наприклад, техобслуговування газового обладнання (котла) Ariston у нашому сервісі має затверджену в прайс-листі ціну, яка залишається незмінною.
 • Гарантійні зобов'язання. На послуги, що надаються, а також змонтовані в ході ремонту прилади, запасні частини та деталі поширена гарантія.
 • Службу техпідтримки. Якщо раптом ви залишитеся незадоволені виконанням сервісної послуги, зателефонуйте до служби підтримки, і ми зможемо допомогти врегулювати спірне питання.
 • Зручну для замовників оплату. Допустимість розрахунку банківською карткою, безготівковим переказом або готівкою.
 • Договірні відносини. Після завершення виконання робіт Ви отримуєте акт виконаних послуг.
 • Швидку обробку замовлень. Прихід виконавця протягом 3-х годин.
 • Роботу без свят, перерв та вихідних. Постійний прийом заявок у робочі, святкові та вихідні дні.
 • Дотримання чистоти під час роботи. Ретельне прибирання техніком свого місця роботи після закінчення ремонту або техобслуговування.
 • Розумну розцінку. Прозору та доступну вартість послуг, що відповідає досвіду майстра.

Працюємо у Кривому Розі з виїздом майстра по Дніпропетровській області

Робота на виїзді по Дніпропетровській області

У маркетплейсі Master911 працюють майстри у великих та дрібних селах, селищах, містах області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке), і це уможливлює приїзд професіонала в день оформлення заявки.

Наш побутовий сервіс з налагодження, ремонту та обслуговування опалювальних котлів у Кривому Розі надає своїм замовникам можливість значно зменшити автотранспортні витрати та зекономити часу.

Наші професіонали працюють у передмісті Кривого Рога

Якщо оформити замовлення на обслуговування або налагодження газового побутового котла або іншого пристрою в приватному будинку у Кривому Розі (передмістя) (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля), тоді приїзд професіонала за потрібною адресою займе більше часу, в середньому від чотирьох до шести годин.

Наш сервіс працює в місті Кривий Ріг

Якщо вас цікавить ТО побутового газового котла Ферролі (Ferroli), Індезіт (Indesit), Горіння (Gorenje), Junkers (Юнкерс), Samsung (Samsung), Різон (Reeson), Beretta (Беретта) і т.д., і ви мешкаєте на території м. Кривий Ріг, тоді протягом трьох годин з моменту оформлення замовлення ви можете сподіватися на прихід виконавця.