Чистка газового котла у Чернігові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернігові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Чернігові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Чернігові

Відгуки по чистці газових котлів у Чернігові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Очищення газової апаратури – невід'ємна частина технічного обслуговування системи теплопостачання. На сьогодні існує 2 основні методи очищення теплообмінника: хімічний (промивання кислотами) та механічний (ручний, за допомогою щітки).

Систематичне очищення газової апаратури (раз на рік, напередодні сезону) передбачає наступні переваги:

 • зростає тимчасовий термін надійної експлуатації газової апаратури;
 • зменшується викид небезпечних речовин, тому покращується екологія;
 • знижується кубатура витрати газу і збільшується ККД опалювального обладнання.

Показники, які свідчать про те, що газова апаратура потребує промивання, чищення, профілактики:

 • недостатній тиск води в крані;
 • для нагрівання потрібно значно більше часу, ніж у попередні періоди;
 • самовільне вимкнення пальника;
 • перегрів циркуляційного насоса;
 • збільшення витрати газу без зміни регулювань експлуатації газового приладу.

За відсутності техобслуговування, належного догляду за теплообмінниками газової апаратури, забруднення, що накопичилися, призводять до негативних наслідків:

 • втрата ефективності його діяльності;
 • відмову в роботі;
 • до перегріву теплообмінних елементів.

Наші виконавці надають весь комплекс сервісних послуг з очищення опалювальних газових котлів у Чернігові вдома: Вулкан (Vulkan), Шафуто (Chaffoteaux), Samsung (Samsung), Вольф (Wolf), Герман (Hermann), Соллі (Солі/ Solly), Тепловіст (Teplowest), Ренс (Rens), Термона (Thermona), Сіменс (Siemens), Маяк, Елексія (Elexia), Радіант (Radiant), АЕГ (AEG), Навьєн (Navien), Ферролі (Феролі/Ferroli), Рока (Roca), Вестен (Westen), Індезит (Indesit), Альфа (Alpha), Демрад (Demrad), Беретта (Берета/Beretta), Нобель (Nobel), Данко (Danko), Колві (Kolvi), Сайм (Sime), Будерус (Buderus), Термет (Termet), Грандіні (Grandini), Арістон (Ariston), Тіберіс (Tiberis), Рода (Roda), АОГВ Житомир, Део (Daewoo), Бош (Bosch), Юнкерс (Junkers), Гореньє (Gorenje), Протерм (Protherm), Атон (Aton), Електролюкс (Electrolux), Баксі (Baxi), Роктерм (Rocterm), Різон (Reeson), Термекс (Thermex), Новатек (Nova Tec), Атем (Atem), Кітурамі (Kiturami), Геліос (Helios), Бонжуані (Bongioanni), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Вісманн (Вісман/Viessmann), Фондітал (Fondital), Шафутекс (Chaffoteaux), Іммергаз (Immergas).

Фахівці сервісу побутових послуг Master911

Наші фахівці виявляють ввічливість, доброзичливість та пунктуальність, дуже сумлінно ставляться до своїх обов'язків, не застосовують ненормативну лексику, не курять, а після надання послуг прибирають місце роботи. Майстри працюють зі своїми приладами та інструментами, за потреби беруть техніку в сервісний центр. Кожен із наших фахівців, перед тим, як розпочати роботу, проходить тестування, іспит чи співбесіду, як у будівельних училищах, технікумах, коледжах. Усього лише 15 чоловіків зі 100 отримують необхідний бал – 4,5.

Як розраховується вартість?

Ціна чистки газових котлів у Чернігові

Загальна вартість очищення побутових газових котлів у Чернігові і планове проведення технічного обслуговування агрегату в переважній більшості варіантів вийде на вісімдесят п'ять відсотків дешевше, ніж ремонт газового агрегату, що вийшов з ладу.

Ціни на всі звичайні послуги наводяться у прайс-листі (без урахування вартості запчастин, які, ймовірно, буде потрібно замінити на нові в ході виконання ремонту), а також транспортних витрат.

Ви заздалегідь маєте дані щодо вартості робіт

Щоб Ви були в курсі справжньої ціни потрібної сервісної послуги, ми зобов'язані ставити уточнюючі питання під час подання заявки на відвідування майстра. Коли послуга, що замовляється, стандартна, отже, в більшості випадків плата не може змінюватися.

Але деякі роботи практично неможливо оцінити на словах

Бувають ситуації, коли за розмитими, неточними або непрофесійними описами проблеми, що склалася, досить важко назвати причину несправності й визначити характер, складність і обсяг майбутніх робіт. Не переживайте, у цих випадках кошторис визначається прямо вдома, і чітко буде відповідати прайсу. Фахівець докладно пояснить, як формується вартість.

Сервіс Master911 суворо відстежує звіти своїх майстрів та ринкові ціни на всі замовлення.

Що ви отримуєте в результаті?

Особливості сервісу:

 • Негайний виїзд. Майстер з обслуговування газових котлів у Чернігові вдома надасть послуги протягом двох годин, залежно від рівня забруднення та виду чищення.
 • Контролюємо якість виконання всіх замовлень. Master911 здійснює нагляд за рівнем якості послуг, що надаються сервісними виконавцями. У разі виникнення будь-яких претензій до виконаної роботи, ми приймаємо всі ваші претензії, та гарантуємо те, що технік виправить недоліки.
 • Виконуються всі типи очищення. Ми робимо очищення опалювальних газових котлів практично від усіх популярних компаній, будь-якого віку та різних модифікацій.

Додатково:

 • Чистота робочого місця. Техніки завжди пунктуальні, ввічливі, акуратні, обов'язково прибирають робоче місце.
 • Гарантія. Гарантійні умови на встановлені запасні частини та послуги.
 • Діє затверджений прейскурант. У нас затверджена ціна, яка не змінюється після приїзду техніки.
 • Цілодобовий прийом заявок без вихідних та святкових днів. Телефонуйте в будь-який час.
 • Адекватні, прозорі, доступні та розумні тарифи. Оплата роботи відповідає майстерності фахівця.
 • Оперативний приїзд техніка. Зазвичай протягом 3-х годин від часу подання заявки.
 • Договір. Після закінчення надання послуг, наш клієнт матиме акт про виконані роботи.
 • Можливість зручного виду оплати. Оплату послуг приймаємо безготівковими переказами, банківськими картками та готівкою.
 • Надійна страховка. Master911 верифікує особисті відомості всіх спеціалістів, що приймаються. Якщо ви раптом зіткнулися з неналежним ставленням фахівця, зверніться до нашої служби підтримки, і ми обов'язково допоможемо вирішити спірний момент.

Ми працюємо у Чернігові та з викликом виконавця по Чернігівській області

Працюємо з виїздом по Чернігівській області

Наш сервіс має у своєму розпорядженні фахівців майже у всіх селищах, містах, селах області (Корюківка, Борзна, Бахмач, Батурин, Ніжин, Чернігів, Ічня, Семенівка, Городня, Мена, Новгород-Сіверський, Бобровиця, Прилуки, Остер, Ріпки, Замглай, Добрянка, Любеч, Десна, Козелець, Лосинівка, Срібне, Мала Дівиця, Олишівка, Гончарівське, Михайло-Коцюбинське, Седнів, Березна, Макошине, Куликівка, Понорниця, Сосниця, Знам'янка, Сновське), завдяки чому зазвичай технік приїжджає того ж дня, коли подали заявку на виклик.

Працюємо в передмісті Чернігова

Прибуття техніка в передмістя Чернігова (Количівка, Іванівка, Анисів, Трисвятська Слобода, Жавинка, Полуботки, Деснянка, Кошівка, Киїнка, Старий Білоус, Павлівка, Новоселівка, Новий Білоус) може забрати трохи більше часу – чотири-шість годин.

Працюємо в місті Чернігів

Якщо вас цікавить якісне, професійне, ефективне очищення побутового газового котла у Чернігові і живете ви в межах міста, тоді зазвичай протягом трьох годин з моменту отримання заявки, пунктуальний, кваліфікований, перевірений спеціаліст, який має чималий досвід, необхідні знання та технічні навички, приїжджає на вашу адресу.

Наш сервіс послуг з чистки побутового газового обладнання дозволяє значно зберегти як тимчасові витрати, так і автотранспортні витрати. Іноді у зв'язку з високою сезонною зайнятістю приїзд виконавця може бути перенесений на наступний день.