Встановлення кульового крану у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Івано-Франківську

Відгуки по встановленню кульових кранів у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Наявність водопостачання в промисловому приміщенні, у квартирі або ж в заміському будинку включає потребу в використанні запірної арматури, призначеної для надання функції ввімкнення/вимкнення води.

Досить популярним для цього пристроєм вважається кульовий кран, що відрізняється високою міцністю, своєю простотою та довговічністю.

Незважаючи на те, що установка кульового крана на пластикову трубу або на трубу з якого-небудь іншого матеріалу не є надто складною процедурою, все-таки доручити цю послугу рекомендується професіоналу. Річ у тому, що запорукою успіху грамотного монтажу запірної арматури є оптимальний процес підготовки: перевірка наявної різьблення, в разі потреби її самостійна нарізка, вибір відповідного кульового крана.

Чи грамотно була здійснена установка кульового крана на металопластикову трубу, зрозуміти неважко: в разі, коли при установці була зроблена помилка, то через час проявляться такі малоприємні результати, як некоректне регулювання води або ж протікання. Тим людям, хто не боїться випробувати удачу та взяти на себе виконання цього завдання або ж довірити її неперевіреній людині, яка навіть не надасть будь-яких гарантій на власну роботу, варто знати про найневдаліший результаті - неполадки пристрою.

Щоб бути впевненим у тому, що кульовий кран був змонтований добре, відповідно до потрібних правил, вам краще звертатися в сервіс Master911. Перевірений сантехнік відмінної кваліфікації оперативно приїде на об'єкт, недорого та грамотно виконає необхідну роботу.

Master911: швидка установка кульового крана на стояк

Наші майстри мають величезний досвід у такій роботі, вони підберуть ідеальний для певної труби кран і забезпечать надійну експлуатацію.

При подачі замовлення наші менеджери зададуть замовнику ряд уточнювальних питань про модель крана, потребу в демонтажі наявного вентиля, матеріал труби, нарізку або ж калібрування труби.

У тому випадку, якщо на підставі відомостей, переданих клієнтом, зрозумілий обсяг робіт, ця послуга стандартна, і її вартість буде точно відома. А якщо для виявлення необхідних робіт буде потрібен огляд фахівця, тоді вартість буде порахована вже на об'єкті. Однак ми гарантуємо, що ціна буде зовсім збігатися з тією, що прописана в нашому прайс-листі.

Вирішивши звернутися до нас, абсолютно можете бути впевнені в:

  • відмінній якості наданої послуги - установки кульового крана на батарею або трубу;
  • швидкому приїзді майстра на об'єкт;
  • оформленні заявки 24/7;
  • наданні відомостей про вартість потрібної послуги та попередньої консультації.

Наші сантехніки завжди оперативні та доброзичливі, вони не курять на робочому місці, вкрай відповідально ставляться до своєї роботи й не використовують лайливих виразів.

Чому слід звертатися в маркетплейс Мастер911?

З недосвідченими фахівцями ми не маємо справи, безсумнівно, будь-який наш сантехнік отримав допуск до обслуговування замовників тільки після перевірки документів і внутрішнього навчання. Хоча в ситуації, коли ви все ж помітили якусь помилку, допущену в роботі, або зіткнулися з хамською поведінкою, ви в будь-якому випадку можете розраховувати на допомогу в розв'язанні конфлікту. Зверніться в службу нашої підтримки.

За якість наданої послуги наші майстри беруть відповідальність, чи то монтаж крана на пластикову трубу або будь-яка інша робота. Розрахуватися за роботу професіонала ви зможете безготівковим переказом або на місці.

Вартість установки кульового крана

Ми бажаємо, щоб будь-якому замовнику, який звернувся, було абсолютно зрозуміло ціноутворення сервісу побутових послуг Master911. Тому ціна стандартних робіт (без урахування вартості запасних деталей і витратних дорожніх матеріалів), вказана в нашому прайсі. Окрім того, ми кожен раз готові дати детальну консультацію до виїзду майстра й оголосити ціну майбутньої послуги. Найчастіше вона буде такою ж самою.

Як викликати сантехніка у Івано-Франківську з виїздом по Івано-Франківській області?

Пропонуємо послуги в м. Івано-Франківськ

У тому випадку, якщо вам потрібна якісна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або ж будь-яка інша послуга, а ви живете в м. Івано-Франківськ, тоді вже через три години після прийому замовлення майстер зможе відправитися до вас.

Приймаємо заявки в передмісті Івано-Франківська

Для замовників, які проживають у передмісті Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), період очікування прибуття майстра буде значно більше - орієнтовно 5 годин.

Наш сервіс у своєму розпорядженні має перевірених професіоналів у більшості населених пунктів Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Завдяки цьому навіть такі наші замовники, які проживають у віддалених пунктах, мають можливість сподіватися на оперативний приїзд сантехніка в день розгляду заявки та на істотне скорочення витрат на автомобіль.

Іноді, через підвищену завантаженість, приїзд професіонала переноситься на ще один день. Про це вас обов'язково сповістять.

У тому випадку, якщо вам потрібна професійна установка кульового крана, ціна якої вам вигідна, звертайтеся в маркетплейс Master911. Ми відповідально обіцяємо, що вам обов'язково сподобаються гарна якість виконаних робіт, рівень нашого обслуговування й терміновість надання послуг.