Чистка газового котла у Кропивницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кропивницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Кропивницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Кропивницькому

Відгуки по чистці газових котлів у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Візуальний огляд, регулювання автоматики та чищення продуктів згоряння газової апаратури, що накопичилися, є обов'язковою стороною техобслуговування системи теплопостачання. Зараз існує 2 стандартні способи очищення теплообмінників від кіптяви і твердих відкладень (накипу): хімічний (промивання реагентами) та механічний (ручний, за допомогою щітки).

Регулярне проведення чищення газової апаратури (раз на рік, напередодні кожного опалювального сезону) передбачає такі переваги:

 • знижується витрата газу і підвищується ефективність системи теплопостачання;
 • збільшується термін надійної служби газової апаратури;
 • зменшується викид в атмосферу небезпечних речовин, що сприятиме покращенню екологічної обстановки.

Ознаки, що свідчать про те, що газовому агрегату необхідне промивання:

 • для нагрівання потрібно значно більше часу, ніж зазвичай;
 • надмірна витрата газу за незмінних показників експлуатації газового приладу;
 • недостатній тиск води в системі;
 • перегрів циркуляційного насоса;
 • самовільне вимкнення газового пальника.

За відсутності технагляду, правильного догляду за теплообмінником опалювальних газових обладнання, накопичені в надлишку забруднення можуть призвести до прикрих наслідків:

 • до закипання теплообмінних елементів;
 • зниження віддачі його діяльності;
 • відмову в роботі.

Майстри сервісу побутових послуг Master911 надають весь комплекс послуг з чищення або промивання газових побутових котлів у Кропивницькому: Маяк, Елексія (Elexia), Вольф (Wolf), Різон (Reeson), АЕГ (AEG), Вестен (Westen), Грандіні (Grandini), Протерм (Protherm), Арістон (Ariston), Кітурамі (Kiturami), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Індезит (Indesit), Рока (Roca), Юнкерс (Junkers), Герман (Hermann), Термона (Therm), АОГВ Житомир, Самсунг (Samsung), Тіберіс (Tiberis), Роктерм (Rocterm), Колві (Kolvi), Навьєн (Navien), Іммергаз (Immergas), Вулкан (Vulkan), Тепловіст (Teplowest), Демрад (Demrad), Фондітал (Fondital), Новатек (Nova Tec), Бош (Bosch), Сіменс (Siemens), Сайм (Sime), Термет (Termet), Баксі (Baxi), Нобель (Nobel), Радіант (Radiant), Соллі (Солі/ Solly), Вісманн (Вісман/Viessmann), Рода (Roda), Ренс (Rens), Део (Daewoo), Геліос (Helios), Альфа (Alpha), Ферролі (Феролі/Ferroli), Атон (Aton), Електролюкс (Electrolux), Термекс (Thermex), Данко (Danko), Шафутекс (Chaffoteaux), Бонжуані (Bongioanni), Атем (Аtem), Будерус (Buderus), Гореньє (Gorenje), Беретта (Берета/Beretta), Шафуто (Chaffoteaux).

Фахівці сервісу побутових послуг Master911

Наші професіонали не застосовують лайливу лексику, виявляють ввічливість, доброзичливість і пунктуальність, дуже серйозно ставляться до роботи, не курять, а після надання послуг прибирають робоче місце. Майстри приїжджають зі своїми приладами та інструментами, у разі потреби беруть техніку в сервіс. Всі наші фахівці перед прийомом на роботу проходять іспит, співбесіду або тестування, як у будівельних технікумах, коледжах, училищах. Лише п'ятнадцять чоловіків зі ста бажаючих набирають необхідний бал - 4,5.

Як складається розцінка?

Ціна чистки газового обладнання у Кропивницькому

Вартість чистки або промивки газового побутового котла у Кропивницькому та планове виконання технагляду обладнання в переважній більшості випадків обходиться відсотків на вісімдесят п'ять нижче, ніж ремонт.

Тарифи на стандартні послуги зафіксовані в прайсі (без урахування автотранспортних витрат, а також вартості запасних частин, які, можливо, доведеться замінити в процесі виконання ремонту).

Ви маєте інформацію про вартість робіт

Для того, щоб Ви ознайомилися з точною ціною чищення або промивання побутового газового котла у Кропивницькому, ми ставимо уточнюючі питання в момент оформлення замовлення на виклик спеціаліста. Якщо послуга стандартна, то плата не змінюється.

Але окремі роботи досить складно оцінити на словах

Нерідкі випадки, коли важко вказати причину поломки та встановити характер, обсяг та складність майбутніх робіт. Не переживайте, у цих ситуаціях кошторисний розрахунок складається прямо на місці й точно співпадатиме з прайсом.

Сервіс побутового ремонту Master911 суворо відстежує ринкові ціни та звіти техніків за кожним із замовлень.

Що Ви отримаєте?

Позитивні якості сервісу Master911:

 • Екстренний виїзд виконавця. Майстер з обслуговування та чистки газового домашнього котла у Кропивницькому у клієнта вдома надасть сервісні послуги протягом двох годин, залежно від типу очищення та від ступеня забруднення.
 • Контролюємо якість виконання кожного замовлення. У разі появи будь-яких претензій до виконаної роботи ми приймемо всі ваші претензії та запевняємо Вас у тому, що майстер виправить дефекти.
 • Всі варіанти очищення. Ми проводимо чищення газової апаратури практично від усіх уславлених виробників, найрізноманітніших моделей та вікових груп.

І, крім того:

 • Діє порядок договірних відносин. Після закінчення надання сервісних послуг клієнт матиме акт виконаних робіт.
 • Страхування. Якщо ви раптово зіткнулися з несумлінним ставленням майстра, звертайтеся до служби технічної підтримки нашого сервісу, і ми обов'язково допоможемо врегулювати спірний момент.
 • Зручний розрахунок. Оплату робіт приймаємо готівкою, безготівковими переказами та банківськими картками.
 • Швидкий приїзд майстра. Орієнтовно, протягом 3-х годин після отримання заявки.
 • Справедливі, прозорі, розумні та доступні тарифи. Ціна послуг відповідає досвіду майстра.
 • Цілодобовий прийом заявок, без вихідних та святкових днів. Звертайтесь у зручний для Вас час.
 • Чистота робочого місця. Майстри завжди акуратні, в обов'язковому порядку забираються на своєму робочому місці.
 • Фіксовані ціни. У нас фіксована вартість, яка не змінюється після приїзду спеціаліста.
 • Гарантія. Гарантійні умови на послуги та замінені запасні частини.

Робота ведеться з виїздом техніка по Кіровоградській області

Працюємо на території м. Кропивницького

Якщо вас зацікавило ефективне, професійне, якісне проведення очистки газової апаратури у Кропивницькому у вас вдома і ви перебуваєте на території міста, тоді в середньому через 3 години з часу оформлення заявки пунктуальний, перевірений, кваліфікований майстер, який має достатні знання, технічні навички та практичний досвід, приходить за вказаною адресою.

Працюємо в приміській зоні Кропивницького

Приїзд фахівця до передмістя Кропивницького (Нове, Мар'ївка, Аджамка, Підгайці, Сонячне, Вільне, Соколівське, Велика Северинка, Бережинка, Созонівка) може забрати трохи більше часу – чотири-шість годин.

Працюємо по містах, селах, селищах Кіровоградської області

Наш сервіс домашніх послуг з чищення має своїх майстрів майже в кожному селі, місті, селищі Кіровоградської області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове), завдяки чому зазвичай спеціаліст прибуває в день оформлення замовлення.

Наш маркетплейс з очистки газової апаратури у Кропивницькому дає змогу значною мірою заощадити як тимчасові витрати, так і транспортні витрати. Іноді через інтенсивну сезонну завантаженість приїзд виконавця додому може перенестися на наступний день.