Обслуговування газового котла у Харкові

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Харкові

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сервіс та діагностика газових опалювальних котлів у Харкові зазвичай включає 3 види робіт:

 • Виконання щорічних планованих робіт, які виконуються до початку опалювального сезону.
 • Позапланове технічне обслуговування, необхідність проведення якого обумовлена поломкою газового котла.
 • Повне технічне обслуговування - виконується один раз на 1-2 роки. Технічне обслуговування підлягають елементи, що мають тривалий період експлуатації. Дана сервісна послуга включає: заміну клапанів, перевірку вентиляторів, промивання теплообмінника, монтаж сальників.

Регулярне обслуговування опалювального газового апарату виконується з метою оперативного виявлення елементів, що вимагають проведення регулювання, ремонтних робіт або заміни, що допоможе усунути загрозу виникнення трудомісткої несправності та остаточного виходу з ладу котельні (саме в сезон морозів).

Master911 надає широкий спектр якісних робіт з обслуговування, діагностики та ремонту опалювальної апаратури (газового котла) всіх відомих модифікацій: Вулкан (Vulkan), Альфа (Alpha), Беретта (Берета/Beretta), Юнкерс (Junkers), Ренс (Rens), Радіант (Radiant), Ферролі (Феролі/Ferroli), Баксі (Baxi), Електролюкс (Electrolux), Термона (Thermona), Арістон (Ariston), Атон (Aton), Кітурамі (Kiturami), АОГВ Житомир, Маяк, Термекс (Thermex), Іммергаз (Immergas), Сайм (Sime), Протерм (Protherm), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Вольф (Wolf), Атем (Аtem), Геліос (Helios), Сіменс (Siemens), Фондітал (Fondital), Навьєн (Navien), Бонжуані (Bongioanni), Індезит (Indesit), Соллі (Солі/Solly), Будерус (Buderus), Демрад (Demrad), Термет (Termet), Рода (Roda), Тіберіс (Tiberis), Данко (Danko), Елексія (Elexia), Тепловіст (Teplowest), Samsung (Samsung), Вісманн (Вісман/Viessmann), Гореньє (Gorenje), Германн (Hermann), Нобель (Nobel), Колві (Kolvi), Рока (Roca), АЕГ (AEG), Роктерм (Rocterm), Вестен (Westen), Новатек (Nova Tec), Део (Daewoo), Бош (Bosch), Різон (Reeson), Грандіні (Grandini), Шафуто (Chaffoteaux), Шафутекс (Chaffoteaux) та інших.

Техніки сервісу послуг Master911

Кожен із майстрів нашого сервісу обов'язково має пройти серйозну підготовку з питань роботи із замовниками з подальшою атестацією.

У процесі проведення ремонтних робіт усі вони виявляють акуратність, а після завершення виконують за собою прибирання. Виконавці Master911 характеризуються пунктуальністю, ввічливістю, серйозним ставленням до своєї роботи, не мають шкідливих звичок. Допуск до співпраці отримує невелика група кандидатів, всього 15 зі 100 - лише ті, чий середній досягнутий бал 4,5 і вище.

Як визначається вартість?

Практично у ста відсотках випадків вартість технічного обслуговування обігрівальних газових котлів у Харкові приблизно на 85% нижча за ремонтні роботи несправного газового агрегату.

Тарифи на всі звичайні послуги (як, наприклад: обслуговування газових домашніх обладнання (котлів), ціна), без урахування автотранспортних витрат та вартості запасних частин, деталей, які під час проведення ремонту можуть підлягати заміні, - є у прайсі.

Для того, щоб конкретніше Вас зорієнтувати за приблизною ціною майбутніх робіт, у стадії складання заявки ми завжди ставимо важливі питання про вашу техніку. Даний підхід до справи унеможливлює розбіжність у сумі, названій майстром прямо у вас вдома, і зафіксованою в прайсі.

Бувають ситуації, коли внаслідок неправильного пояснення проблеми, що утворилася, точно встановити складність, тип і обсяг майбутнього ремонту дуже важко. У такому разі фінальний кошторис буде повідомлено фахівцем після проведення ним діагностики та виявлення чіткої причини виходу обладнання з ладу.

Ми гарантуємо, що зазначена сума до оплати збігається з тарифами, зазначеними у прейскуранті. Маркетплейс Master911 систематично відстежує діючі середньоринкові ціни та контролює звіти своїх фахівців з виконаних замовлень. Наші виконавці зможуть до дрібниць роз'яснити, як складається вартість.

Що Ви отримаєте?

Замовляючи сервісне обслуговування, діагностику або ремонт газових опалювальних котлів у Харкові у Master911, Ви отримуєте:

 • Надання кваліфікованих робіт з обслуговування практично всіх різновидів опалювальних котлів: одноконтурних, підлогових, двоконтурних та настінних (навісних).
 • Належний контроль якості наданих нашими спеціалістами послуг. У разі виникнення запитань, зауважень, побажань звертайтеся до нас, при виявленні різних недоліків, технік в обов'язковому порядку їх виправить.
 • Екстренний прихід майстра та досить швидке виконання технічного обслуговування газового пристрою.

Окрім цього, зателефонувавши нам, Ви можете сподіватися на:

 • Гарантійні зобов'язання. На послуги, що надаються та змонтовані під час ремонтних робіт деталі, запасні частини та прилади поширюється гарантія.
 • Розумну вартість. Доступну та прозору вартість послуг, що відповідає вмінню техніки.
 • Чисту роботу. Неодмінне прибирання техніком свого місця роботи після завершення ремонту або техобслуговування.
 • Оперативність. Приїзд виконавця протягом трьох годин.
 • Гнучку оплату. Можливість розрахунку безготівковим переказом, банківською карткою або готівкою.
 • Службу техпідтримки. Якщо ви не задоволені виконанням роботи, зателефонуйте до служби підтримки, і ми зможемо допомогти врегулювати конфліктний момент.
 • Встановлений кошторис у контракті. Так, наприклад, сервіс газового пристрою фірми Арістон має затверджену в прайсі розцінку, яка залишається незмінною.
 • Прийом замовлень без свят, перерв та вихідних. Цілодобовий прийом заявок у робочі, вихідні та святкові дні.
 • Договір. Після закінчення завдань Ви отримуєте акт виконаних послуг.

Робота за викликами фахівця ведеться у Харкові і по Харківській області

Працюємо в передмісті Харкова

Якщо потрібно оформити замовлення на технічне обслуговування, ремонт або діагностику газового обігрівача в приватному будинку у Харкові (передмістя) (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни), тоді прибуття спеціаліста на вашу адресу може зайняти трохи більше часу, орієнтовно від 4-х до 5 годин.

Робота з виїздом у селища, села, міста по Харківській області

У маркетплейсі Master911 працюють техніки у великих та малих населених пунктах Харківської області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук), і це створює можливість чекати на приїзд професіонала протягом дня подання заявки.

Наш сервіс з налагодження, обслуговування та ремонту побутових газових агрегатів у Харкові надає своїм замовникам можливість значно скоротити транспортні витрати та витрати часу.

Наш сервіс працює на території м. Харків

Якщо сьогодні вас цікавить технічне обслуговування опалювального котла фірми Samsung (Samsung), Різон (Reeson), Індезіт (Indesit) та інші, і ви проживаєте в межах Харкова, тоді протягом 3-х годин з моменту оформлення заявки слід очікувати на прибуття спеціаліста.