Чистка газового котла у Кривому Розі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Цінові пропозиції по чистці газових котлів від найкращих майстрів у Кривому Розі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Кривому Розі

Відгуки по чистці газових котлів у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Очищення газового обладнання – обов'язкова сторона технічного обслуговування теплогенеруючого обладнання. Зараз є 2 основних способи очищення теплообмінників від твердих відкладень (накипу) та нальоту: механічний (ручний, із застосуванням йоржика) та хімічний (промивання кислотами).

Регулярне проведення чищення газової апаратури (один раз на рік, перед початком сезону) передбачає наступні переваги:

 • зменшується викид вуглекислого газу, що послужить поліпшенню екології;
 • підвищується тривалість надійної служби побутових газових агрегатів;
 • зменшиться витрата газу і піднімається ККД обладнання.

Показники, які сигналізують про те, що газова апаратура вимагає профілактики, чищення, промивання:

 • слабкий тиск води в системі;
 • перевантаження циркуляційного насоса;
 • самовільне вимкнення газового пальника;
 • збільшення витрат газу без зміни налаштувань експлуатації котла;
 • для нагрівання потрібно набагато більше часу, ніж у попередні періоди.

За відсутності систематичного технагляду, належного догляду за теплообмінником побутового газового пристрою, накопичені в надлишку різного виду забруднення можуть призвести до небажаних результатів:

 • до перегріву теплообмінних елементів;
 • виходу агрегату з ладу;
 • зниження ефективності його діяльності.

Наші майстри пропонують весь комплекс послуг з чистки або профілактики побутових газових котлів у Кривому Розі будь-якого віку та моделей: Нобель (Nobel), Геліос (Helios), АОГВ Житомир, Ферролі (Феролі/Ferroli), Будерус (Buderus), Вісманн (Вісман/Viessmann), Новатек (Nova Tec), Вестен (Westen), Термона (Thermona), Атем (Аtem), Радіант (Radiant), Грандіні (Grandini), Демрад (Demrad), Сайм (Sime), Іммергаз (Immergas), Соллі (Солі/Solly), Вольф (Wolf), Навьєн (Navien), Део (Daewoo), Шафутекс (Chaffoteaux), Бонжуані (Bongioanni), Рода (Roda), Юнкерс (Junkers), Тіберіс (Tiberis), Бош (Bosch), Індезит (Indesit), Атон (Aton), АЕГ (AEG), Шафуто (Chaffoteaux), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Термет (Termet), Арістон (Ariston), Вулкан (Vulkan), Данко (Danko), Протерм (Protherm), Фондітал (Fondital), Колві (Kolvi), Різон (Reeson), Маяк, Альфа (Alpha), Беретта (Берета/Beretta), Samsung (Samsung), Баксі (Baxi), Сіменс (Siemens), Тепловіст (Teplowest), Термекс (Thermex), Елексія (Elexia), Ренс (Rens), Роктерм (Rocterm), Гореньє (Gorenje), Герман (Hermann), Рока (Roca), Електролюкс (Electrolux), Кітурамі (Kiturami).

Техніки сервісу послуг Master911

Кожен із наших майстрів перед прийомом на роботу проходить тестування, співбесіду або іспит, як у будівельних коледжах, училищах. Всього лише 15 людей зі 100 отримують обов'язковий бал – 4,5. Наші фахівці не вживають нецензурної лексики, не палять, виявляють доброзичливість, ввічливість і пунктуальність, дуже сумлінно ставляться до роботи, а після надання послуг прибирають місце роботи. Техніки приїжджають із власними інструментами, якщо необхідно, забирають обладнання у сервіс.

Як складається розцінка?

Вартість чистки опалювального газового обладнання у Кривому Розі

Вартість чистки газового побутового котла у Кривому Розі та регулярне виконання технагляду агрегату в переважній більшості випадків буде відсотків на вісімдесят п'ять економнішим, ніж відновлення газового обладнання, що вийшло з ладу.

Тарифи на типові послуги зафіксовані у прайсі (без урахування транспортних витрат, а також вартості запасних частин, які, можливо, потрібно замінити на нові в процесі проведення ремонту).

Ви маєте інформацію про вартість робіт

З метою, щоб Ви могли знати ціну чищення домашнього газового котла у Кривому Розі, ми ставимо уточнюючі питання в момент оформлення заявки на виклик техніка. Якщо потрібна послуга стандартна, то у звичайних випадках вартість не змінюється.

Але деякі послуги важко прорахувати на словах

Нерідкі випадки, коли за непрофесійними або неточними описами проблеми, що склалася, неможливо назвати причину поломки та встановити характер, складність і обсяг передбачуваних робіт. Не переживайте, в таких ситуаціях кошторисний розрахунок складається тепер уже у вас вдома і співпадатиме з прейскурантом. Виконавець у всіх подробицях пояснить, як визначається розцінка.

Сервіс Master911 суворо стежить за звітами своїх майстрів та ринковими цінами на всі замовлення.

Що ви отримуєте в результаті?

Плюси сервісу Master911:

 • Всі способи чистки. Ми проводимо очищення котлів від усіх відомих фірм, будь-яких моделей та року випуску.
 • Контролюємо якість виконання кожного замовлення. Master911 веде контроль за станом якості послуг, що надаються сервісними фахівцями. У разі виникнення будь-яких зауважень до виконаної роботи, ми приймемо ваші претензії та запевняємо Вас у тому, що технік виправить недоліки.
 • Негайний виїзд майстра. Майстер з чищення опалювального газового котла у Кривому Розі у вас вдома надасть сервісні послуги протягом 2-х годин, виходячи з рівня засмічення та виду очищення.

Додатково:

 • Цілодобовий прийом замовлень, без вихідних та святкових днів. Звертайтесь до нас у будь-який день та зручний час.
 • Гарантія. Гарантійні умови на послуги та встановлені запасні частини.
 • Справедливі, прозорі, доступні та розумні розцінки. Вартість сервісних послуг відповідає досвіду техніки.
 • Договірні відносини. Після завершення надання послуг ви отримаєте на руки акт про виконані роботи.
 • Зручний розрахунок. Оплату робіт приймаємо банківськими картками, готівкою та безготівковими переказами.
 • Чистота, прибирання робочого місця, порядок. Майстри пунктуальні, ввічливі, акуратні, обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Встановлені ціни. У наших сервісах фіксована вартість, яка не змінюється після приїзду техніки.
 • Оперативний приїзд спеціаліста. Орієнтовно через 3 години з часу отримання замовлення.
 • Страхування. Master911 верифікує паспортні відомості всіх працівників. І якщо ви зіткнулися з неналежним ставленням фахівця, зверніться до служби технічної підтримки нашого сервісу, і ми зможемо допомогти врегулювати спірний момент.

Робота ведеться по Дніпропетровській області

Працюємо по селах, селищах, містах Дніпропетровської області

Ми маємо техніків майже в кожному селі, селищі, місті (region[r]} області (region_cities)), внаслідок чого в переважній більшості випадків спеціаліст приїжджає в цей же день, в який оформили заявку на виклик.

Працюємо в передмісті Кривого Рога

Приїзд майстра до передмістя Кривого Рога (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля), ймовірно, займе трохи більше часу, приблизно 4-6 годин.

Обслуговуємо газові агрегати на території м. Кривого Рога

У випадку, якщо вас зацікавило ефективне, професійне, якісне очищення побутового газового обладнання у Кривому Розі і ви живете в межах міста, то зазвичай протягом 3-х годин з моменту отримання замовлення пунктуальний, кваліфікований, перевірений фахівець, який має достатні знання, технічні навички та великий досвід, приїжджає за вказаною адресою.

Наш сервіс послуг з ефективного чищення та промивання газових котлів у Кривому Розі у вас вдома дозволяє значно заощадити не лише тимчасові витрати, а й автотранспортні витрати. Іноді, через велику сезонну завантаженість, прихід майстра додому може бути перенесений на інший день.