Чистка газового котла у Сумах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Сумах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Сумах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Сумах

Відгуки по чистці газових котлів у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Очищення газової апаратури – обов'язкова сторона технічного обслуговування опалювального обладнання. Зараз існує два типові варіанти очищення теплообмінника від кіптяви і твердих відкладень (накипу): хімічний (промивання реагентами) та механічний (ручний, за допомогою щітки).

Систематичне якісне очищення газової апаратури (один раз на рік, перед початком сезону) має такі переваги:

 • знижується витрата газу і піднімається ККД системи теплопостачання;
 • зменшується викид вуглекислого газу і покращується екологія;
 • збільшується тривалість безперебійної експлуатації котлів.

Показники, які доводять те, що газовий пристрій потребує чищення:

 • для нагрівання потрібно більше часу, ніж у попередні періоди;
 • велика витрата газу без зміни параметрів роботи газового приладу;
 • перевантаження циркуляційного насоса;
 • безпідставне вимкнення газового пальника;
 • недостатній тиск води в системі.

За відсутності систематичного технагляду, що відповідає догляду за тепловими обмінниками опалювальних котлів, накопичені різного виду забруднення призводять до негативних результатів:

 • відмови в роботі;
 • перегрівання (закипання) теплообмінника;
 • зниження ефективності його діяльності.

Техніки сервісу Master911 надають повний комплекс послуг з якісного та професійного проведення чистки газових побутових котлів у Сумах у клієнтів вдома всіх років виготовлення та модифікацій: Атон (Aton), Вестен (Westen), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Фондітал ( Fondital), Електролюкс (Electrolux), Демрад (Demrad), АОГВ Житомир, Сайм (Sime), АЕГ (AEG), Нобель (Nobel), Термет (Termet), Тепловіст (Teplowest), Геліос (Helios), Радіант (Radiant), Колві (Kolvi), Різон (Reeson), Вольф (Wolf), Індезит (Indesit), Елексія (Elexia), Шафуто (Chaffoteaux), Шафутекс (Chaffoteaux), Гореньє (Gorenje), Тіберіс (Tiberis), Атем (Аtem), Юнкерс (Junkers), Арістон (Ariston), Рода (Roda), Беретта (Берета/Beretta), Альфа (Alpha), Маяк, Ферролі (Феролі/Ferroli), Термона (Thermona), Данко (Danko), Будерус (Buderus), Грандіні (Grandini), Бонжуані (Bongioanni), Термекс (Thermex), Рока (Roca), Ренс (Rens), Баксі (Baxi), Вулкан (Vulkan), Кітурамі (Kiturami), Сіменс (Siemens), Бош (Bosch), Херманн (Hermann), Samsung (Samsung), Навьєн (Navien), Део (Daewoo), Роктерм (Rocterm), Вісманн (Вісман/Viessmann), Протерм (Protherm), Новатек (Nova Tec), Іммергаз (Immergas), Соллі (Солі/Solly).

Виконавці сервісу Master911

Наші фахівці серйозно ставляться до своїх обов'язків, виявляють ввічливість і пунктуальність, не застосовують ненормативну лексику, а після виконання послуг прибирають робоче місце. Усі наші фахівці перед укладенням контракту проходять іспит, тестування чи співбесіду, як у будівельних технікумах, коледжах. У результаті 15 чоловіків зі 100 набирають прохідний бал - 4,5.

Як складається розцінка?

Розцінки для очищення опалювального газового агрегату у Сумах

Загальна вартість ефективної чистки опалювального газового котла у Сумах у переважній більшості варіантів буде на 85% меншою, ніж налагодження газового агрегату, що вийшов з ладу.

Ціни на всі типові послуги зафіксовані у прайсі (без урахування вартості запасних деталей, які, можливо, потрібно замінити під час проведення ремонту, а також автотранспортних витрат).

Ви заздалегідь знаєте вартість робіт

Щоб Ви ознайомилися зі справжньою вартістю потрібної послуги, ми ставимо питання для точності в момент оформлення замовлення на виклик спеціаліста. Коли послуга є типовою (стандартною), тоді в більшості випадків тариф не змінюється.

Але певні послуги досить складно розцінити за словами клієнта

Бувають такі ситуації, коли через неточний, нечіткий або непрофесійний опис проблеми, що утворилася, важко вказати причину несправності та визначити характер, складність та обсяг майбутніх послуг. Не потрібно переживати, в такому випадку кошторисний розрахунок складається прямо у вас вдома і точно відповідатиме прайсу.

Сервіс послуг Master911 досить суворо відстежує ринкові ціни та звіти фахівців за всіма заявками.

Що ви будете мати?

Позитивні якості:

 • Контроль якості виконання кожної заявки. Master911 здійснює нагляд за якістю послуг, що надаються сервісними виконавцями. У разі появи якихось претензій до необхідної послуги, ми приймаємо ваші претензії та запевняємо Вас у тому, що технік виправить дефекти.
 • Негайний виїзд майстра. Майстер з обслуговування та якісного чищення побутового газового котла у Сумах вдома надасть послуги протягом одного-двох годин, виходячи зі ступеня забруднення та варіанту чищення.
 • Виконання всіх способів чищення. Ми проводимо очищення газової апаратури від усіх відомих компаній, різних моделей і будь-якого року випуску.

І на додаток:

 • Цілодобовий прийом заявок без вихідних та свят. Телефонуйте нам у будь-який час.
 • Справедливі, розумні, прозорі та доступні ціни. Ціна ефективного чищення газового котла у Сумах відповідає майстерності виконавця.
 • Можливість зручного виду оплати. Приймаємо безготівковий переказ, готівку та розрахунок карткою.
 • Гарантійні зобов'язання. Гарантійні умови на замінені запасні частини та послуги, що надаються.
 • Оперативний приїзд майстра. Орієнтовно через 3 години з моменту подання замовлення.
 • Надійна страховка. Master911 верифікує паспортні дані всіх фахівців. Якщо ви зіткнулися з несумлінним ставленням фахівця, звертайтеся до служби технічної підтримки нашого онлайн-сервісу, і ми зможемо допомогти вирішити спірний момент.
 • Договірні відносини. Після закінчення надання послуг ви матимете акт про виконані роботи.
 • Чистота, прибирання робочого місця, порядок. Фахівці завжди пунктуальні, ввічливі, акуратні, обов'язково прибирають своє місце роботи.
 • Діє затверджений прайс. У сервісах Master911 постійна ціна і вона не змінюється після приїзду спеціаліста.

Робота за заявками на виклик майстра ведеться по Сумській області

Працюємо на території м. Сум

У тому випадку, якщо вас зацікавило ефективне, якісне, професійне очищення газової апаратури у Сумах у вас вдома і проживаєте ви в межах міста, тоді в середньому протягом трьох годин з моменту подачі замовлення кваліфікований спеціаліст, який має достатні знання, приходить за вказаною вами адресою.

Працюємо на виїзді по Сумській області

Ми маємо у своєму розпорядженні майстри практично в кожному населеному пункті Сумської області (Середина-Буда, Суми, Шостка, Конотоп, Путивль, Дружба, Кролевець, Глухів, Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Білопілля, Буринь, Ворожба, Степанівка, Низи, Хотінь, Угроїди, Краснопілля, Дубов'язівка, Миколаївка, Зноб-Новгородське, Ямпіль, Недригайлів, Терни, Кириківка, Чупахівка), завдяки чому зазвичай майстер прибуває в цей же день, коли подали заявку на виклик.

Працюємо в передмісті Сум

Приїзд фахівця до передмість Сум (Степанівка, Велика Берізка, Піщане, Верхнє Піщане, Верхня Сироватка, Бездрик, Сад, Косівщина) може забрати трохи більше часу – 4-6 годин.

Наш сервіс послуг з чищення домашніх котлів у Сумах у вас вдома дає можливість значно зберегти не тільки тимчасові втрати, а й транспортні витрати. Іноді, через високу сезонну завантаженість, приїзд техніка додому може бути перенесений на інший день.