Ремонт газового котла у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт автоматики газового котла

Ремонт циркуляційного насосу газового котла

Ремонт плати керування газового котла

Чистка теплообмінника газового котла

Ремонт турбін газового котла

Заміна пальника газового котла

Заміна датчика тиску води газового котла

Заміна крана підживлення газового котла

Заміна манометра в газовому котлі

Заміна мембрани в газовому котлі

Заміна плати газового котла (модуль управління)

Заміна запобіжного клапана газового котла (вибухового)

Заміна прессостата газового котла

Заміна розширювального бака в газовому котлі

Заміна сальників в газовому котлі

Заміна теплообмінника в газовому котлі

Заміна трьохходового клапану в газовому котлі

Заміна фільтра газового котла

Заміна циркуляційного насоса в газовому котлі (підключення)

Ремонт запобіжного клапана газового котла (вибухового)

Ремонт прессостата газового котла

Ремонт трьохходового клапану газового котла

Пайка теплообмінника газового котла

Заміна автоматики газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових котлів у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових котлів у Харкові

Відгуки по ремонту газових котлів у Харкові

Середня оцінка: 4.7

На основі 10 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Константин

13 червня 2023, 16:45
Ремонт газового котла Харків

Прошло после ремонта уже много времени – специально сразу не писал, решил подождать. Котел продолжает работать исправно. Минусов не заметил. Поэтому рекомендую компанию.

Михаил

13 червня 2023, 09:48
Ремонт газового котла Харків

Никогда не занимался обслуживанием котла, но прошло уже года 4 после установки, решил пригласить специалиста. Что именно он там делал, сказать не могу. Во-первых, не разбираюсь. Во-вторых, особо не следил, не стоять же над душой у человека, когда он работает. Оплата была строго по прайсу.

Анатолий

11 червня 2023, 19:31
Ремонт газового котла Харків

Цена, скорость приезда, качество работы – все на высшем уровне. Недостатки? Нет, минусов я не назову, даже если очень сильно захочу!

Виктор

07 червня 2023, 12:20
Ремонт газового котла Харків

Нужно было заменить старый котел на новый. Аккуратно демонтировали, подготовили к установке и подключили. Я доволен качеством работы. После себя убрали мусор. Так что нареканий нет.

Ольга

06 червня 2023, 13:26
Ремонт газового котла Харків

Важно было, чтобы ремонт был сделан утром, но мастер опоздал, пришел уже под обед. По качеству вопросов нет.

Сергей

05 червня 2023, 08:50
Ремонт газового котла Харків

Тільки позитивні враження від роботи майстра. Котел у мене відносно новий, але не обслуговувався майже три роки. Все почистили, підготували до сезону. Дав свої рекомендації щодо подальшого догляду.

Олег

30 травня 2023, 07:36
Ремонт газового котла Харків

Котлу трохи більше ніж 2 роки, завжди працював без збоїв, але раптом почав видавати помилку запалу - він наче запускається, але практично зразу гасне. Спочатку спробував самостійно відремонтувати. Стали шукати варіанти вирішення проблеми в Інтернеті, але там стільки всякої дичини начитався, що вирішив не ризикувати. Замовив майстра – приїхав швидко, але не став роззуватися, пішов на кухню одразу так. Мене це трохи здивувало, довелося натякнути, щоб зняв взуття. Ось через це й 4, а не 5 за ремонт. А ось полагодив все добре.

Владимир

27 травня 2023, 11:38
Ремонт газового котла Харків

Из негатива говорить нечего. Цены приемлемые, мастера – адекватные. Котел у меня старый, я думал с такими уже никто не работает. Но мастер сориентировался в конструкции и все сделал. Да еще и гарантию дал на свою работу.

Максим

26 травня 2023, 17:41
Ремонт газового котла Харків

Все добре. Проблем немає. Мінусів немає. Ціна за ремонт порадувала. Рекомендую.

Николай

24 травня 2023, 14:40
Ремонт газового котла Харків

Живу на Алексеевке около окружной. Мастер приехал буквально через пару часов, не ожидал такую скорость. Работал тоже быстро. По качеству ремонта нареканий нет.

Залежно від того, якою мірою складності проблеми, ремонт газових котлів у Харкові умовно поділяють зазвичай на три типи: простий, складний та середнього рівня.

Простий ремонт:

 • установка робочих параметрів котла;
 • рестарт аварійного термостата;
 • ручне розблокування, скидання функцій або рестарт котла;
 • автоматичне та ручне підживлення опалювального контуру для підтримки робочого тиску.

Складний ремонт:

 • очищення, розбирання або ремонт 3-х ходового клапана, перемикання ГВП (гарячого водопостачання);
 • ремонт, налаштування та заміна з прочищенням форсунок;
 • очищення, діагностика та розбирання гідравлічного блоку, заміна насоса;
 • очищення теплообмінника (зняття, промивання в сервісі та складання);
 • ремонт, паяння, заміна плат-модулів котла;
 • перевірка, ремонт, продування та регулювання газового клапана котла;
 • перевірка зношеності підшипників та їх заміна на вентиляторі (турбіні) димовидалення.

Ремонт середнього ступеня складності:

 • заміна датчиків визначення температури ГВП або теплоносія;
 • чистка або заміна електрода розпалювання пальника та іонізаційного електрода;
 • заміна, діагностика або ремонт пресостата;
 • заміна або ремонт регулятора (датчика) напору води;
 • термінова заміна перегорілих плавких запобіжників у платі керування;
 • налаштування та перевірка тиску та підкачування розширювального бака.

Основні ознаки несправності побутових газових котлів:

 • Фактична температура теплоносія не відповідає встановленій (недостатньо тепла, окріп, холодна). Імовірні причини: нюанси з рівнем тиску, проблеми з електронною платою, зламався редуктор або "забитий" теплообмінник;
 • Не загоряється запальник або загасає відразу після запалення котла. Найчастіші фактори: нестача надходження повітря до пальника, проблеми з газовідведенням, засмічення пальника (треба звернутися до майстра з очищення газовідводів);
 • З корпусу котла капає вода, утворюється конденсат вологи. Найбільш ймовірні фактори: протікає сама труба, теплообмінник, сполучення у котла або редуктор у котлі;
 • Надмірна витрата палива. Сервіс Master911 надає повний набір сервісних послуг з ремонту газового котла у Харкові, налагодження обладнання будь-якого ступеня складності, виконання діагностики, сервісного обслуговування;
 • Гасне пальник відразу ж після пуску, а то й зовсім не запалюється, у процесі розпалювання з'являються різні звуки та шуми: (гул, постукування, міні-вибухи тощо). Цілком можливі фактори: "сіла" батарейка, проблема з електронною платою, засмічився пальник;
 • Опалювальні батареї не прогріваються зовсім, або погано нагріваються. Цілком можливі причини: неполадки з платою, вихід з ладу терморегулятора, що знаходиться біля батареї, проблеми з електронікою або "заповітна" система.

У нас є досвід роботи з котлами від усіх популярних виробників: Вайллант (Вайлант / Vaillant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Арістон (Ariston), Беретта (Берета / Beretta), Вісманн (Вісман / Viessmann), Протерм (Protherm), Іммергаз (Immergas), Юнкерс (Junkers), Герман (Hermann), Данко (Danko), Бош (Bosch), Вестен (Westen), Баксі (Baxi), Сеньйор Дюваль (Saunier Duval), Нова Флорида (Nova Florida), Будерус (Buderus), Демрад (Demrad), Соллі (Солі / Solly), Атон (Aton), Фондітал (Fondital), Термет (Termet), Грандіні (Grandini), Рока (Roca), АОГВ Житомир, Нобель (Nobel), Део (Daewoo), Термона (Thermona), Атем (Аtem), Хай Терм (Hi-Therm), Сіменс (Siemens), Маяк, Тіберіс (Tiberis), Нав'єн (Navien), Роктерм (Rocterm), Колві (Kolvi), Шафутекс (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Рода (Roda), Електролюкс (Electrolux), Геліос (Helios), Елексія (Elexia), Вольф (Wolf), Бонжуані (Bongioanni), Термекс (Thermex), Індезит (Indesit), Різон (Reeson), Гореньє (Gorenje), Samsung (Samsung), Новатек (Nova Tec), Тепловіст (Teplowest), Ренс (Rens), Сайм (Sime), Вулкан (Vulkan), Альфа (Alpha), Кітурамі (Kiturami), Радіант (Radiant), Шафуто (Chaffoteaux).

Корисні поради від сервісу послуг Master911

 • Не виконуйте налагодження побутового газового котла своїми силами. Встановленням, діагностикою, ремонтом та обслуговуванням газового обладнання може зайнятися лише компетентний майстер, який володіє належними технічними знаннями, здібностями, навичками та спеціальним допуском до проведення такого типу робіт. Самостійні спроби здійснити ремонт або заміну будь-яких ланок, компонентів, деталей, елементів, частин, швидше за все, не дадуть очікуваного результату, а в гіршому випадку, спровокують набагато серйознішу поломку або, того гірше, - небезпеку та загрозу життю та здоров'ю людей.
 • Не звертайтеся за допомогою до неперевірених фахівців. Намагаючись зберегти свої кошти, користувачі стикаються з такими ситуаціями:
  1. Відсутність будь-якої безпеки, надійності, відповідальності;
  2. Часто у неперевірених майстрів мало навичок;
  3. З метою здешевлення ремонту ставляться не фірмові деталі, комплектуючі, запчастини, а їх доступніші замінники (аналоги), причому такі, які довго не зможуть служити;
  4. Відсутність гарантії.

Як визначаються розцінки?

Фахівці нашого сервісу дотримуються затвердженого прайсу, що не допускає можливості якихось маніпуляцій із цінами. Для встановлення типу заміни, несправності або сервісної послуги наш менеджер задає кілька деталізуючих питань. На основі отриманих даних ми встановлюємо, до якого виду віднести заміну пристрою, блоку, приладу, послугу чи проблему. Ціна ремонту газового котла у Харкові справедлива, об'єктивна та прозора.

Основні базові послуги, несправності або заміни

На основні (типові) проблеми, сервісні послуги або заміни розцінки визначено чітко (до появи техніки) і не можуть змінюватися.

Інші (нестандартні) заміни, несправності або послуги (неможливо визначити)

У разі, якщо заміна, послуга чи несправність іншого виду (нестандартна), ми зможемо зорієнтувати за попередньою вартістю. Розрахувати найбільш точну ціну обсягу ремонтних робіт можна тільки після завершення обстеження опалювального котла. Тоді технік чітко почне розуміти формат робіт та зможе назвати точну вартість заміни, сервісної послуги чи поломки.

Повна ціна обслуговування, налаштування, ремонту, регулювання будь-якої побутової газової техніки у Харкові залежить від видів витрат:

 • вартість витратних матеріалів: вузлів, блоків, приладів, деталей (запасних частин);
 • витратна частина на автотранспорт;
 • купівля, підбір, доставка всіх вихідних матеріалів фахівцем.

Які переваги Ви отримаєте?

Плюси замовлення робіт у сервісі послуг Master911:

 • Виїзд виконавця протягом 3-4 годин;
 • Неодмінне прибирання місця роботи;
 • Люб'язність, акуратність, пунктуальність та професійність майстрів;
 • Первинна консультація та інформація про вартість поломки, послуги або заміни;
 • Прийнятні та фіксовані розцінки;
 • Гарантійні умови;
 • Можливість подання заявок у режимі 24/7;
 • Будь-який зручний варіант оплати.

Як викликати виконавця з ремонту будь-якої побутової газової техніки у Харкові?

 1. Оформіть заяву. Скласти заявку ви зможете на веб-сайті або за телефонним дзвінком;
 2. Питання щодо деталізації несправності. На підставі отриманої відповіді ми надаємо кваліфіковану первинну рекомендацію, консультацію та інформацію та назвемо ціну;
 3. Виїзд фахівця + послуга. Виконавець прямує додому через 3 години після складання заяви. Час роботи складає 1-2 години.

Виклик та робота виконавця в межах м. Харків та по Харківській області

Якщо потрібні екстрені послуги з ремонту газового котла у Харкові (заміна, проведення діагностики, перший запуск, підключення або обслуговування), дзвоніть у сервіс Master911.

Виїзд спеціаліста з міста Харків

Якщо проживаєте в межах Харкова, то майстер з ремонту газового котла у Харкові приїде на вашу адресу приблизно через 2-3 години після формування заявки.

Виїзд по Харківській області

Ми здійснюємо виїзди до населених пунктів Харківської області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук), зазвичай виконавець прибуває в день подання заявки, оскільки майже у всіх селах, містах, селищах у нас є наші фахівці.

Виїзд техніка до передмістя Харкова

Якщо Ви знаходитесь у передмісті Харкова (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни), то виїзд нашого виконавця може тривати від 4 до 5 годин.

Вартість ремонту газового котла у Харкові, якщо це стандартні поломки, позначено та чітко затверджено в прейскуранті.