Встановлення розширювального баку у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення розширювального баку». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню розширювальних баків

Назва послуги Середня вартість

Встановлення розширювального бака

Встановлення плоского розширювального бака

Підключення розширювального бака

Заміна розширювального бака

Демонтаж розширювального бака

Ремонт розширювального бака

Ремонт розширювального бачка системи водопостачання

Ремонт розширювального бачка системи опалення

Усунути протікання в розширювальному баку

Цінові пропозиції по встановленню розширювальних баків від найкращих майстрів у Івано-Франківську

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення розширювальних баків у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню розширювальних баків у Івано-Франківську

Відгуки по встановленню розширювальних баків у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Скинути підвищений тиск в опалювальній системі, без гідроудару, допоможе установка розширювального бака опалення. Завдяки якісному монтажу пристрою вийде не тільки оперативно запобігти перепадам тиску в опалювальній системі, а й гарантувати його безперебійну експлуатацію.

Установка розширювального бака закритого типу максимально відрізняється від монтажу пристрою відкритого виду, тому виконання подібної роботи радимо довіряти безпосередньо сантехнікам із великим досвідом.

Чи треба монтувати розширювальний бак власноруч?

На практиці, якщо вибір розширювального бака для опалення, установка й запуск здійснюються майстром без відповідних навичок і досвіду, це може загрожувати несподіваними труднощами. В успішному випадку процес просто зупиниться внаслідок нестачі необхідних інструментів або ж якісного герметика, в гіршому випадку - скоро ви виявите протікання або вся система опалення зламається. Наступна проблема, яка іноді виникає, коли роботу здійснює непрофесійний майстер, - вибір неправильного розташування установки, в результаті цього підхід до обладнання буде ускладнений або ж і зовсім недоступний.

Маркетплейс Master911 допоможе не допустити різних ризиків. До вас прибуде перевірений майстер, який моментально та грамотно виконає необхідну послугу з гарантією.

Master911: установка розширювального бака системи опалення

Наші сантехніки часто стикаються з монтажем розширювальних баків різних різновидів, славляться чудовими вміннями й солідним досвідом в організації подібної роботи.

При подачі замовлення, ми задаємо замовнику ряд допоміжних питань про тип пристрою, розташування його монтажу та інші ключові нюанси. На основі відповідей ми надамо клієнтові первинну консультацію та зможемо зорієнтувати за кошторисом замовленої послуги.

Чи вийшло на основі переданої клієнтом інформації точно визначити масштаб необхідних робіт, робота буває нестандартною або ж стандартною. В одній ситуації вартість буде порахована точно ще на етапі оформлення заявки, в другій ситуації вартість назве сантехнік лише після приїзду на адресу. Ми обіцяємо абсолютну відповідність суми з тією, що вказана в прайс-листі сервісу побутових послуг Мастер911.

Будь-який замовник зможе з упевненістю розраховувати на:

 • отримання початкової консультації й даних стосовно вартості робіт;
 • цілодобову можливість прийому замовлення;
 • відмінну якість роботи - установки розширювального виробу;
 • оперативний виїзд сантехніка.

Майстри сервісу Master911 - ввічливі, відповідальні й приємні професіонали, які дотримуються чистоти на своєму робочому місці, не курять і не вживають лайливих слів.

Чому потрібно звертатися в сервіс Master911?

Різні переживання про можливість впустити в будинок невідомого майстра при зверненні до нас не мають підстав. Абсолютно кожен професіонал сервісу побутових послуг Мастер911 отримав допуск до роботи з клієнтами лише після завершення ним спеціалізованого навчання й успішного складання іспиту. Окрім цього, невід'ємною умовою є підтвердження паспортних даних.

Стовідсотково нехтувати людською помилкою неможливо, так що, якщо вами була виявлена неточність, допущена фахівцем, або ви зіткнулися з його некоректною поведінкою, зателефонуйте в нашу службу підтримки. Ми можемо пообіцяти негайно розібратися в ситуації та допомогти в розв'язанні питання.

За якість здійснення установки плоского розширювального бака або якоїсь іншої роботи фахівці сервісу Мастер911 беруть на себе всю відповідальність і залишають гарантійні зобов'язання. До того ж вам нададуть акт виконаних робіт. Оплата робіт професіонала може бути здійснена як готівкою, так і безготівково.

Вартість монтажу розширювального бака

Кошторис численних стандартних робіт (за винятком вартості інших запчастин й автозатрат) є в прайсі сервісу послуг Мастер911. Наше ціноутворення абсолютно прозоре, й для нас надзвичайно важливо, щоб воно було доступне будь-якому замовнику. Ми в будь-який час можемо запропонувати попередню консультацію щодо потрібної послуги та оголосити її приблизну вартість. Найчастіше, ціна не змінюється.

Замовлення професіонала у Івано-Франківську з виїздом по Івано-Франківській області

Приймаємо заявки в м. Івано-Франківськ

Для клієнтів, які звернулися в Мастер911, які живуть у м. Івано-Франківськ, час очікування приїзду фахівця приблизно складе 2-3 год.

Пропонуємо послуги в передмісті Івано-Франківська

Якщо замовник проживає в передмісті Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), то він зможе розраховувати на візит майстра за вказаною адресою через 5 год.

Приймаємо заявки по Івано-Франківській області

Люди, які проживають у віддалених місцях, мають можливість чекати приїзду фахівця в день розгляду замовлення, оскільки Мастер911 має перевірених професіоналів у більшості пунктів Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Подібне обслуговування, крім інших переваг, дозволяє ще й відчутно скоротити автовитрати.

У рідкісних ситуаціях, у результаті підвищеного сезонного завантаження, візит професіонала вимушено переноситься на ще один день. Про це вас попередять під час розгляду заявки.

Вам потрібна грамотна допомога в виборі мембранного розширювального бака та його надійна установка, згідно з технічними інструкціями? Телефонуйте в сервіс Мастер911 - послуга буде надана оперативно, надійно й недорого.