Встановлення кухонної мийки у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Івано-Франківську

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли кілька десятків років тому в численних квартирах були однотипні кухонні раковини, то сьогодні на ринку пропонується значний вибір виробів із матеріалів і розмірів, що відрізняються методом установки.

Залежно від особливості підключення кухонні раковини ділять на перелічені нижче категорії:

  • Інтегровані. Правильний монтаж раковини подібного типу передбачає її установку рівно зі столом, що вимагає дуже хорошої підготовки стільниці й максимальної рівності країв кухонного умивальника. До жодної іншої раковини не висувають таких жорстких вимог, це пов'язано з відмінностями конструкції.
  • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої може бути виконана трьома способами (за допомогою дерев'яних брусків, кронштейнів та клею), буває в різноманітному оформленні. Вона може оснащуватися сушильних крилом, однією або ж двома чашами. Матеріалом для виготовлення подібного умивальника найбільш часто виступає нержавіюча сталь із глянцевим або матовим покриттям. Спосіб підключення в будь-який ситуації повинен вибирати фахівець, якому й краще довірити установку накладної кухонної мийки.
  • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю передбачає від майстра-виконавця багатого досвіду й високої кваліфікації. Це пояснюється як підвищеної вартістю самої мийки (найчастіше, ці раковини виробляються з дорогого штучного або ж натурального каменю), так і потребою в застосуванні професійних інструментів і приладів для надання якісного результату.
  • Врізні. Гігієнічність - їх головна перевага. Ці мийки врізаються в стільницю, завдяки розташуванню нижче столу, не скупчується вода. Варто цю послугу доручити досвідченому сантехнікові, особливо в такій ситуації, якщо пристрій має бути врізаний у стіл зі штучного каменю.

Спроби самостійно змонтувати пристосування зрідка закінчуються задовільно, це стосується й ситуацій, коли послугу делегують неперевіреним фахівцям «з вулиці», які не надають гарантійних зобов'язань на роботу.

Не слід іти на ризик, а краще звертатися в сервіс побутових послуг Мастер911: грамотний майстер швидко прибуде додому, якісно виконає роботу й візьме на себе всю відповідальність за її рівень.

Master911: швидкий монтаж умивальника

Наші фахівці щодня стикаються з підключенням раковин всіляких різновидів і можуть похвалитися великим досвідом у наданні такої послуги. При отриманні заявки на виклик майстра додому ми даємо клієнту кілька необхідних питань щодо мийки та особливостей її монтажу. На підставі цієї інформації, ми зможемо надати клієнтові попередню консультацію та зорієнтувати щодо суми необхідної роботи.

Коли масштаб послуг можна виявити відразу, послуга є стандартною, вартість якої буде порахована відповідно до зазначеної в прайс-листі. У тому випадку, якщо без огляду професіоналом визначити розмір необхідних робіт неможливо, то суму порахує сантехнік безпосередньо після приїзду, вона буде такою ж, як у прайсі.

Клієнтам, що звернулися до Мастер911, ми можемо пообіцяти:

  • надання грамотної консультації й даних про суму потрібної роботи;
  • можливість оформити замовлення цілодобово;
  • швидкий приїзд фахівця;
  • гарну якість роботи - установки накладної кухонної мийки або раковини іншого типу.

Професіонали сервісу Master911 відрізняються ввічливістю, відповідальним ставленням та охайністю. Професіонали не палять на місці роботи та не застосовують нецензурних слів.

Переваги звернення до Мастер911

Звертаючись до нас, не бійтеся зіткнутися з малодосвідченим сантехніком і всіма пов'язаними проблемами. Кожен майстер довів власну майстерність складенням спеціального іспиту на відмінний бал, а також пройшов перевірку паспорта, після чого він отримав доступ до роботи.

Про яку б роботу ми не говорили (монтаж раковини в стільницю або ж установка мийки іншого виду), фахівці несуть відповідальність за якість і дають гарантійні зобов'язання. Після закінчення послуги ви отримаєте акт наданих послуг. Ми пропонуємо замовникам провести оплату зручним шляхом - на місці готівкою або ж безготівково.

Скільки коштує установка пристрою?

Ціна будь-якої стандартної роботи, без урахування вартості інших запчастин і дорожніх витрат, зазначена в прайс-листі сервісу Мастер911. Для нашого сервісу побутових послуг найголовніше, щоб наше ціноутворення було абсолютно прозорим і зрозумілим кожному нашому замовнику. Ми готові надати інформацію про орієнтовну суму роботи ще при оформленні заявки, й найчастіше названа ціна не зміниться.

Замовлення майстра у Івано-Франківську додому та по Івано-Франківській області

Приймаємо заявки в м. Івано-Франківськ

Люди, що живуть у м. Івано-Франківськ, можуть сподіватися на прибуття до них сантехніка приблизно через 2-3 години після розгляду замовлення.

Приймаємо замовлення в передмісті Івано-Франківська

На 1-2 години довше знадобиться чекати візиту сантехніка клієнтам, які живуть у передмісті Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець).

Працюємо по Івано-Франківській області

Навіть ті наші замовники, хто перебуває в далеких містах, здатні розраховувати на прибуття професіонала в день прийому заявки. Це реалізується внаслідок того, що маркетплейс Мастер911 розпоряджається своїми сантехніками в багатьох пунктах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця).

Якщо через підвищену завантаженість приїзд майстра відкладається на завтра, вам повідомлять негайно.

Вас цікавить надійна установка кухонної мийки за ціною, яка приємно здивує? Телефонуйте в Мастер911 - і ми обіцяємо, що відмінна якість послуг, оперативність і рівень нашого сервісу вас потішать!